Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak wyszłoposzedł na PW oj złociutka coś mi tu ściemniasz [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 22:10_________________________________________________nio teraz to co innego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Złociutka przecież obiecałem. Chciałem się z Tobą na zlocie napić ale szybko poległaś. Podaj tel. to się zdzwonimy :decayed:
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
no bo tak to działa. To są wentylatory od klimy i od chłodnicy. U mnie jest tak samo tyle że mam jeden[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:23_________________________________________________ Ja mam dwa wentylatory i auto bez haka :gwizdanie: masz multitronic, moze auto było na hiszpanie albo coś... No nie bardzo z grzanymi stołkami jak włączam klime to oba wiatraki ruszają :gwizdanie: sprawdziłem w ETCE. Wszystkie automaty mają dwa wentylatory
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
teraz to się obrazić powinienem, co prawda nie jestem tak wspaniały i mogłeś zapomnieć mą skromną osobę, ale kiedyś nie potrafiąc zwagować mojego S4 podziwiałeś moje fotele ;P hmmm. nie przypominam sobie ale całkiem możliwe :decayed: teraz to się obrazić powinienem, co prawda nie jestem tak wspaniały i mogłeś zapomnieć mą skromną osobę, ale kiedyś nie potrafiąc zwagować mojego S4 podziwiałeś moje fotele ;P Siemiana akcja klasyk, zawsze uskutecznia takie z d*py granie luuuuubisz to :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gruszka my się osobiście chyba nie znamy to nie miałeś okazji poznać mojego uroku osobistego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj Cubruś już się nie zgrywaj :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany odwiedze Wasze miasto. Będe od jutra wieczorem do czw-pt. Także jeśli ktoś by reflektował na jakieś piwko albo mini spocika to dawać znac :)[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:36_________________________________________________i nie wstydzić się :gwizdanie: :gwizdanie: Wiem że się za mną strasznie stęskniliście :polew: :polew: :polew:
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Ja mam dwa wentylatory i auto bez haka :gwizdanie: masz multitronic, moze auto było na hiszpanie albo coś...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
moje nie.Zawsze odpala od strzału. Ale mam zmienioną dawke startową [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:14_________________________________________________ u mnie jest słaby aku, bo przy temp ok. 0 stopni ledwo kręci. Ale ma 5 lat więc już czas najwyższy. Ale nie chce mi się wierzyć żeby miało to wpływ na działanie lampek w środku. Przy terazniejszych temp. w ogole nie widać żeby aku był słaby. Co do długiego kręcenia w BLB to silniki te mają zmniejszoną dawke startową, która w ciągu paru cyklów się stopniowo zwiększa żeby chronić dwumas przed uderzeniem na starcie. Dlatego BLB tak długo palą
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
chyba że tak
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
a widzisz a ja mam jeden. Chodzi o ten wentylator za chłodnicą. Nie wiem jak jest w benzynach ale w 2.0 tdi na europe srodkową szedł jeden wentyator (w niejscu gdzie Ty masz grugi ja mam "żaluzje"). Dwa były pod warunkiem że auto szło w wesji "ciepły klimat" lub miało właśnie hak.
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
jak padł mi wentylator i szukałem to troche się dowiedziałem. Nawet w ETCE masz rograniczenie. Np. a4 2.0 tdi z hakiem ma dwa wentylatory z przodu, gdzie ja mam tylko jeden. Tak samo wygląda sprawa z produkcja na ciepłe/zimne kraje. Popatrz sobie w ETCE.
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
przecież w B7 już były montowane rózne układy chłodzenia w zależności od wielu czynników m.in. haka :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
otworzyłeś wkońcu tą maske?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Kercziemu zawsze długo palił
-
[B7 BLB] Prośba o analizę logów
a nie wydaje Ci się że turbina za późno wstaje? Ciśnienie zadane czyli ok. 2500 osiąga dopiero przy 2700obr/min gdy na logach pół roku temu 2500 osiągał przy 2100obr/min. :mysli:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
kurcze coś dziwnego się dzieje z elektryką u mnie w aucie. Tydzień temu nie działał zamek tylnych prawych drzwi. Po włożeniu kluczyka do stacyjki wszystko zaczeło działać i jak narazie działa. Na Vagu jakiś błąd spadku napięcia- myśle że mogło to mieć związek z tym że mam już słaby AKU i na dniach idzie do wymiany. Wczoraj zauważyłem że przestały mi działać wsystkie lampki w podsufitce (przyciski świecą i diody też). Dzisiaj rano po odpaleniu nie zgasła mi kontrolka air bag. Po ponownym odpaleniu wszystko działa- zero błędów na Vagu... :mysli:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ja miałem kłopot z laserami z dwoma RNS-E. 2005 i 2006 rok. Co chwile czyścić trzeba bylo by cokolwiek czytało...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wow... http://www.sadistic.pl/wypadek-na-placu-manewrowym-vt54940.htm
-
[B7 BLB] Prośba o analizę logów
no zawsze trzymał mniej więcej taką temp.
-
[B7 BLB] Prośba o analizę logów
Zrobiłem profilaktycznie logi po wycięciu kata. Panowie powiedzcie mi czy wszystko jest ok. [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 14:30_________________________________________________coś poprawiałeś domjenick?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
kupuj przejściówke
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
sam jesteś nie najlepszy pomysł. Nie pisz swoich opinii w imieniu wszystkich...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
coś mi to mówi... :mysli:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jak bedziesz miał to daj znać. zobacze jak bede z kaską stał