Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adifek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adifek

  1. adifek odpowiedział(a) na kenzo30 temat w Audi A4 B6/B7
    jeżeli na zewnątrz nie wychodzi pęknięcie nie będzie przedmuchów,sprawdź jeszcze czy pod klapką nie ma pęknięć i czy domyka się do końca,nie lata poprzecznie
  2. więc coś słabo
  3. adifek odpowiedział(a) na Wegor temat w 2.5TDI
    podczas gaszenia wszystko widać
  4. adifek odpowiedział(a) na Trzciniak0 temat w 1.9TDI
    nie jest to dźwiek obcierania
  5. turbina nie doładowuje proste,zdejmij podciśnienie i sprawdź barometrem czy idzie na -0,60/63 jak nie to wyreguluj zderzakiem
  6. jak tak pózno wstaje i przeładowuje wykręć zderzak o dwa pełne obroty będzie o wiele lepiej
  7. powodem uszkodzenia jest jakiś kamyczek lub jakie kolwiek ''ciało obce'' które wyleciało z filtra powietrza lub puszki i uderzyło w wirnik widać nawet wżery na ściankach jeśli tylko tyle jest uszkodzone bez luzów to możesz jeździć bez problemu nic się nie stanie. Na dzień dzisiejszy nie musisz jej regenerować dopóki nie zauważysz innych objawów typu głośne gwizdanie lub nieprzyjemne dźwięki.... A co do regeneracji to jestem w 100% pewien że nie jest od nowości winać po nacinaniu nakrętki w nie oryginalny sposób,jakimś dremelem lub frezem.
  8. to jest oczywiste że jest w obu zmienna geometria ale w tych turbinach występowały dwa rodzaje GT i VNT spojrzyj na dekiel aluminiowy od turba jest tam tabliczka znamionowa na górze masz numery i zaczynają sie od GT lub VNT jeśli obie są takie same to kolektory możesz przełożyć a jeśli są różne to nie da rady...Wogóle powiedz co chcesz z nimi zrobić??domyślam się że jedna jest dobra jedna się rozleciała??
  9. adifek odpowiedział(a) na piocio83 temat w Audi A4 B5
    Może to słabo wygladać,ale to kwestia gustu
  10. adifek odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    W oleśnicy też czesto zaczeły znikać audi pewnie maja gdzieś w okolicy dziuple jakaś
  11. Zależy jaka masz geometrie jeśli w jednym masz GT a w drugim VNT to nie da rady a jeśli w obu jest taka sama to możesz przekładać
  12. Nie podejdzie maja inne kolektory
  13. adifek odpowiedział(a) na zolti2 temat w 1.9TDI
    Niestety prawda jest taka że nikt nigdy nie mówi do końca całej prawdy odnośnie mechaniki,to tak jak kucharz podałby Ci przepis na zupe
  14. Zapraszam
  15. Bedzie Pan zadowolony ☺
  16. jesteś pewien na 1000% że zrobili jak należy ?? jak na moje oko to za późno wstaje (brak przepływu)
  17. co ma do tego gruszka??
  18. adifek odpowiedział(a) na Zieluu temat w Audi A4 B6
    zawsze możesz poszukać nawet nie ciekawej używki aby dokładka była cała reszte sobie przerobisz i dokupisz na olx czesto wpadają dobre okazje
  19. lepiej nie oszczędzać z czyszczeniem czy też odzyskaniem starych cześci lepiej wymień komplet będziesz pewny że nic nie padnie już
  20. mam do dziś ten sam problem narazie zrobiłem ok 7k z tym i nic się nie dzieje http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306741-cofka-powietrza/
  21. BMM to to samo co BMP? Do zrobienia bez problemu
  22. adifek odpowiedział(a) na Zieluu temat w Audi A4 B6
    Miałem na myśli tylko kratki w halogeny,a wiec z środkowa ok 1500zl
  23. adifek odpowiedział(a) na Zieluu temat w Audi A4 B6
    550zł za dokładke malowanie 250zł kratki 200zł robi się 1000zł troszke drogo
  24. zapraszamy na spoty w Oleśnicy co niedziela o 17 pod kauflandem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.