Treść opublikowana przez adifek
-
2.5 TDI 155KM turbina
przepal go dobrze i bedzie problem z głowy
-
Zamiennik 2 Katalizatorów w 2.5TDI
daj mi namiar prosze na priv do tej firmy,chętnie zrobię to samo
-
Zamiennik 2 Katalizatorów w 2.5TDI
A więc jesteś zadowolony ??? Chciałeś zmienić dźwięk czy po prostu tak jak ja chciałeś wywalić katy?? Puszki wycieli i wstawili przelot ??
-
Zderzaki i progi MS Design- jak wygląda montaż
klej do szyb
-
Zamiennik 2 Katalizatorów w 2.5TDI
Jak zrobisz i nie będzie za głośno to dasz mi namiary na tą firmy ale muszę posłuchać w realu
-
Koszt regulacji - ustawienia geometrii turbiny 170 KM BRD
normalnie za regulacje biorą do 150zł
-
Zamiennik 2 Katalizatorów w 2.5TDI
Tego bezpośrednio za turbem to ja nie wywale bo głowa pęknie od buczenia... Ale chętnie posłucham jak to chodzi
-
jaka pojemnosc zbiornika ?
po mieście 11-12 na uszkodzonym wtrysku sterujacym 19-22
-
SPOTY OLEŚNICA
Pamiętam,pamiętam jeden prezent już mam a drugi kompletuje
-
SPOTY OLEŚNICA
Cwiara pamiętaj też o mnie
-
Spoty wrocławskie
http://olx.pl/oferta/mercedes-89r-w124-e260-2-6-12v-lpg-polecam-CID5-ID8U6TH.html
-
zmiana designu nie S LINE nie S4
na allegro widziałem dokładke zderzaka s-line ori bez kratek za 300zl także grosz do grosza a będzie....
-
SPOTY OLEŚNICA
jak dobrze mój rolex odmierzył to byliśmy od 16:20 do 17:18 ale to podróba chińska także trzeba brać poprawke
-
Zamiennik 2 Katalizatorów w 2.5TDI
Podczepiam się do pytania też chce wywalić ale nie moge nic znaleźć
-
Sprawdzenie turbo
Fabrycznie jest ustawione na nowy siłownik na nowej sprężynie a wiadomo po czasie wszystko się zużywa i sprężyna inaczej działa wiec na malowanie farbka nie patrz a co do ciśnienia jeśli dobrze pamietam powinno być miedzy 1,8-2,1 jeśli się myle proszę poprawić nie mam na 100% pewności... Ustawić możesz u mnie w firmie i wielu innych okolicznych tylko pamietaj nigdy nie wiadomo czy jest to wina turbo
-
Spoty wrocławskie
dobra to na spokojnie albo w niedziele u nas albo na przyszły tydzień,albo jak jutro uda sie czasowo to ja podjade bo jade z synem do kolejkowa tego na świebodzkim potem na basen
-
Spoty wrocławskie
Cwiara kiedy dzialamy?
-
cofka powietrza
Więc nadal za dużo pali,a co do jazdy to jeżdżę normalnie bez zamulania i bez butowania także powinien jarać normalnie jak każdemu użytkownikowi :/ Dzięki że poruszyłeś mój temat co prawda przepustnice już sprawdzałem ale zrobie to jeszcze raz i tak będę wyciągał turbo na dniach i podmieniał na inne. A dźwięk jest strasznie głośny podczas jazdy troszke mnie go słychać a wogóle to wydaje mi sie że coś słabo się wkręca na obroty ale to musze porównać z innym autem dla pewności
-
cofka powietrza
tu jest BAU tip + Q do tego 18'' 245 Zrobiłem dzisiaj lepszej jakości w dźwięku nagranie tego cofania powietrza http://sendfile.pl/pokaz/268989---CptV.html
- Spoty wrocławskie
-
[A4 B6] Black S-line Avant w klekocie
Bardzo ładna ciekaw jak ją wynalazłeś bo na allegro nie widziałem tego auta
-
Dziwny dźwięk po wymianie turbiny
przepraszam mój błąd,a więc regeneruj
-
2,5 tds E 36 - 1,8T B5 Quattro
- Dziwny dźwięk po wymianie turbiny
po tej fotce to wogóle nie widać żeby turbo było regenerowane ewentualnie pilniczkiem zadziory pościnał aby ko cieszyło- Sprawdzenie turbo
Teraz jak wyczyściłeś zmienną geometrie może sztanga gruszki bardziej się domyka lub bardziej otwiera wyciągnij ją i ustaw przepływ spalin - Dziwny dźwięk po wymianie turbiny