Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stiwi50

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stiwi50

  1. Załączam filmik z przed chwili https://youtu.be/H9Fn4uHswF8
  2. Witam , po odpaleniu auta na zimnym , slychac dźwięk jak by coś wpadło do silnika , dźwięk bardziej slychac z dołu osoony bardziej przy stronie kierownicy . Miał ktoś taki przypadek ? Zalaczam nagranie Nowe nagranie 9.m4a
  3. Tylko przy skręcaniu chrobocze... pod tym filmikiem widziałem komentarze , ktoś wspominał ze dolny sworzeń wahacza może takie dźwięki wydawać .. ale jak to miało mieć by coś wspólnego z układem kierowniczym to nie wiem ..
  4. Nie slychac stuków .. slychac to chrobotanie
  5. Witam załączam filmik , mam ten sam problem audi a4 b7 1.9tdi bke co może byc przyczyna ? Na stacji diagnostycznej powiedziano mi ze to przegub kulowy przekładni kierowniczej . Wymieniłemale dalej to samo .. filmik z mojego auta proszę o pomoc
  6. ok , przeczytałem temat . Nie ma jednego rozwiązania tego problemu..
  7. Ktoś odpowie na pytanie romand24?u mnie jest podobnie , dopiero jak coś cyknie to chrobotanie zaczyna być slychac .
  8. Jak ręcznie mogą ją przymknąć ? Ja mam b7 1.9 bke tam jest elektroniczne sterowanie
  9. Witam wszystkich, mój problem polega na tym ze przy schodzeniu z obrotów na zimnym jak i na ciepłym silniku slychac jakieś dziwne chrobotanie . Załączam link z dźwiękiem z mojego auta. Oraz filmik na którym jest dużo odpowiedzi w komentarzach, ale żadna nie jest konkretna. Mechanik stwierdził ze to turbina, auto od mechanika odebrane , turbina zregenerowana, wyczyszczona a dźwięk wciąż się pojawia .. próbowałem zaślepic EGR, ale nie było różnicy w pracy podczas schodzenia z obrotów. Nowe nagranie 7.m4a
  10. haloo czyta ktos temat ? można odswieżyc ?
  11. Dziwi mnie fakt że jak było to rozwalone sprzeglo załozone Klima nie działała, ale auto chodziło leciutko nie było żadnego swistu paska slychac czy kola , tylko silnik mruczał. A teraz nowe sprzegło zalozone, nowe gumki lożysko pelen osprzet , a wydaje jakies dziwne dzwięki swistu .. szelestu .. no nie wiem jak to nazwac.
  12. Ale jak właczałem Klime i wszedlem pod auto , to nie widze żeby cos sie zmieniało na sprezarce z klima czy bez.. Ona sie w ogóle nie włacza. nie ma zadnego obciązenia po wyłaczeniu ECON .
  13. https://allegro.pl/zawor-sterujacy-denso-7seu16c-6seu14c-vw-touareg-i7479032695.html masz na mysli taki zawór?
  14. Hej nie sprawdzalem.. wycisłem sprzeglo i zalozylem nowe . . .
  15. OK zrobione . NIe moglem kliknąc TEST podczas adaptacji nie mam pojecia dlaczego.. ( wrzuciłem screen) Oraz screez z Klima i bez tych bloków co prosiłes.
  16. a nasatwy robiłem przed screenami 08 - klima - 10adaptacja - chanel 08 i save
  17. Na pracującym silniku: ECON 01 . 02 . 010 i na pracującym silniku wyłączony ECON to znaczy klima wlaczona 01 02 010 tak jak prosiles . jest 6 scren-ów .
  18. ok przepraszam nie wiedziałem z tym alt. mam zrobic jeszcze raz? ?
  19. Oto screen z bloków o które prosiłeś z wyłączoną klimą i właczoną.
  20. Bledy pewnie powstały dlatego, że odłaczałem kostki przy zmianie sprzegla jak wykrecałem sprężarke.
  21. https://postimg.cc/gallery/e79xsd76/ pod linkiem zdjecia z błedami juz skasowane
  22. Witam forumowiczów mam problem z klimatyzacja , jechałem trasę na klimatyzacji chłodziła elegancko wszystko było w porządku. Na powrocie , włączam klime i nic ? nie grzeje w ogóle , nie załącza się . Cieplejsze powietrze leci na klimatyzacji niż na ECON . Dojechalem do domu patrzę pod Maskę , wywalone sprzęgło , tarcza gumki leżały na osłonie . Kupiłem nowe sprzęgło kompletne , zalozylem i wciąż nic . Sprężarka nawet się nie załącza, bezpieczniki sprawdzone jest Ok. Patrzyłem czy jest napięcie na wtyczce miernikiem niby jest 10v . A sprężarka ani drgnie .. wie ktoś co może być przyczyna ? ? albo jak sprawdzic może VAG coś powie ?
  23. U mnie to samo .. śmierdzi z nawiewów Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Witam. Możecie odświeżyć zdjęcia ?? Niestety nie działa żadne .. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.