Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. hyhyhy.... sam jestes z odzysku.....
  2. godzina 5:55 Piter popierdalający Cieszyńska z fajeczką w gębie [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:29_________________________________________________13:27 Gryfi na Bystrzańskiej. Czerwony blaski widziany z kilometra :decayed:
  3. Hammer z takimi propozycjami to na PW :decayed:
  4. http://www.sadistic.pl/dobry-kierowca-vt37446.htm :naughty:
  5. no miejsce super. Byłem tam wielokrotnie. Niestety na spota nie dam rady tam przyjechać bo bede mial wtedy uczelnie...
  6. f*ck off everybody :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: bo już za miło tutaj byo
  7. Jest dokładnie tak jak napisałeś. Myśle że bardzo ważne są zmiany biegów z 1-2 i 2-3. Z 1-2 jest o tyle kłopot że nie ma quattro i bardzo cięzko utrzymać auto na granicy trakcji, przy 2-3 jeśli zmienisz bieg minimalnie za wolno to go na moment przymuli... Mój bedzie chodził pewnie porównywalnie do auta Piero. [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 10:28_________________________________________________z tego co zauważyłem jeszcze to 2.0 traci własnie w okolicach prędkości 50-60km/h.
  8. 1. myśle że najbezpieczniej bedzie na srebrno. Przecież nie ma się "czym chwialić". Chyba że chcesz żeby ludzie zwrócili uwage na Twoje wielkie hamulce rodem z golfa 1.9 tdi... 2. nie jest to trudne
  9. Pozwoliłem sobie przyrównać przyśpieszenia OLO_GDA i moje. Wadomo że cięzko porównywać takie "suche" widoki liczników, ale z doświadczenia wiem że ma to odzwierciedlenie na drodze. Ogólnie to z autopsjii wiem że moje autko na suchym do 130 idzie minimalnie lepiej od a4 3.0 tdi 204hp, a troszke gorzej od a4 3.0 tdi 232hp (do 130 zostaje o pół długości auta). Oczywiście mówimy o równiutkim czyściutkim asfaltem... bo jak pojawiają się nierówności lub jest brudna droga to zaczynają się schody :> Pzdr.
  10. ja nie spie, ale zaraz ide
  11. nie wiem czemu kojarzy mi sie z "hej dziewczyno, spójrz na misia..." :decayed:
  12. Szczerze mówiąc to długo się nad tym zastanawiałem. Nie mogłem się zdecydować czy walnąć listwy w kolor czy w 1RR... Ostatecznie zadecydowałem że spróbuje poeksperymentować. Jak wyjdzie brzydko to za rok pójdą w kolor auta...
  13. Nie chce marudzic, ale to slaby pomysl... kwestia gustu. Sam jestem ciekaw jak wyjdzie.
  14. Dawid czemu wyciągnałeś silnik z auta i wlazłeś pod maske... :mysli:
  15. :hi: pogoda barowa bym rzekl dobrze mówi... polać mu
  16. jaaaaa nie zadzwonieee... :polew: :polew: :polew:
  17. pogoda taka że nic się człowiekowi nie chce... :gwizdanie:
  18. widzisz ja już wtedy się interesowałem babami Powitał
  19. to chyba dobrze, mnie też sie Kamil nie podoba... Z całym szacunkiem, wole Kobiety :decayed: Dobrej nocki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.