Treść opublikowana przez adifek
-
A4 1.8T AEB nowe turbo
Chcesz to dzwon podam ci koszta
-
A4 1.8T AEB nowe turbo
Raczej nie jest to latwe
-
SPOTY OLEŚNICA
Lisek do roboty sie szykuj a nie na forum
-
2.5 TDI V6 163 KM jakie opinie ?
Jak zadbane to bedziesz zadowolony
-
SPOTY OLEŚNICA
Frekfencja sie zwieksza:) Kaju zabraklo Ciebie
-
Naprawa turbosprężarki - poszukiwany specjalista :)
Zapraszam
-
CALA 3.2 V6 Tuning silnika Czy jest mozliwe ?
Sportmile
-
Naprawa turbosprężarki - poszukiwany specjalista :)
Mozesz u mnie zrobic zapraszam
-
Turbo do oceny
Ok milimetra luzu poprzecznego moze byc nie ma tragedi te pekniecie to wiekszy proglem ale jest to do naprawy
-
Zawleczka gruszki turbiny
Nie da rady ale jak nic nie znajdziesz to dzwon wysle ci mam tego od groma
-
2.0 brd 170 km seria
A to ty przypadkiem tego tematu nie zakladales?
-
Wałki rozrządu jaki koszt robocizny ?
Ile taki kompletny zestaw kosztowal jak można wiedziec?
-
Turobo CAHA zamiennik opinie?
Na aukcji widnieje uzywane turbo po regeneracji daleko mu do nowego. Oczywiscie jest do kupienia ale nie za takie pieniadze jesli nie chcesz regenerowac kup ori urzywke i masz po problemie tylko pamietaj ze uzywke trzeba dobrze spradzic
-
SPOTY OLEŚNICA
Ale to nie dla mnie koles szuka jakies S4
-
BRD tuning mechaniczny!
Jak chciales 300+ robic to odrazu bylo 3,0 kupowac
-
SPOTY OLEŚNICA
Pany a o tym co myslicie? http://allegro.pl/show_item.php?item=5341958386
-
SPOTY OLEŚNICA
Jak ma sie 570nm to obciazenie na silnik male nie jest
-
Regeneracja turbosprężarki?
To już zależy od ciebie co wolisz
-
Problem po wymianie oleju
U mnie wszystko jest w normie a jednak nie pracuje jak należy
-
Wałki rozrządu jaki koszt robocizny ?
Kobieta raczej sama nie wymieni
-
SPOTY OLEŚNICA
Wlasnie cos tanio... te 4,2 to wlasnie te co uciekaja im km ale jeśt to bez problemu do odzyskania a ta jest b.ladna
-
SPOTY OLEŚNICA
Nie panikuj jedz w trase i go odmulaj http://otomoto.pl/oferta/audi-s4-oryginal-s4-z-niemiec-ID6y4Ion.html Co o tym sadzicie
-
Problem po wymianie oleju
Komputer takich tematow ci nie pokaze
-
Zakres pracy sztangi podczas jazdy
zależy jak mu dodasz gazu jak gwaltownie deptasz to od min do max jak delikatnie to do max sie nie otwiera
-
Rozwalona Turbosprężarka- przyczyny
Hybryde najlepiej wstawic. Jak chcesz to pw albo dzwon