Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. :hi: hejka. Panowie kto dziś będzie i kto bierze drewno? ja biore tacki.
  2. nałężę. Odwiedzi nas prawdopodobnie kolega klubowicz Pepin
  3. poważnie ??? widze już jak płaczesz z tego powodu zastanawiam sie czy jechać Ja też zieluch co Ty odpierdalasz...?? Nie bój siętym razem miron mi obiecał że nie będzie Ci tak wykręcał rąk jak będzie Cie wyprowadzał gdy zaliczysz zgona :polew: :polew:
  4. spoko Hammer. Thx. Prawdopodobnie dorwe gume do tego kpl. co mam teraz
  5. jakie tablice i która godzina? trzeba będzie jedną dokupić :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. vaigem zmienisz język na angielski
  7. hmmm... niezbyt rozumiem? czym? czymkolwiek :gwizdanie: kurcze wychodzi na to że znasz mnie lepiej niż ja sam... rozwaliłem 2 dni temu opone, ale dopiero dziś zauważyłem... :wallbash:
  8. najlepiej sobie to zrobić jak się na zderzak ściągnięty więc zrobisz to jak będziesz montował PDC
  9. hmmm... niezbyt rozumiem? czym?
  10. kurcze jakoś tak średnio pasują moim zdaniem. Jakby troche za masywne do b7... Ale ogólnie gratki
  11. a ja powiem że nie było.[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 19:19_________________________________________________jeśli ktoś tak ma to miał dokładanego rnsa czy to -E czy -D, a wcześniej miał małą navi w bagażniku. To nie ma znaczenia.[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 19:20_________________________________________________ale i tak to działać nie będzie bo to nie ma nic wspólnego z RNSami
  12. nie było czegoś takiego jak dodatkowy panel sterowania... Pewnie chodzi Ci o sterowanie małej navi ale z RNS nie ma to nic wspólnego
  13. Pablo poprostu pewnych reczy nigdy nie przyswoi... :wallbash:
  14. Pablo jak narazie to ty tu piszesz największe głupoty... :wallbash: :wallbash: Poszukiwacz sensacji się kurrwa znalazł... Będzie ploty na forum siał...
  15. No właśnie to samo miałem pisać. Usiądź na tyłku Pablo i nie pisz głupot. Albo idź potrenuj w GT5 bo może będą szukać kierowcy. Poczekaj na info oficjalne od lekrzy, bo to nie jest Smoleńsk aby tak szybko wierzyć w informacje. :good: :good:
  16. Pablo :gwizdanie: 13.50 - rzecznik szpitala dementuje informację o możliwej amputacji dłoni Kubicy Wszystkie informacje poznamy o godzinie 14.00, wtedy ma zostać podany oficjalny komunikat medyczny
  17. 13.50 - rzecznik szpitala dementuje informację o możliwej amputacji dłoni Kubicy Wszystkie informacje poznamy o godzinie 14.00, wtedy ma zostać podany oficjalny komunikat medyczny
  18. nie ma co panikować. Wiadomo jak media kochają podsycaćtakie tragedie. Trzeba czekać na oficjalne potwierdzone informacje
  19. http://www.sportmediaset.mediaset.it/formula1/photogallery/3931/kubica-le-immagini-dellincidente.shtml
  20. jest szerzej Tomciu. Albo rurki są mniejsze. Przynajmniej optycznie w stosunku do auta tak wyglądają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.