Treść opublikowana przez siemian
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a własnie powiem Ci Flyer że poprzednio na tyle miałem TRW i było nawet ok. Ale ostatnio założyłem na przód TRW i straszliwa kupa to jest. Mimo że je porządnie dotarłem to przy pierwszej szybszej jezdzie się całe zeszkliły i straszliwie dymiły... Powiem tak. Ostatnio byłem niezadowolony z Ate ale po tym co zobaczyłem jezdząc na Trw dochodze do wniosku że Ate były bardzo dobre...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przecież w komórkowicach ( ) mówiłeś że mnie znasz jeszcze przed tym jak się spotkaliśmy więc wiedziałeś jaki mam nick... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kfc zmien ten nick bo co tu wchodzisz to robie się głodny... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tak, jest to rozmiar 320mm,i podejdzie do b7, ale jest cholernie drogi :gwizdanie: nie wprowadzaj kolegi w błąd. Zestaw NIE podejdzie bo tarcze w a6 są inne. cena całkiem ok Masz rację siemian, tarcza ma inną wysokość. Bo chyba 59,9mm a do nas jest potrzebna 46.5. Ale co do ceny to nie powiesz mi ze jest normalna. Bo jest za***iście wysoka. nie jest za***iście wysoka jak wezmiesz pod uwage że za 800zł kupujesz cały kpl. czyli tarcze klocki zaciski.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tarcze z a6 nie podejdą. zaciski ok, aczkolwiek wygląda mi to na 347, ale moge się mylić[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 20:33_________________________________________________ tak, jest to rozmiar 320mm,i podejdzie do b7, ale jest cholernie drogi :gwizdanie: nie wprowadzaj kolegi w błąd. Zestaw NIE podejdzie bo tarcze w a6 są inne. cena całkiem ok
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja siedze na wykladzie na kacu i zaraz mi glowa pierdolnie
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
dzięki komu?? :naughty:
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
oj czaki prawie się z Tobą zgodze. Tyle że woofer BOSE gra 2x mocniej niż seryjny i róznica jest bardzo duża.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
nie normalne
-
[B6 AWX] Ponowna prośba o pomoc, migające swiatła...
MCE tym zarządza więc jeśli jest możliwość podmianki bez kosztów i ryzyka to trzeba od tego spróbować...
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
zalezy jak jezdzisz. Jesli upalasz to zmiana jest znaczna
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
:>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmmm... no to już nic z tego nie rozumiem...- Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Wąski czytaj dokładnie. Mówimy o róznicy w stabilizatorach już w RS4 bo z tyłu były 2 wersje. :decayed: A róznica po założeniu jest mega. Sam śmigam na stabilizatorach już rok i jest miodzio!!! [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:17_________________________________________________jeśli chodzi o tył to róznica jest w grubości też. Jeśli chodzi o przód to zależy to od tego jaki zawias mamy. (przy Q i 1BE lub 1BV przedni stabilizator jest taki sam jak w RS4)- Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Nie ma znaczenia sedan/avant. RS4 mogło mieć wzmocnione amortyzatory i wtedy był ten grubszy stabilizator 22mm- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o tym właśnie mówie...[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:07_________________________________________________intellyyygent k**wa...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i to ma być nasz moderator... Wizytówka naszego forum. A zachowuje się jak szczyl z pod trzepaka...[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:01_________________________________________________ :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko :gwizdanie: No me.how nie może wystawić bo nie ma 30 wiadomości (postów) napisanych ale jak poprosi to klubowicz może wystawić nie może bo jest to niezgodne z regulaminem i już raz byłeś o tym informowany jak wystawiłeś kwadratowe koła kolegi.... siemian jeśli osoba jest zaufana (którą znam osobiście) i produkt zgodny z opisem to mogę ewentualnie wystawić taki przedmiot po koleżeńsku tak samo tyczy się sprzedaży auta, znam dobrze regulamin bo sam pilnuje porządek w takich działach i zwracam "górze" pewnie niezgodności które czasem się pojawiają. gucio myślę że jutro rozwiążemy ten denerwujący cię problem od dłuższego czasu PABLO NA ADMINA !!! PABLO NA ADMINA !!! ch*ja z adminem.... NA PREZESA!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zielony ten filmik jest na tym samym poziomie co Ty... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie tyle że syf będzie na szybach co poprostu będą Ci te koła wystawaćz nadkoli i będzie to wyglądać jak kupa- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie... Dawid miał felge 19 cali 8,5 szeroką z ET 48 - Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7