Treść opublikowana przez bolo1500
-
Problem z połączeniem sie z vagiem
jutro sprbuje vcds
-
Problem z połączeniem sie z vagiem
vag com. Może i chinszczyzna, ale dlaczego każdy inny samochód łączy zawsze bez problemowo a moje audi rzadko i to rozłacza . Moze gniazdo ?
-
Problem z połączeniem sie z vagiem
Witam. Mam problem z podłączeniem się ze swoim audi vagiem . Kabel niebieski kkl . Na każdym innym aucie działa zawsze od razu nie rozłącza (skoda,vw inne audi ). Jak auto jest zimne vag wykrywa audi bez problemu jak sie nagrzeje traci połączenie i jest ciężko z połączeniem się wykrywa interface i nagle go traci i tak w koło . Dodam że na pewno nie ma problemu z portem ze sterownikami skoro inne auta oprócz mojego wykrywa natychmiast. Miał ktoś z was podobny problem?
-
Jak to zdemontować?
z tego co widzę w poradniku to zeby zdjać ten nieszczesny plastik to trzeba rozebrać poł auta..
-
Jak to zdemontować?
a moze ktos dac linka do sam naprawiam bo nie mogę znaleźć
-
Jak to zdemontować?
Witam. Jak zdemontować ten element? Strasznie strzela dlatego muszę to zdjąć przesmarować ewentualnie wymienić spinki. Strasznie ciasno siedzi nie chce uszkodzić. Proszę o pomoc
-
Dziwny szum na wolnych obrotach przy dodatniu gazu i na 1 i 2 biegu przy obrotach ok 1600
dolot szczelny. Filtr powietrza nowy . Ewentualnie to moze robić jeszcze coś ze sprzegłem lub dwumasa . Na zimnym silniku nie ma tego zjawiska. nikt nie wie co moze byc...? Problem dalej nie rozwiazany ma ktos jakis pomysł .. ?
-
audi długo się nagrzewa
czyli wymienic i powinno być ok i grzac się szybko ? jk nie bylo mrozu to lapal 90 i trzymal
-
audi długo się nagrzewa
odpalilem na 10min kreska od temperatury nie drgnęła. Wąż letni nawet lekko ciepły chlodnica tez przy wejsciu . Dojechalem na miejsce 15km temp ok 65 stopni a waz i chlodnica dosc ciepl nawet bardzo
-
audi długo się nagrzewa
nie mam ale dziś wracalem -15 stopni trasa 15km ok 100km/h i auto mialo na blacie ok 65 stopni po przyjezdzie otworzylem maske i chlodnica była dość ciepla jakby termostat otwieral za wczesnie lub wgl sie nie zamykał
-
audi długo się nagrzewa
Nie jest to normalne . Brat ma identyczny silnik w superbie. Kumpel w a4 też , jeździłem touranem 1.9 tdi 105km również 10min jazdy = 90 stopni i stoi pion. Wiec cos jest nie tak... dzwonilem do mechanika powiedzial ze tam powinny być jakies dodatkowe swiece w wężach od chlodzenia ktore ogrzewaja płyn chlodniczy ale nie jest pewny czy w moim modelu są. Jak nie ma to uszkodzony lekko termostat...
-
audi długo się nagrzewa
jeżdzę delikatnie 2 tyś obrotów max..
-
audi długo się nagrzewa
Witam. Posiadam audi a4 b6 2004 130ps.Mam problem z nagrzewaniem się silnika w temperaturze -5/-10 stopni po przejechaniu 15km ok 100km/h dość dynamicznie temperatura nie chce przekroczyć ok 70 stopni sprawdzane vagiem pokazuje dokładnie 72 samochód stojąc na wolnych obrotach z wyłączonym ogrzewaniem rosła temperatura lecz po włączeniu ogrzewania nagle spadła i już nie chciała sie podnosić. Z ogrzewaniem nie mam problemu po 5min jak samochód sie nagrzewa po odpaleniu mam juz cieple powietrze także jest ok. Podczas jazdy wyłączałem ogrzewanie ale nie było zbytnio poprawy. Dzisiaj dałem za chłodnicę kawałek kartonu lecz nie zauważyłem by była zbytnia poprawa. Termostat wymieniany rok temu na wahlera (wcześniej wgl nie trzymał 90 ) .Problem nie występuje jedynie w zimie lecz w reszcie roku także nagrzewa się w miarę szybko ale nie tak jak inne samochody którymi jeżdżę. Brat posiada skode superb z takim samym silnikiem rok starszą po przejechaniu 7km jazdy w tych samych warunkach osiąga 90 stopni oczywiście na ogrzewaniu. Mam tez możliwość się przejechać toruanem 1.9 tdi również nagrzewa się w ciągu kilku kilometrów. Pytałem znajomego co ma audi a4 b6 130km również po przejechaniu 5km już ma prawie 90 stopni, wiec chyba coś u mnie jest nie tak skoro w innych samochodach następuje to bardzo szybko .Dodam że często jeżdże na krótkie trasy 15-20km i zależy mi żeby auto jak najszybciej uzyskiwało temperaturę roboczą. Przymierzam się do wymiany termostatu na oryginał z BehR-a jak sądzicie proszę o opinie .
