Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adifek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adifek

  1. ewentualnie bez programu może przeładowywać
  2. www.jetronik.pl też są dobrzy
  3. Nie do końca to prawda turbo 150 km i 163 km to ten sam wałek ''38'' a 180km lub 190km jest na wałku '40' tam jest już różnica 2mm. Jak będziesz oglądał tą co chcesz kupić zwróć uwagę czy wałek od żeliwa strony gorącej nie ma białego osadu a co do pęknięć to mogą być nic to nie szkodzi oby tylko klapka nie miała luzów
  4. Tam masz dwa rodzaje turbin 204 jest z kkk a dwie pozostałe z garrett'a sama podmiana za wiele nie da ponieważ wielkość wałka jak i koła kompresji jest taka sama
  5. a może poprostu zacina się gruszka przez ciężko chodzącą klapke w turbo...
  6. Rozwiązałeś ten problem?? jak nie to zapraszam na prv
  7. Mi w mieście nie chce zejść mniej niż 13 a trasa to do 7 max bez wygłupów na drodze
  8. Dlaczego nigdy Cię nie widzę nawet przejazdem przez miasto
  9. Gratuluje
  10. Uzywki ale komplet 6szt bo samego sterujacego nie ma jak dobrze pamietam to 059320202F duzo i tanie sa z E a tych co ja mam to prawie nic Dzisiaj sprawdzilem swoj pokazuje od 1775 do 1840 omow wiec na 100% siedzi a taka anegdotka ta cofka byla przez rure od turbo tylko nie widzielismy bo byla peknieta pod opaska
  11. Jeszcze nie narazie szukam wtrysku znalazlem za 400zl komplem samego sterujacego z moim numerem nie ma a ta zapalarke do ma ten z psiaka to podjade do niego
  12. Siemka?
  13. Mój pierwszy syn pojawił się dwa tyg wczesniej a drugi osiem dni po terminie
  14. Wymienić wirnik na wiekszy to nie problem godzina roboty i po sprawie ale czy jest sens robic 2,5 na taką moc? Troche za dużo i zaraz jakieś problemy by się urodziły. jak dla mnie to sama mapa wystarczy
  15. Dojade wszędzie byle bym miał sie z kim skączyć
  16. Dziękuje ponownie Oca może jutro wstępnie się umówimy gdzieś na mieście obgadać temat bo chętnie na sobote bym zgadał się na spot
  17. Dziękuje
  18. Tak też myślałem zabrać się z nim mojej żony autem bo wczoraj urodził się mi drugi syn i od dziś zaczołem %%%%
  19. Hehe to inni sie opiją za niego dla mnie to nie problem mam tylko 25km do Was
  20. eee to zacznij od sterującego i po wymianie ustaw prawidłowy kąt wtrysku i dawkę. jak nie ma dymienia to jest git, tylko jeździsz teraz najakieś 70% możliwości silnika. Kaju potrafisz pocieszyć,wszyscy czarne scenariusze piszą. Wymienie sterujący i wpadam na spot z rudym opić
  21. łopatki wirnika wypalone, powyginane, spowodowane zbyt wysoką temperaturą spalin dostającą się na stronę gorącą turbosprężarki W poście zrobiłem błąd tam nie miało być spalanie 17/100 tylko 13/100 przepraszam za zamęt
  22. Nie ma żadnych wycieków silnik suchy i u góry jak i od spodu... wtryski nie leja dawno by już turbo wypaliły,tłoków to raczej też nie wypala chyba napisałeś najgorszą opcję jaka mogła by być w tym przypadku
  23. Cześć rzuci ktoś okiem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306741-dziwne-dzwiekiblad-00542/
  24. Kiedyś też sporo szukałem na ten temat,wyczytałem że jak jest ogarniety fachman to odblokuje pompę i ok 220km osiągniesz. A z wiekszymi mocami to był filmik na yt A4 B6 Q z hybrydą i fmic na 280km ale to chyba troszkę za wiele na to auto... Chętnie podłącze się do pytania ile można bezpiecznie km i nm zrobić w tych motorach??
  25. Tego Pana na zagony 62 w google nie idzie znaleźć chciałem jakiś nr tel aby się ugadać na jakiś termin...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.