Treść opublikowana przez adifek
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
NAstepnym razem musimy się zgadać dzień wcześniej z miłą chęcia ugoszczę
-
Gdzie kupić K03s / K03-073
Mam taką turbosprężarke na sprzedaż
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
Napatrzeć się nie mogę
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
@kaju zakładał mi blendy w lusterka napewno podpowie jak naprawić ?
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
Piękna jest ? powodzenia z planami ? temat będę śledził na bierząco
-
Spoty wrocławskie
Panowie macie sprawdzona firmę regenerująca felgi?
-
Spoty wrocławskie
Kogo mi polecacie we Wrocławiu do przejrzenia auta przed zakupem. Audi A6 C7 3.0 tdi 313km
-
Spoty wrocławskie
Nie ma problemu tylko daj znać wcześniej potrzebuje jakieś 3h żeby to przygotować
-
Spoty wrocławskie
Wolnego nie mam ale w rozsądnej mogę ci zrobic, jak co to dzwon
-
Spoty wrocławskie
Witam,jest ktoś w stanik powiedzieć mi cos na temat silników 3.0 tdi 313km w audi a6 c7? Proszę o jakiekolwiek informacje
-
AVF wymiana turbo na BRD/BVA
p&p podejdzie brd lub caha ewentualnie hybryda,kolega @lolek ostatnio taka robil zapytaj go o zdanie
-
Spoty wrocławskie
konkurencję wkurzyłeś To jest bardzo prawdopodobne, wkurzę ich jeszcze bardziej ?
-
Spoty wrocławskie
Dziwne dopiero dzisiaj wystawione
-
Spoty wrocławskie
gdyby ktoś coś http://olx.pl/oferta/turbina-turbosprezarka-turbo-bmw-mercedes-peugeot-ford-uszkodzone-CID5-IDeUMRR.html
-
2.5 TDI V6 163 KM jakie opinie ?
Ja mam bau na handel 2004r pelen s-line jak bys chcial
-
Spoty wrocławskie
Co z Oleśnicy? Ja na 80% w niedziele jade do Wrocławia-rynek-drukarska
-
Regeneracja turbosprężarki?
Nie kupowałeś ode mnie tylko w firmie w której pracowałem wszystko poszło legalnie przez właściciela dostałeś rabat dzieki mnie turbina działa bez problemu wiec jeśli masz problem odnośnie papieru to dzwoń na firmowy numer a nie prywatny i wyjaśnij sobie sprawe a nie pierdzielisz głupoty na forum... A tak na marginesie to każda gwaranca nawet bez karty jest przyznawana ponieważ jesteś wpisany w bazie klientów. Więc przestań panikować i męczyć mnie na prywatny numer
-
Większe / Wydajniejsze TURBO 2.0 TFSI
ta z linku nie podejdzie
-
brak mocy po przegazowaniu do 4tyś odzyskuje
raczej nie jakby geometria sie zacinala to ciagle a nie jak przygazuje do 4tys i jest potem ok
-
Przekładka z 2.5 TDi V6 180KM Quattro na 2.7 V6 Biturbo Quattro
poczytaj dobrze forum wszystko jest opisane czarno na bialym
-
Turbo GT1852V do A4 AFN
nie da rady
-
Wieksze turbo do 2.0tdi BRD?
A wiec turbo masz dobre na 90%
-
Wieksze turbo do 2.0tdi BRD?
Katalizator masz wyciety?
-
Spadek mocy
przedmuchaj go może geometria sadza zaszla i się zacieła
-
Dokładka Turbo
kup caly motor i przełóż