Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. a własnie powiem Ci Flyer że poprzednio na tyle miałem TRW i było nawet ok. Ale ostatnio założyłem na przód TRW i straszliwa kupa to jest. Mimo że je porządnie dotarłem to przy pierwszej szybszej jezdzie się całe zeszkliły i straszliwie dymiły... Powiem tak. Ostatnio byłem niezadowolony z Ate ale po tym co zobaczyłem jezdząc na Trw dochodze do wniosku że Ate były bardzo dobre...
  2. przecież w komórkowicach ( ) mówiłeś że mnie znasz jeszcze przed tym jak się spotkaliśmy więc wiedziałeś jaki mam nick... :polew: :polew:
  3. kfc zmien ten nick bo co tu wchodzisz to robie się głodny... :polew:
  4. tak, jest to rozmiar 320mm,i podejdzie do b7, ale jest cholernie drogi :gwizdanie: nie wprowadzaj kolegi w błąd. Zestaw NIE podejdzie bo tarcze w a6 są inne. cena całkiem ok Masz rację siemian, tarcza ma inną wysokość. Bo chyba 59,9mm a do nas jest potrzebna 46.5. Ale co do ceny to nie powiesz mi ze jest normalna. Bo jest za***iście wysoka. nie jest za***iście wysoka jak wezmiesz pod uwage że za 800zł kupujesz cały kpl. czyli tarcze klocki zaciski.
  5. tarcze z a6 nie podejdą. zaciski ok, aczkolwiek wygląda mi to na 347, ale moge się mylić[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 20:33_________________________________________________ tak, jest to rozmiar 320mm,i podejdzie do b7, ale jest cholernie drogi :gwizdanie: nie wprowadzaj kolegi w błąd. Zestaw NIE podejdzie bo tarcze w a6 są inne. cena całkiem ok
  6. a ja siedze na wykladzie na kacu i zaraz mi glowa pierdolnie
  7. oj czaki prawie się z Tobą zgodze. Tyle że woofer BOSE gra 2x mocniej niż seryjny i róznica jest bardzo duża.
  8. MCE tym zarządza więc jeśli jest możliwość podmianki bez kosztów i ryzyka to trzeba od tego spróbować...
  9. zalezy jak jezdzisz. Jesli upalasz to zmiana jest znaczna
  10. hmmm... no to już nic z tego nie rozumiem...
  11. Wąski czytaj dokładnie. Mówimy o róznicy w stabilizatorach już w RS4 bo z tyłu były 2 wersje. :decayed: A róznica po założeniu jest mega. Sam śmigam na stabilizatorach już rok i jest miodzio!!! [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:17_________________________________________________jeśli chodzi o tył to róznica jest w grubości też. Jeśli chodzi o przód to zależy to od tego jaki zawias mamy. (przy Q i 1BE lub 1BV przedni stabilizator jest taki sam jak w RS4)
  12. Nie ma znaczenia sedan/avant. RS4 mogło mieć wzmocnione amortyzatory i wtedy był ten grubszy stabilizator 22mm
  13. o tym właśnie mówie...[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:07_________________________________________________intellyyygent k**wa...
  14. i to ma być nasz moderator... Wizytówka naszego forum. A zachowuje się jak szczyl z pod trzepaka...[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:01_________________________________________________ :polew:
  15. jarko :gwizdanie: No me.how nie może wystawić bo nie ma 30 wiadomości (postów) napisanych ale jak poprosi to klubowicz może wystawić nie może bo jest to niezgodne z regulaminem i już raz byłeś o tym informowany jak wystawiłeś kwadratowe koła kolegi.... siemian jeśli osoba jest zaufana (którą znam osobiście) i produkt zgodny z opisem to mogę ewentualnie wystawić taki przedmiot po koleżeńsku tak samo tyczy się sprzedaży auta, znam dobrze regulamin bo sam pilnuje porządek w takich działach i zwracam "górze" pewnie niezgodności które czasem się pojawiają. gucio myślę że jutro rozwiążemy ten denerwujący cię problem od dłuższego czasu PABLO NA ADMINA !!! PABLO NA ADMINA !!! ch*ja z adminem.... NA PREZESA!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  16. zielony ten filmik jest na tym samym poziomie co Ty... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:
  17. nie tyle że syf będzie na szybach co poprostu będą Ci te koła wystawaćz nadkoli i będzie to wyglądać jak kupa
  18. nie... Dawid miał felge 19 cali 8,5 szeroką z ET 48

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.