Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adifek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adifek

  1. NAstepnym razem musimy się zgadać dzień wcześniej z miłą chęcia ugoszczę
  2. Mam taką turbosprężarke na sprzedaż
  3. @kaju zakładał mi blendy w lusterka napewno podpowie jak naprawić ?
  4. Piękna jest ? powodzenia z planami ? temat będę śledził na bierząco
  5. Panowie macie sprawdzona firmę regenerująca felgi?
  6. Kogo mi polecacie we Wrocławiu do przejrzenia auta przed zakupem. Audi A6 C7 3.0 tdi 313km
  7. Nie ma problemu tylko daj znać wcześniej potrzebuje jakieś 3h żeby to przygotować
  8. Wolnego nie mam ale w rozsądnej mogę ci zrobic, jak co to dzwon
  9. Witam,jest ktoś w stanik powiedzieć mi cos na temat silników 3.0 tdi 313km w audi a6 c7? Proszę o jakiekolwiek informacje
  10. p&p podejdzie brd lub caha ewentualnie hybryda,kolega @lolek ostatnio taka robil zapytaj go o zdanie
  11. konkurencję wkurzyłeś To jest bardzo prawdopodobne, wkurzę ich jeszcze bardziej ?
  12. Dziwne dopiero dzisiaj wystawione
  13. gdyby ktoś coś http://olx.pl/oferta/turbina-turbosprezarka-turbo-bmw-mercedes-peugeot-ford-uszkodzone-CID5-IDeUMRR.html
  14. Ja mam bau na handel 2004r pelen s-line jak bys chcial
  15. Co z Oleśnicy? Ja na 80% w niedziele jade do Wrocławia-rynek-drukarska
  16. Nie kupowałeś ode mnie tylko w firmie w której pracowałem wszystko poszło legalnie przez właściciela dostałeś rabat dzieki mnie turbina działa bez problemu wiec jeśli masz problem odnośnie papieru to dzwoń na firmowy numer a nie prywatny i wyjaśnij sobie sprawe a nie pierdzielisz głupoty na forum... A tak na marginesie to każda gwaranca nawet bez karty jest przyznawana ponieważ jesteś wpisany w bazie klientów. Więc przestań panikować i męczyć mnie na prywatny numer
  17. ta z linku nie podejdzie
  18. raczej nie jakby geometria sie zacinala to ciagle a nie jak przygazuje do 4tys i jest potem ok
  19. poczytaj dobrze forum wszystko jest opisane czarno na bialym
  20. adifek odpowiedział(a) na dani270 temat w Audi A4 B5
    nie da rady
  21. A wiec turbo masz dobre na 90%
  22. Katalizator masz wyciety?
  23. adifek odpowiedział(a) na jentus temat w 1.9TDI
    przedmuchaj go może geometria sadza zaszla i się zacieła
  24. adifek odpowiedział(a) na Nyuta temat w Audi A4 B5
    kup caly motor i przełóż

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.