Treść opublikowana przez adifek
-
Spoty wrocławskie
Jeszcze jakas firma? Czy tylko te dwie sa godne zaufania?
-
Spoty wrocławskie
w którym miejscu dokładniej??
-
Spoty wrocławskie
Jeszcze nic nie kupiłem dopiero dziś zacząłem się interesować zabezpieczeniem dlatego napisałem o porade. Mogę jechać do firmy zamontować bądź u kogoś z forum.. Nie zależy mi ale wolałbym zapłacić któremuś z forumowiczów niż jakiejś obcej firmie
-
Spoty wrocławskie
Byłby ktoś tak dobry i podpowie mi gdzie zamontuje alarm i odcięcie pompy paliwa?? Chciałem żonie założyć jakieś zabezpieczenia a nie mam nawet czasu znaleść jaką kolwiek firmę... A może ktoś z forumowiczów dobrze ogarnia ten temat?? Audi A4 B6 2004r 2,5 kod silnika BAU
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowy nabytek AKOYA SILVER
Niestety nic nie wiem nawet nie kojarzę zauważyłem tylko numery DOL na zdjęciach
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
bardzo ladnie zrobiłeś swoje auto od pierwszej strony wszystko obejrzałem i przeczytałem. Gratulacje i oby nie brakło nowych pomysłów
-
Nowy nabytek AKOYA SILVER
autko ode mnie z miasta bezawaryjności życze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wrocław także Wita
-
Gwizdanie turbiny
wysłałem Ci pw
-
Spoty wrocławskie
Cześć dzięki za zaproszenie na spotkania w soboty jak znajdę wolny czas na pewno Was odwiedze,tylko prosze o informacje czy wczesniej sie zapowiadać robicie jakąś liste/plan??? Pewnie gdybym przeczytał te 1400 stron uzyskałbym informacje ale jakoś uznałem iż łatwiej bedzie poprostu zapytać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Chciałem przywitać Wszystkich mam na imię Dawid na co dzień zajmuje się regeneracją turbosprężarek w sumie od siedmiu lat... Nie zamierzam sie wymądrzać na forum ewentualnie wyrażę swoje zdanie i chętnie pomogę każdemu z forum w/w temacie. Na dzień dzisiejszy posiadam Jeepa 2003r 4,7 benzyna to do zabawy do przemieszczania Audi a5 którego chcę się już pozbyć 3.0 sportback pełen s-line a żona Peugeot 307 który też zostaje sprzedany a w zamian planuje kupic jej Audi A4 B6 od nowo poznanego kolegi z Forum Serdecznie Wszystkich Pozdrawiam Dawid
-
Regeneracja turbosprężarki?
Gregor a tak z czystej ciekawości robisz turbiny czy poprostu zlecasz jakiejś firmie??
-
Gwizdanie turbiny
ciężko jest to stwierdzić oba powody mogły wywołać gwizd... gęstość oleju raczej aż takiego wpływu nie ma ponieważ nadal ma smarowanie jakie należy .Bardziej bym stawiał na brak oleju ponieważ do Twojej turbinki pasują dwa rodzaje zestawów jeden ma łożysko ślizgowe z małym kanałkiem na olej drugi ma z dużym. Fabrycznie masz montowany z małym i przez brak oleju mogła sie delikatnie przytrzeć wiec teraz masz dwie opcje: Jeździj aż nie rozwali się całkiem potem sobie oddasz ja do regeneracji,lub po prostu teraz się za nią zabierz i zrób za połowe ceny... Mam na myśli wymiane samego wałka oraz zestawu naprawczego,tylko bierz pod uwagę że zrobisz to taniej ale nie każdy turbiniaż da Ci gwarancje na to.
-
Gwizdanie turbiny
Jesli turbo przed regeneracja nie gwizdalo a po regeneracji gwizda to powod jest prosty. Zrobiles je w nie odpowiedniej firmie po prostu dostales slaby zestaw naprawczy a na dodatek nie zostala dowazona na wysokoobrotowce. Oddawaj na gwarancje i popros o certyfikat dowazenia. Jesli bedziesz mial z tym jakies problemy to zapraszam na prv Jesli turbo przed regeneracja nie gwizdalo a po regeneracji gwizda to powod jest prosty. Zrobiles je w nie odpowiedniej firmie po prostu dostales slaby zestaw naprawczy a na dodatek nie zostala dowazona na wysokoobrotowce. Oddawaj na gwarancje i popros o certyfikat dowazenia. Jesli bedziesz mial z tym jakies problemy to zapraszam na prv
-
Regeneracja turbosprężarki?
Czesc. Genesis turbo Oleśnica dla kazdego z forum jest rabat
-
Regeneracja turbosprężarki?
zależy jaki silnik u mnie z rabatem zrobię za ok 700zł i do tego masz dwa lata gwarancji i certyfikaty z wyważarki oraz przepływu
-
Regeneracja turbosprężarki?
razor proponuje ustawić przepływ w turbinie jeśli chcesz zrobic to sam bez oddawania do zakładu napisz prv z problemem pomoge Ci
-
Regeneracja turbosprężarki?
Polecam Genesis Turbo dobra Firma ludzie chwala problemów nie robią. Pozdrawiam