Treść opublikowana przez bolo1500
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
po zdjęciu pokrywy będzie można postawić trafną diagnozę? Coś się może stać jak tak bede jeździł? jeżdze z takim dudnieniem juz 1,5roku jak kupilem nie wiem ile wczesniej ktoś jezdzil 30k zrobione i caly czas tak samo jest
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
a ja by mi dawno 1 brok wypadl to pewnie by juz dawno sie coś stało ? Bardzo bym chcial zeby to tylko bylo to ale raczej watpie
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
jeżdżę na castrol edge 5w40
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Czarek poszło PW. Tutaj nie ma sensu dyskutować. Odpisz w wolnej chwili
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
pojadę do specjalisty z tym. Jak przydusilem silnik klapą gaszącą to tak pięknie chodzil czysciutko bez dudniec az miło ... moze walek nie bedzie zuzyty tylko same szklanki i operacja nie bedzie tak kosztowna.. nagralem jak pracuje mój motor ocenicie ? takie lekkie buczenie mam od poczatku jak kupilem czyli 1,5 roku ok 30 tyś zrobilem i caly czas tak samo jest czym sie przejmowac?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
mysle zeby chociaż zdjąć pokrywe zaworow i rzucic okiem jak to wszystko wygląda moze któraś z broków spadla i dlatego dudni
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Witam. Kupilem auto ponad rok temu od poczatku mam dudnienie z filtra lekkie i bez nasilania się od zakupu samochodu. Auto pracuje jak należy pali na strzał nie dymi korekcje pompek w normie bez zmian od zakupu auta olej castrol 5w40 full syntetyk od zakupu zrobilem prawie 40k. Jak przytkam klapa kaszącą silnik to dudnienie przestaje slychać sam motor. Chcialbym w końcu coś na to poradzić gdyż mam zamiar jeździć tym autem jeszcze przez parę lat. Przebieg ori 254 tyś km . Jak myślicie zawracać sobie tym głowę? Pozdrawiam
-
napięcie akumulatora
ale właśnie jak podladuje Aku tu pali na strzał bez problemów ale jak postoi ze dwa dni to już lekko tak szarpnie albo na dwa obroty odpala także chyba jego wina nie wiem czy Aku nie mam oryginalne molla
-
napięcie akumulatora
Aku ma na pewno 8 lat jak nie więcej ja nie wymieniałem. U brata przy tym samym silniku spada do 10 45 . Z tego co wyczytałem ze jak spada poniżej 10 to do wymiany. Przy -15 ledwo kręcił i nie trzymał. Po paru dniach jak postoi to już gorzej kręci
-
napięcie akumulatora
Witam. Mam pytanie odnośnie akumulatora czasem rano mi szarpnie przy opalaniu rano tak jakby rozrusznik nie mial tego uderzenia do odpalenia. Po ładowaniu akurat ma 12 40. Rano tez tyle jest podczas odpalania napięcie spada w trakcie kręcenia rozrusznika do 9.8 . Podczas mrozów musiałem ładować bo słabo kręcił. Aku do wymiany? przymierzam się do zakupu Boscha s5 77ah.
-
Opony viking opinie
ten model dokladnie na lato ? Moje na zime sie dobrze trzymaja . Jaki masz dot? link poprawiony .Moze ktos jeszcze sie wypowie
-
Opony viking opinie
Witam. Znalazlem opony Viking w dobrej cenie http://allegro.pl/4-opony-letnie-225-45r17-91y-viking-gr-conti-rant-i6000190393.html. Ma ktoś może jakieś opinie na ich temat? Mam zimowki nowe z 2015 vikinga i sprawują sie bardzo dobrze. Co powiecie o tych letnich.Niby grupa continental 5 lat gwarancji . Pozdro
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
poszło prv
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
Proszę http://vaglog.pl/log_253768.html kurde to jest statyczny
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
Na zimnym silniku nic sie nie dzieje nie charczy. Na rozgrzanym juz charczy . Po odpięciu gruszki przestaje jest cisza. Filterek wyczyszczony. Sztanga się nie blokuje chodzi ok 1 cm robilem test . Macie jakies propozycje ? bo bardzo to denerwujące
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
mam chrobotanie ale dopiero jak sie nagrzeje silnik i jak nagrzeje to robi dziwne takie dzwieki jakby gdzies powietrze ulatywalo takie huhuhuhuhuu niejednostajne niestety na zdjęciach nie opisał jak ten plastik z wlotu powietrza zdjąć podważam to ciągne i nie chce zejsc, a nie chce tego połamać Czarek odpiszesz na PRV?
