Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adifek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adifek

  1. adifek odpowiedział(a) na Path temat w 1.9TDI
    logi dynamiczne zrob
  2. 400zl ?! dobre żarty
  3. 2056 nie jest taka sama jak 1756 to dwa inne turba pod wzgledem geometri a z tym sie wiaze trudniejsze wysterowanie
  4. podejdzie bez kombinowania p&p
  5. wkładaj gtb17 bez zastanowienia gtb22 nie ma sensu
  6. polecam brd bedziesz zadowolony
  7. zrób logi dynamiczne
  8. jak wytarty to oczywiste ze brud w oleje i to pewnie w 90% z miski
  9. gdybyś był w stanie zrób zdjęcia wałka i łożyska ślizgowego z zewnątrz i wewnątrz. Po obejrzeniu można cokolwiek powiedzieć o przyczynie
  10. adifek odpowiedział(a) na miferA4B5 temat w Audi A4 B5
  11. adifek odpowiedział(a) na wolverinexxx temat w Audi A4 B5
    ale 2,7bit nie ma tak pięknego dźwięku jak 4,2
  12. adifek odpowiedział(a) na miferA4B5 temat w Audi A4 B5
    przecież widzisz na wideo że chodzi płynnie oraz ładuje jak należy...
  13. adifek odpowiedział(a) na kubabkb temat w 1.9TDI
    prawda jest taka że schłodzić to trzeba w silnikach benzynowych okołominuty a w dieslu to nie ma znaczenia czy minuta czy 5 sekund. Najważniejsze aby nie krecić wysoko auta zaraz po odpaleniu,olej musi się rozgrzać min do 35 stopni
  14. adifek odpowiedział(a) na Mitshi temat w 1.9TDI
    to najlepsze wyjscie jesli chce zostac przy swojej
  15. same koło kompresji za wiele nie da...
  16. wtryskiwacze sie poca pewnie gumki do wymiany i po klopocie. poszukaj kogos ogarnietego niech zrobi Ci logi wszystko wyjdzie czarno na bialym a co do spalania bez obrazy ale nie ma takiej mozliwosci aby 2,5 tdi palilo 7,4 l/100km po miescie! w trasie ok ale miasto 11-13
  17. adifek odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    ale ich wyczułem http://mojaolesnica.pl/14582,kradli-luksusowe-samochody.php
  18. adifek odpowiedział(a) na Mitshi temat w 1.9TDI
    z tymi łacznikami nie ma zadnego problemu do awx
  19. adifek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    a powinno ruszyć przy depnięciu gazu
  20. na allegro bez problemu kupisz używke
  21. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    jeśli znajde chwile czasu to napewno Was odwiedzimy
  22. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Czasem zagląda,ale wiekszośc uciekła gdzie indziej
  23. Nie ogłaszam sie tylko odpowiadam forumowiczowi na pytanie ktore zadal pare postow wyzej Czytaj caly temat ze zrozumieniem!
  24. Można Twoja roztoczyc bez problemu albo włożyc brd wchodzi p&p
  25. adifek odpowiedział(a) na kenzo30 temat w Audi A4 B6/B7
    Nic zlego tam sie nie dzieje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.