-
Dziwny szum na wolnych obrotach przy dodatniu gazu i na 1 i 2 biegu przy obrotach ok 1600
zdjąłem rure, wirnik 0 luzów poprzecznych i przod tyl również troszkę oleju było w dolocie. lopatki całe jakies inne propozycje co do tego dzwieku ?
-
Dziwny szum na wolnych obrotach przy dodatniu gazu i na 1 i 2 biegu przy obrotach ok 1600
nie jezdzilem nim tylko gazowałem by sprawdzić czy jest ten sam dzwięk podczas schodzenia z obrotów. I był
-
Dziwny szum na wolnych obrotach przy dodatniu gazu i na 1 i 2 biegu przy obrotach ok 1600
odłączyyłem przewód od gruszki turbiny i dzwięk ten sam i efekt jakby turbina pracowala dalej 0 trybu awaryjnego i wgl.
-
Dziwny szum na wolnych obrotach przy dodatniu gazu i na 1 i 2 biegu przy obrotach ok 1600
w jaki sposób to zrobić?
-
Dziwny szum na wolnych obrotach przy dodatniu gazu i na 1 i 2 biegu przy obrotach ok 1600
Witam. Na biegu jałowym po dodaniu gazu do ok 2 tyś i puszczeniu słychać takie szumienie dość głośne. Przy przyspieszaniu na 1 i 2 biegu w okolicy obrotów 1600-1700 jest dokladnie taki sam dzwięk. Dokładnie taki sam jest na tym filmiku identyczny; http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jSoTjc0__-Q Wiem ze powtarzany temat kilkukrotnie ale nikt nie udzielił konkretnej odpowiedzi na dany problem...
-
Trzeszczenie plastików audi a4 b6
daj znac czy pomoglo cos
-
Trzeszczenie plastików audi a4 b6
jaki dokładnie ten smar to posciagam wszystko i zaloze jeszcze raz . Mam smar w sprayu ale nic nie daje
-
Trzeszczenie plastików audi a4 b6
roleta jest wyjęta w celu wlaśnie wyeliminowania trzasków i mimo wyjętej rolety trzaska. Szczególnie jak auto postoi w sloncu i wtedy jadę to nie idze wytrzymać trzeszczy wszystko. roleta wyjęta dawno. TO nie ona jest problemem. Trzeszczą na pewno boczki i czasem tez obicie drzwi . Szczególnie jak auto sie nagrzeje na sloncu
-
Trzeszczenie plastików audi a4 b6
Witam. Kupiłem Audi a4 b6 pół roku temu. Strasznie mi trzeszczą plastiki na większych nierównościach szczególnie boczki bagażnika z lewej i prawej strony tam gdzie są mocowania pasów i boczki drzwi ale to tylko czasem. Psikałem silikonem w sprayu i 0 efektu. Miał ktoś podobny problem? Dodam, że zawieszenie jest bardzo sztywne aż za bardzo chyba oryginał. Nie wiem czy to wina zużytej jakiejś poduszki czy coś ze takie siły są przenoszone na karoserię i jeszcze jeden problem jak jadę po autostardzie i nie ma to znaczenia czy 140 czy 200 czuć czasem takie mrowienie na podłodze. Kierownica 0 drgań nawet najmniejszych tylko właśnie to mrowienie( felgi proste 16, wyważane na poczatku sezonu). Pozdrawiam i proszę o rady
-
Dziwne głuche stukanie
u mnie stuk powodowały amory mimo ze miały 70% STUKAŁY .Pozdrawiam
-
Dziwne głuche stukanie
a stukało Ci jak się oparłeś o maskę blotnik i wcisnąłes amortyzator to był stuk czy stukał tylko podczas jazdy ?
-
Dziwne głuche stukanie
Wiem, że miałem napisać jak usunę usterkę z wahaczami, ale zastanawia mnie jeden fakt jak amortyzatory zostały sprawdzone poduszki mocowanie również to czy czasem powodem stukania nie jest wyrobiona tuleja główna w wahaczu dolnym gdzie przykrecany jest amortyzator hmm jest to wogóle możliwe ze ona by chodzila góra dół i po nacisnieciu na amortyzator to powodowało by stuk taki głuchy ? . A co do wahaczy to zamawiam jutro kompletne przednie zawieszenie z firmy Master Sport czytałem opinie i ludzie sobie chwala wiem ze to nie jest najwyższa półka, ale czytalem tez opinie o tych droższych Lemfordera które potrafiły szybko padać.Wydaje mi się ze to jest zależne jak kto jeździ i po jakich drogach. Aktualnie potrzeba mi dwa wahacze, ale w sklepie mi powiedzieli za 2 dolne wahacze (głowny + banan) 270 zł a na allegro mam za 550zł caly komplet z mastersporta wiec wydaje mi sie, ze się opłaca. wahacze wymienione 0 poprawy... Naprawde juz nie wiem co ta może siedzieć i tak wali. Co jeszcze można sprawdzić?