Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adifek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adifek

  1. Jeszcze jakas firma? Czy tylko te dwie sa godne zaufania?
  2. w którym miejscu dokładniej??
  3. Jeszcze nic nie kupiłem dopiero dziś zacząłem się interesować zabezpieczeniem dlatego napisałem o porade. Mogę jechać do firmy zamontować bądź u kogoś z forum.. Nie zależy mi ale wolałbym zapłacić któremuś z forumowiczów niż jakiejś obcej firmie
  4. Byłby ktoś tak dobry i podpowie mi gdzie zamontuje alarm i odcięcie pompy paliwa?? Chciałem żonie założyć jakieś zabezpieczenia a nie mam nawet czasu znaleść jaką kolwiek firmę... A może ktoś z forumowiczów dobrze ogarnia ten temat?? Audi A4 B6 2004r 2,5 kod silnika BAU
  5. Niestety nic nie wiem nawet nie kojarzę zauważyłem tylko numery DOL na zdjęciach
  6. bardzo ladnie zrobiłeś swoje auto od pierwszej strony wszystko obejrzałem i przeczytałem. Gratulacje i oby nie brakło nowych pomysłów
  7. autko ode mnie z miasta bezawaryjności życze
  8. Wrocław także Wita
  9. wysłałem Ci pw
  10. Cześć dzięki za zaproszenie na spotkania w soboty jak znajdę wolny czas na pewno Was odwiedze,tylko prosze o informacje czy wczesniej sie zapowiadać robicie jakąś liste/plan??? Pewnie gdybym przeczytał te 1400 stron uzyskałbym informacje ale jakoś uznałem iż łatwiej bedzie poprostu zapytać
  11. Chciałem przywitać Wszystkich mam na imię Dawid na co dzień zajmuje się regeneracją turbosprężarek w sumie od siedmiu lat... Nie zamierzam sie wymądrzać na forum ewentualnie wyrażę swoje zdanie i chętnie pomogę każdemu z forum w/w temacie. Na dzień dzisiejszy posiadam Jeepa 2003r 4,7 benzyna to do zabawy do przemieszczania Audi a5 którego chcę się już pozbyć 3.0 sportback pełen s-line a żona Peugeot 307 który też zostaje sprzedany a w zamian planuje kupic jej Audi A4 B6 od nowo poznanego kolegi z Forum Serdecznie Wszystkich Pozdrawiam Dawid
  12. Gregor a tak z czystej ciekawości robisz turbiny czy poprostu zlecasz jakiejś firmie??
  13. ciężko jest to stwierdzić oba powody mogły wywołać gwizd... gęstość oleju raczej aż takiego wpływu nie ma ponieważ nadal ma smarowanie jakie należy .Bardziej bym stawiał na brak oleju ponieważ do Twojej turbinki pasują dwa rodzaje zestawów jeden ma łożysko ślizgowe z małym kanałkiem na olej drugi ma z dużym. Fabrycznie masz montowany z małym i przez brak oleju mogła sie delikatnie przytrzeć wiec teraz masz dwie opcje: Jeździj aż nie rozwali się całkiem potem sobie oddasz ja do regeneracji,lub po prostu teraz się za nią zabierz i zrób za połowe ceny... Mam na myśli wymiane samego wałka oraz zestawu naprawczego,tylko bierz pod uwagę że zrobisz to taniej ale nie każdy turbiniaż da Ci gwarancje na to.
  14. Jesli turbo przed regeneracja nie gwizdalo a po regeneracji gwizda to powod jest prosty. Zrobiles je w nie odpowiedniej firmie po prostu dostales slaby zestaw naprawczy a na dodatek nie zostala dowazona na wysokoobrotowce. Oddawaj na gwarancje i popros o certyfikat dowazenia. Jesli bedziesz mial z tym jakies problemy to zapraszam na prv Jesli turbo przed regeneracja nie gwizdalo a po regeneracji gwizda to powod jest prosty. Zrobiles je w nie odpowiedniej firmie po prostu dostales slaby zestaw naprawczy a na dodatek nie zostala dowazona na wysokoobrotowce. Oddawaj na gwarancje i popros o certyfikat dowazenia. Jesli bedziesz mial z tym jakies problemy to zapraszam na prv
  15. Czesc. Genesis turbo Oleśnica dla kazdego z forum jest rabat
  16. zależy jaki silnik u mnie z rabatem zrobię za ok 700zł i do tego masz dwa lata gwarancji i certyfikaty z wyważarki oraz przepływu
  17. razor proponuje ustawić przepływ w turbinie jeśli chcesz zrobic to sam bez oddawania do zakładu napisz prv z problemem pomoge Ci
  18. Polecam Genesis Turbo dobra Firma ludzie chwala problemów nie robią. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.