Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W Seacie Komocie w Czechowicach w zależności co się podziało wymiana kosztuje pomiędzy 9-15 tys. zł
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
gadaliśmy na spocie o rozrządzie w 3.0 tdi. A wygląda on tak: :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
OT w dziale technicznym. Wypadek przy pracy :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak jak napiałem w b7 powyżej 210 tego prawie nie czuć. Może u Ciebie to jest bardziej odczuwalne. Co nie świadczy o tym że u mnie zawias dostaje mniej w dup_e... Ale może jak tak tego nie czuje to nie jest mi aż tak żal. Zresztą wychodze z założenia że auto to coś do przemieszczania się, i tak nie mam zbytnio wyboru po czym jade. Jade tak żeby było mi wygodnie, a tam ta betonówka mi praktycznie nie przeszkadza.Zresztą jeśli chodzi o droge do Pragi to nie ma zbytnio alternatywy... Dużo bardziej ją wole od drogi z BB do Wawy gdzie co chwile są koleiny wielkości Gór Świętokrzyskich, dziura na dziurze, fotoradar na fotoradarze...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mnie też ale powyżej 210km/h na szczęscie tego tak nie czuć. Tylko głośno jest, ale to się muzyke pogłaśnia.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
porównaj sobie to z polskimi drogami. Wolałbym takie betonówki niż to co jest...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
którą droge masz do d*py? Arturo winieta to grosze przecież :gwizdanie: Nie wyobrażam sobie żeby jechać do Pragi jakimiś polnymi ścieszkami 200km i przez 2 dni żeby pare zł na winiecie zaoszczędzić...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no bo nie mam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale na zegarczek było dla biednego studenta :naughty:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
to tak jakbyś rozpalił sobie pod maską kominek. Sam sobie odpowiedz czy jest ciepło
-
[B6 BDH] Logi do oceny
kurcze Ty masz pecha chłopie.... Może lepiej by było jakby Ci go ukradli wtedy pare miesięcy temu... Ubezpieczenie by wypłaciło a ile mniej nerwów było... A ty byś sobie 3 a czwóreczke kupił... Masz już doświadczenie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
ja miałem szczelnie i mi ją pofałdowało. teraz mam malusieńką dziurke nad 3 światłem stopu. ale najlepiej nie kleić szczelnie
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
a jeszcze jedno. jak kleicie lotke to nie róbcie tego szczelnie bo po lecie będziecie mieć "fale" na plastiku.
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
nie dawaj śrub
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
do zobaczenia Pepin. A Ty już w domku?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: hello, Panowie a Nex jeszcze żyje w ogóle bo dawno go tu nie widziałem, a przeglądając ostatnio net tak mi się jakoś pokojarzyło...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
nie o pełny reset mi chodziło. Radio i setup przez 10s.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
a mnie się nie podoba... Opona za bardzo naciągnięta i felga mocno wystaje... To samo było u Dawida. Tutaj jeszcze bardziej widoczne. Niestety kojarzy mi się to z Calibrami i glofami 3 w holenderskim gazie..
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj Godzic nie przejmuj się że dzisiaj przegrałeś ze mną w squasha 7:1... To zawszel lepej niż ostantio 11:0... Jest progres... nie wjeżdzaj pod inne auta...A jak jużchcesz popełnić samobójstwo to skocz pod pociąg, większe prawdopodobieństwo że się uda a nie tylko błotnik będzie do roboty :polew:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
zrestartuj navi może coś ją zamuliło
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ta idealnie zrobiles MAGNESEM antene ktora odbiera fale gps SUPER -- to tak nie bedzie dzialalo przypnij trytka staraj sie omijac metalowe elementy bo one zaklocaja sygnal i bedzie dzialac sa anteny ktore maja specjalne piny do karoserii i je sie nakleja na blache wtedy wzrasta sygnal antenowy ale normlane anteny beda przez magnesy zaklocane Brysio ale pieprzysz głupoty. 3/4 anten jest na magnesie. Jak nie wiesz- nie pisz... To nie piaskownica że trzeba udawać że się wszystko wie!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
krakowskie łobuzy... :polew: :polew: :polew: - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!