Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Truckerzy
Gili dzisiaj namierzony na s7 przy Elblągu . Gadać przez cb nie mogłem i numer mi wjebało do ciebie , ale zaraz spisze z assistance
-
Truckerzy
Oglądam na bieżąco
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no kutfa a kto mrugał awaryjnymi? :decayed: Żaneta---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- Ja dopiero z pracy wróciłem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Przeładowany nie ale opony jakie c**jowe bo dzisiaj na sam koniec pracy znowu strzał ---------- Post dopisany 04-12-2012 at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2012 at 20:35 ---------- Dziadek poznałeś kolegę wczoraj
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Powiedział że najważniejsze my cali i ładowarka co ją wiozłem na przyczepie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No 500 km dziennie robie ,a wczoraj to przeboje miałem wystrzeliły mi trzy opony w przyczepie i jeszcze się zapaliły hamulce gaśnica poszła w ruch . Opowiem na spocie bo nie chce mi się takiego opowiadania pisać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siemka ja dopiero z roboty i tak od poniedziałku
-
Truckerzy
Nawet takie załadunki masz jak na ostatnim foto
-
Truckerzy
Pokaż swoją furmanke bo nie każdy widział
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
combo . Miałem się twojego ojca zapytać bo dzisiaj się z nim widziałem ale jakoś odpuściłem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gili ciężko cie przeoczyć . ja wyjeżdżałem z litewskiej
-
Truckerzy
Ostatnio próbowałem tego i nie poszło
-
Truckerzy
Mnie narazie nie ciągnie na międzynarodówke bo wole codziennie w domu obiad ,choć jak patrze na widoki jakie tam są
-
Truckerzy
no tak sie zastanawiałem kiedy pojawią sie portowe myndy Teraz robię u siebie w mieście ale raz w tygodniu jestem na Litewskiej w Gdańsku koło eurocash---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ---------- U panie jak pierwszy raz wsiadłem to i zacząłem cofać to se odpuściłem , obróciłem auto i se ją wypchałem . Teraz trochę próbuje ale tak sam dla siebie bo jakoś pudła mam w takich miejscach że zawsze jest gdzie rogala strzelić
-
Truckerzy
Ja latam hakowcem od dwóch miechów . Auto trochę zmęczone ale daje rade . Na wiosne wymiana na Fh-cza .
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak dla jaj se podskoczymy i rundę po mieście se strzelimy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziadek skocz A5 jak odbierzesz z aso z miernikiem lakieru
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
U nas .Tylko cena jakaś taka mała
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o k**wa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
sam czy z dziewczynami ?- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
która strona? lewa ---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- Ktoś będzie- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
czym jedziesz - kolor ? marka? typ? może kiedyś cię dojrzę- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Weź dziewczyny i idź na spacer A ja przeważnie koło 8 jestem- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na którą do roboty jeździsz teraz . Jeżdżę prawie codziennie do Pasłęka i i widzę tylko twoje M , a ciebie ni chu chu ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- Aha a gdzie jakieś wyniki na endomondo - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody