Treść opublikowana przez BARTEKAUDI
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
markus85 Ta niby podgrzewana przednia szyba działa na zasadzie że na climatroniku wciskając przycisk z rysunkiem przedniej szyby włącza się nawiew na przednią szybę z klimą (taka opcja do jak najszybszego odparowania szyby) A co do przyciemnianych szyb to posiadam atest
-
A4 B5 AFN+ /gwint/Gullideckel/2 din
Fajne ma siedzenia
-
Audi A4 B5 1.6 - mój granatowy sedanik
Ja też bym usunął te chlapacze Mam taki sam kolor wnętrza co ty AUDI na 5
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Xenon nie jest ori Trzecie światło stopu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
SIEMA
-
Luzy w tylnim kole i stukanie.
Na bank łożyska
-
A4 B5 stukanie podczas jazdy (tył)
WITAM Od jakiegoś czasu przy wjechaniu w jakąś nierówność słychać głośne stukanie tak jakby jakaś blacha uderzał Wymienione zostały Tulejki w tylnej belce i nic nie pomogło Macie jakieś pomysły z góry dzięki POZDRAWIAM
-
Wymiana filtra oleju - problem z odkręceniem
Ja też kiedyś miałem taki problem i zrobiłem tak jak krzysiekvtec POZDRAWIAM
-
Uszkodzony zamek klapy bagaznika...
Próbowałeś otworzyć pilotom albo kluczykiem ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Szarpie przy zmianie biegów.
Ja miałem do wymiany przegub wewnętrzny bo też szarpał przy zmianie biegu
-
Preparat do tapicerki
Ja używam Proszek KARCHER RM760 tapicerka wygląda jak nowa
-
Brak komunikacji z ECU silnika
Podaj nazwę interfejsu
-
Diagnostyka telefonem przez adapter OBD2 bluetooth
Oni tak zrobili że tylko oryginał będzie działał
-
Diagnostyka telefonem przez adapter OBD2 bluetooth
Ale ten ma mało funkcji
-
Diagnostyka telefonem przez adapter OBD2 bluetooth
Ale to z twojego linku nie jest na Android
-
Diagnostyka telefonem przez adapter OBD2 bluetooth
Ale urządzenie musi być oryginalne bo na innych nie działa i trzeba pozsiadać kod z tego urządzenia żeby uruchomić program
-
Diagnostyka telefonem przez adapter OBD2 bluetooth
Ale co ci po samym programie jak nie będziesz miał urządzenia
-
Diagnostyka telefonem przez adapter OBD2 bluetooth
Witam ja kupiłem coś takiego http://allegro.pl/interfejs-skaner-v-scan-vag-bluetooth-android-v14-i4966812166.html Wszystkie funkcje działają posiada język POLSKI
-
[B5 AFN] avant/s4 front/18stki rs/H&R
Ładna Bestia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- B5 96' Kompresor zamka centralnego
Najlepiej jak byś kupił z tą literką "E"- Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Stan na 08.09.2020r Witam Serdecznie wszystkich użytkowników Chciał bym zaprezentować swoje Audi A4 B5 Rocznik: 2000r Silnik: 1.9 TDI 110km Numer lakieru :LZ9W WYPOSAŻENIE : Radio AUDI SYMPHONY Przyciemniane szyby Blokada skrzyni biegów ABS 1/2 FIS 4xAirbag 2x podłokietnik Dzielona kanapa Klimatronic Regulowana kierownica w dwóch płaszczyznach Felgi aluminiowe R16 Elektryczne sterowanie szyb Xenon Elektryczna regulacja lusterek Podgrzewana tylna szyba Podgrzewana szyba przednia Centralny zamek (kluczyk scyzoryk) Hak Immobilizer Roleta na tylną szybę Podgrzewane lusterka ,dysze spryskiwaczy Chrom na zegarach Listwa chrom na klapie CB RADIO Wymienione wszystkie żarówki we wnętrzu na LED w kolorze zimny biały Podświetlanie tablicy LED zimny biały Skórzana kierownica, mieszek, gałka Regulacja odcinka lędźwiowego Podświetlana gałka zmiany biegów PLANY / BIEŻĄCE NAPRAWY; Ori Navi: zrobione FIS Zrobione Kierunki USA zrobione Bixenon zrobione Nagłośnienie BOSE Kierownica trójramienna :zrobione Ramiona wycieraczek Passat FL : zrobione Żółte halogeny : zrobione Fotele skórzane Recaro zrobione Korekta lakieru zrobione Duże lusterko prawe zrobione Lusterka chrom zrobione TEMPOMAT zrobione Wyrzucenia katalizatora / Montaż downpipe zrobione Tarcze przód 312mm zrobione Wtryski 216 zrobione Kolektor AWX zrobione Piano Black : zrobione Podgrzewane fotele zrobione Sprzęgło AWX zrobione Turbo AWX zrobione Listwa PDC zrobione Osłony VR5 (kolor nadwozia ) (LZ9W) zrobione USA (Oprwki WV new belt) Przycisk w od ASR z napiesem USA zrobione Rozpórka Górna AUDI A6 c5 / Dolan ori A4 b5 zrobione Ori grill S4 B5 zrobione Regeneracja Alternatora : zrobione Wymiana Akumulatora (bosch silver s5) zrobione Regeneracja zacisków + 4 nowe tarcze ,klocki (ferodo ) zrobione Wymiana Pompy wodnej (Hepu) ,Rozrząd (INA) Paski (conti tech) zrobione Wymian łożysk kół tylnych (FAG) zrobione Wymiana poduszki silnika (P) (lemforder) zrobione wymiana amortyzatorów 4 sztuki o skróconym skoku (Sachs) + sprężyny (weitec -45) zrobione Zderzak przód s4 b5 (czeka na pomalowanie ) Ori Progi S4 REGULARNE WYMIANY OLEJ:10 tyś FILTRY:10 tyś ROZRZĄD: 60 tyś Jeśli macie jakieś uwagi spostrzeżenia czy propozycje to z chęcią o nich poczytam POZDRAWIAM WSZYSTKICH POSIADACZY Foto W dniu zakupu 08.02.2014r STAN 15.08.2016r AKTUALNY STAN 12.08.2018R- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów - Nowicjusz - wątek powitalny