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
troszke okurzona byla . Chcialbym wyczyścić to w środku ale nie mogę zdjąć tego plastiku co oslania tą czapkę .Czy nie ruszać tego i gąbkę tylko wyczyścic? da się bez rozbierania stwierrdzić czy zaworek jest sprawny jak podepnę pod 12v?
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
Mam ten sam problem. W którym miejscu jest zlokalizowany ten zaworek? mam a4 b6 130km z 2004 r . wyjąłem ten zaworek nie widzę tutaj zadnego filterka byla jakaś gąbka pod tą zaslepką co zdjąłem
-
Strzelanie słupków A i B w b6 pomocy
nie nie trzeba demontować deski rozdzielczej osłona słupka wyciąga się do tyłu trzeba zdemontować rączke do trzymania i osłonę słoneczną wtedy się odgina go i wyciąga do tyłu ładnie schodzi. Przesmarowałem wszystko + spryskałem silikonem i strzelanie ustało ! temat uważam za zamkniety
-
problem z 2 biegiem skrzynia 6 avF
ja mam problem z 2 nie z 1
-
problem z 2 biegiem skrzynia 6 avF
nie wiem jaki olej wlany,bo to robił mój mechanik, ale przed zmianą było to samo zmiana nie pomogła nic ani nie pogroszyła.
-
problem z 2 biegiem skrzynia 6 avF
Witam. Mam problem z 2 biegiem na zimnym silniku coraz gorzej go wrzucić nie ma zgrzytów ale w chodzi z dość dużym oporem. Jak auto sie nagrzeje to normalnie idzie. Sprzegło jakby się powoli kończyło bo słychac czasem hałas łożyska oporowego i muszę puscić wolno sprzegło zeby nie hałasowało i czasem jak chce 1 bieg wrzucic a szybko wcisne sprzeglo to musze je jeszcze wcisnać raz zeby lekko weszło. Z innymi biegami nie ma problemu. Na biegu jalowym na wcisnietym sprzegle każdy bieg nawet na zimnym wchodzi idealnie i lekko . Olej wymieniany 3 miesiace temu na nowy nic nie dało. Co myślicie? Koniec sprzegła i dlatego są te objawy?
-
Strzelanie słupków A i B w b6 pomocy
jeden normalny człowiek odpisał mogę priv ? mam kilka pytań
-
Strzelanie słupków A i B w b6 pomocy
Witam. Wiem, że temat poruszany kilkukrotnie, ale nigdy bez konkretnego rozwiązania. Mianowicie, mam problem ze strzelającą tapicerką na słupku A i B i obiciu przednich drzwi lewych i prawych , dodam, że spryskiwalem wszystko smarem w sprayu tapicerkę drzwi demontowałem wymieniłem wszystkie spinki na nowe wszystko dokładnie przesmarowałem kremem nivea (tak jak radzili koledzy z forum) niestety brak efektu. Plastiki nie trzeszczą tylko strzelają sporadycznie przy wjechaniu z dużą prędkością w jakiś większy uskok na drodze lub przy zjeździe po krzywym terenie jak pracuje (buda) jest to dość irytujące i postanowiłem w końcu zrobić z tym porządek. Wcześniej miałem Passata B5 FL i nie było żadnych trzasków w audi powinno być lepiej.. wiem że nadwozie pracuje ale bez przesady. Jak ktoś ma jakieś konkretne rady na mój problem to pisać, bo naprawdę brak już mi pomysłów. Dodam, że słupków jeszcze nie demontowałem. A drzwi strzelają przy samej desce praktycznie tam gdzie się łącza drzwi z deską. Czekam na pomysły STRZELANIE MAM NA MYŚLI TRZESZCZENIE OCIERANIE SIE ELEMENTÓW A NIE ICH PĘKANIE. nikt nie odpowie?
-
Problem z połączeniem sie z vagiem
vcds polaczyl sie normalnie dzięki wielkie