Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adifek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adifek

  1. adifek odpowiedział(a) na DriverAudiA4 temat w 2.5TDI
    przepal go dobrze i bedzie problem z głowy
  2. daj mi namiar prosze na priv do tej firmy,chętnie zrobię to samo
  3. A więc jesteś zadowolony ??? Chciałeś zmienić dźwięk czy po prostu tak jak ja chciałeś wywalić katy?? Puszki wycieli i wstawili przelot ??
  4. Jak zrobisz i nie będzie za głośno to dasz mi namiary na tą firmy ale muszę posłuchać w realu
  5. normalnie za regulacje biorą do 150zł
  6. Tego bezpośrednio za turbem to ja nie wywale bo głowa pęknie od buczenia... Ale chętnie posłucham jak to chodzi
  7. adifek odpowiedział(a) na Giezo temat w 2.5TDI
    po mieście 11-12 na uszkodzonym wtrysku sterujacym 19-22
  8. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Pamiętam,pamiętam jeden prezent już mam a drugi kompletuje
  9. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Cwiara pamiętaj też o mnie
  10. http://olx.pl/oferta/mercedes-89r-w124-e260-2-6-12v-lpg-polecam-CID5-ID8U6TH.html
  11. na allegro widziałem dokładke zderzaka s-line ori bez kratek za 300zl także grosz do grosza a będzie....
  12. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    jak dobrze mój rolex odmierzył to byliśmy od 16:20 do 17:18 ale to podróba chińska także trzeba brać poprawke
  13. Podczepiam się do pytania też chce wywalić ale nie moge nic znaleźć
  14. adifek odpowiedział(a) na Patryk41 temat w Audi A4 B6/B7
    Fabrycznie jest ustawione na nowy siłownik na nowej sprężynie a wiadomo po czasie wszystko się zużywa i sprężyna inaczej działa wiec na malowanie farbka nie patrz a co do ciśnienia jeśli dobrze pamietam powinno być miedzy 1,8-2,1 jeśli się myle proszę poprawić nie mam na 100% pewności... Ustawić możesz u mnie w firmie i wielu innych okolicznych tylko pamietaj nigdy nie wiadomo czy jest to wina turbo
  15. dobra to na spokojnie albo w niedziele u nas albo na przyszły tydzień,albo jak jutro uda sie czasowo to ja podjade bo jade z synem do kolejkowa tego na świebodzkim potem na basen
  16. Cwiara kiedy dzialamy?
  17. adifek odpowiedział(a) na adifek temat w 2.5TDI
    Więc nadal za dużo pali,a co do jazdy to jeżdżę normalnie bez zamulania i bez butowania także powinien jarać normalnie jak każdemu użytkownikowi :/ Dzięki że poruszyłeś mój temat co prawda przepustnice już sprawdzałem ale zrobie to jeszcze raz i tak będę wyciągał turbo na dniach i podmieniał na inne. A dźwięk jest strasznie głośny podczas jazdy troszke mnie go słychać a wogóle to wydaje mi sie że coś słabo się wkręca na obroty ale to musze porównać z innym autem dla pewności
  18. adifek odpowiedział(a) na adifek temat w 2.5TDI
    tu jest BAU tip + Q do tego 18'' 245 Zrobiłem dzisiaj lepszej jakości w dźwięku nagranie tego cofania powietrza http://sendfile.pl/pokaz/268989---CptV.html
  19. Siemka
  20. Bardzo ładna ciekaw jak ją wynalazłeś bo na allegro nie widziałem tego auta
  21. przepraszam mój błąd,a więc regeneruj
  22. po tej fotce to wogóle nie widać żeby turbo było regenerowane ewentualnie pilniczkiem zadziory pościnał aby ko cieszyło
  23. adifek odpowiedział(a) na Patryk41 temat w Audi A4 B6/B7
    Teraz jak wyczyściłeś zmienną geometrie może sztanga gruszki bardziej się domyka lub bardziej otwiera wyciągnij ją i ustaw przepływ spalin

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.