Treść opublikowana przez siemian
-
[ALL] Inne wizje tuningowe (nie S4/ s-line , RS4 )
Nie jestem zwolennikiem takiego sztucznego "pompowania auta". Na mój gust nie widziałem jeszcze ładniejszego pakietu niż ori s4. Ten zaprezentowany przez Tomka jest jeszcze ok. aczkolwiek jak dla mnie progi troche za wielkie. Jestem za obniżaniem auta a nie wpakowaniu pod progi mega dokładek. Ale tragedii nie ma
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o wojtek widze że sprzedajesz: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=182812.0 To znaczy że poradziłeś już sobie z tym sąsiadem co go nie lubisz... :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na wielki wieków synu
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
no tak ale koła i tak dobierasz rozmiarem żeby były jak najbardziej do siebie zbliżone.
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
tak tyle że są ładniejsze od s-line. Ci kolesie od których ja kupiłem mają na allegro w ciągłej sprzedaży nówski sztuki za 900zł.[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 23:47_________________________________________________http://allegro.pl/audi-s4-listwy-i1420427321.html
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
kupuj listwy s4... :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
naciskasz klawisz navi, potem trzymasz ok. 8 sek. lewy górny klawisz nad pokrętłem, po czym trzymasz przez ok. 8 sek prawy górny przycisk nad pokrętłem. Pzdr
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
Miałem jakieś dziwne koła wpisane z kodem 1965 na zimowych mam 225/45/19 więc 2010. Pisaliście wcześniej, i nawet FLY chyba kiedyś wspominał, że RNS-E mam możliwość wyświetlania prędkości z GPS przyznam szczerze, że nie widziałem takiej opcji w moim rnsie w engeneering mode dokładnie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jak to sprawdzić? Bo odgłosy głośnego buczenia, syczenia dochodzą z pompy. Teraz to pewnie nawet jakby to była wina tego zbiorniczka to pompe i tak już "zabiłem" bo jeżdze tak z półtora miesiąca[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 14:05_________________________________________________najbardziej mnie dziwi dlaczego ciągle działa...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ale właśnie w działaniu różnicy nie czuje. A już z półtora miesiąca tak buczy... Tyle że pieni olej i wypierdziela korkiem...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
narazie działa... ... to że zagłusza silnik to inna sprawa... Ale nie zapeszaj...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie robić mi tu prywaty :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no i co z tego :polew:
-
[B7 ALL ] 2.0 TDI 140 KM Prośba o pomoc
no właśnie. I takich użytkowników jest dużo tylko nikt o tym nie pisze, bo jaki temat założyć? "mam BLB i jestem z niego bardzo zadwolony"? Nie temat zakłada się jak się na jakiś problem
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
czerwone...?? Nie podobają mi się... :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
taaa.. Jakbym nie sprzedał to dałbym Ci znać...
-
[B7 ALL ] 2.0 TDI 140 KM Prośba o pomoc
kupuj śmiało i nie popadaj w psychoze jak większość ludzi na forum. Znam 3 przypadki gdzie wystąpiły poważne awarie w silnikach 2.0 tdi i wszystkie był przy przelotach 50 000- 160 000, więc jakby coś się miało wysrać to by się wysrało.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ty k**wa nigdy nikogo nie widzisz na drodze. Ja sie dziwie jak ty jezdzic mozesz... :decayed: :decayed:
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
pewnie porównywał z prędkością na VAGu która bierze się z tego smego czujnika a nie z GPSu
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie no nie jest zle. Jakbym wziął na raty na 3 lata to wyszło by 2 koła miesięcznie :polew: :polew: Jak będe kupował nastęne auto to wezme sobie od razy dwa leasingi. Jeden na auto, drugi na hamulce :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 10:28_________________________________________________zresztą co ja pisze w mojej 911 gt3 rs będą już takie hamulce :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
ja ostatnio przy -12 spaliłem klocki z przodu na tarczach 345mm... Też się da... i nawet się specjalnie nie staralem...a lekki dymek leciał. Widziałem VAGiem odczyty temp oleju i z tego co widze to w tym przypadku przy deptaniu temp. zewnętrzna ma nieduże znaczenie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hmmm... całkiem ciekawa sprawa. ile montaż takiej chłodnicy? tak mniej więcej
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
trzeba będzie pomyśleć...
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
cfffaniak się odezwal. Ja chętnie, ale jak byłem u Patryka z CS to mówił że nie mają teraz chlodnic do mnie... w sumie pewnie masz racje. Nie wziąłem poprawki że masz troszke dłuższą skrzynie. Jaką masz prędkość przy 4000obr na 6 biegu? No to koniec OT
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
TV BLOKERS :polew: :polew: