Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to dzwoń na 112
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
za zacisk? za kpl?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no tak. Ale czy do eSy wkładali zacisk na drucik? Myślałem że od początku były na "blaszki"
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
chyba lampucery
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie ma, bo nie ma czegoś takiego jak klocki albo tarcze Teves. Teves (potocznie) czyli Continental Teves to grupa kapitałowa-spółka matka, skupiająca m.in. markę Ate, stąd potocznie mówi się ATE-Teves. Tak samo VDO jest częscią Continental Teves. Tutaj masz firmy które wchodzą w jej skład. http://www.conti-online.com/generator/www/com/de/continental/portal/themen/continental/continental_marken/marken_konzern_de.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pamietam ale mam zajob ... inaczej .. wez sprawdz na nowym koncie co Ci zalozyli admini jakie sa dane do polaczenia z baza .... jak to bedziesz mial wjeb sie na konto gdzie masz ten nowy sklep i znajdz includes/configure.php tam wszystko edytuj jak trzeba na nowym koncie i powinno smigac .. :shocked: nie nie, to ja poczekam... ... nie śpieszy się :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no już sobie zrobiłem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pamietam ale mam zajob ... inaczej .. wez sprawdz na nowym koncie co Ci zalozyli admini jakie sa dane do polaczenia z baza .... jak to bedziesz mial wjeb sie na konto gdzie masz ten nowy sklep i znajdz includes/configure.php tam wszystko edytuj jak trzeba na nowym koncie i powinno smigac .. :shocked: nie nie, to ja poczekam... ... nie śpieszy się
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
piter pamietasz o mnie?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no bo widocznie jarzmo w s3, s4 i a6 było takie same (hamulce 345,345,347mm). Zaciski róznią się kosmetycznie. Mystic ATE i TEVES to ta sama firma[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 11:13_________________________________________________te dwa zestawy różnią się tym że jedne są nielakierowane, a te drugie lakierowane (dopiero od 2007 roku zaciski i jarzma były czarne)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
pasuje. A w jakiej cenie z ciekawości?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja dzisiaj nie dam rady. Rodzice pojechali na targi i wszystko na mojej głowie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://moto.pl/MotoPL/1,88571,7863051,Pokazowa_kraksa_Volvo.html :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 23:45_________________________________________________http://www.sadistic.pl/ty-alfabeto-vt40684.htm :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mega kox nareszcie autko fajne sie robi
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
312/255
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tam fotele Przemian :decayed: :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a to podobno kostka na karowej jest taka śliska... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
panowie czyj paść stał o 18:20 w Bielsku na ul. Stojałowskiego?? Czarny albo granatowy b6 avant rejestracja SK... z ramkami klubowymi?? Tak w ogóle to pozdrowienia z BB
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj nawet jeśli to musiało to być bardzo dawno temu gdy Ty byłeś tu czasem widywany... [br]Dopisany: 18 Maj 2010, 16:52_________________________________________________S1 w Czechowicach... :shocked:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Właśnie tego się domyślałem, dlatego pomyślałem aby przednie wentylowane 288x25mm dać na tył, ale skoro mówicie, że nie podejdą. Szkoda. Czym się różnią w takim razie, mocowanie jarzm jest inne ? Może po prostu nikt nie próbował montować. choćby tym że nie da się ręcznego zamontować...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie tylny zacisk pod tarcze 288 i 300 jest całkiem inny, choćby z tego względu że tarcze w eSie są wentylowane i mają szerokość 22mm podczag gdy 288 ma 12mm. Z dopasowaniem takiego zestawu z innego auta możesz mieć kłopot. Zaciski przednie na 95% pasują z s3 aczkolwiek osobiście nie sprawdzałem więc się nie upieram. Teoretycznie w a6 c6 były zaciski 347x30mm więc one też powinny pasować, lecz nie mam pomysłu przy jakim silniku one mogły być montowane (s6 ma tarcze 385x38mm). Jeśli chodzi o same tarcze to z a6 nie pasują bo mają inne odsadzenie, więc nawet jeśli kupisz zaciski z a6/a3 to tarcze musisz mieć z a4 (być może z a3 pasują, bo nie wiem jak tam jest z odsadzeniem). Z tyłem jest ciężej, ponieważ a6 ma elektryczny ręczny więc zaciski do nas nie pasują. W a3 były zaciski 286x12mm więc wygląda że może dałoby się cośwymodzić. Znowu pojawia się pytanie czy tarcze w a3 mają takie samo odsadzenie... W s3 były tarcze 310x22mm i tu również mógłby być kłopot z dopasowaniem tarczy. Chyba żę okaze się że tylny zestaw z a3/s3 podchodzi p&p, ale tego nie sprawdzałem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heluł
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie podejdą. to całkiem co innego
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://wiadomosci.onet.pl/cynk/979,1,1,zdjecie.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://wiadomosci.onet.pl/cynk/984,23,1,zdjecie.html[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 22:30_________________________________________________mało brakowało... http://wiadomosci.onet.pl/cynk/984,36,1,zdjecie.html