Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przywieź auto. 2 butelki wódki to Ci z piterem taką polerke zrobimy że hej... po pijaku to róznych pomysłów się dostaje... dzwonienie do Godzica, "pożyczanie" łopat do śniegu... itepe itede...
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
mnie tak Czaki poinformował Zresztą u mnie jak zamontowałem włacznik z AUTO bez czujnika i przekodowywania to wywalał błąd przepalonych żarówek..[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 10:30_________________________________________________mysle że może to też być zależne od centralnej elektryki. Kerczi założył wszystko tak jak powinno być i też miał jakieś problemy. Nie wiem czy sobie z tym poradził...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no to w takim razie mnie czasem wychodzi jeszcze lepsze przyśieszenie Mam dostęp do G-techa w BB ale kolega nigdy nie ma czasu...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widzę, że wciąż pamiętasz jak do nas zacząłeś jeździć i odbijałeś kartę tiaaaa to były czasy. Nie no ja przyjechałem bo chciałem żeby mi ktoś buty wyczyścił :polew: a masz paszport polstau?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witaj :hi: Przyjedziesz na 5 spotów (będziemy podbijać Ci pieczątki) to dostaniesz wyczerpującą informacje... ... nie no żartuje :polew: :polew: A może napiszesz nam dlaczego wcześniej się tu nie udzielałeś, a zacząłeś dopiero jak masz jakiś problem i szukasz pomocy A tak w ogóle to witam serdecznie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przecież wtedy nie było komputerów i tv...
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
nie pisz bzdur jak nie wiesz. Moduł H bezproblemowo działa z nokią e52 na symbianie (pełna synchronizacja). Sprawdzane na dwóch telefonach...
-
[B7 BKN] Jakie klocki hamulcowe na przód?
288mm... na takiej wiekosci tarczach nigdy nie będziesz miał szału...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nagrałeś go... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
powitał :hi: nie no 5 cm to już troszke chyba przesada... To już w ogóle bym się bał jezdzić że coś urrrrrwę http://wiadomosci.onet.pl/2136069,12,okrutna_smierc_ugotowali_sie_zywcem_w_saunie,item.html wow... :shocked: A tak w ogóle to :hi: Postaram się dzisiaj na spota przyjechać ale nie obiecuje bo o 16 ma przyjść 17 palet towaru a w piątek musi to wyjść wszystko oklejone więc pewnie mam nocke w pracy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
H4mm3R pochwal się po zmianie zawiasu ... zdjęcia z pełnym bakiem tył teraz siedzi o ok. -30mm a przód ponad -20mm a w zakrętach auto nic się nie przechyla jedyny problem jaki się pojawił to za stromy wjazd do garażu i jak wyjeżdżam normalnie to przednim zderzakiem przycieram, więc muszę to jakoś przerobić albo wyjeżdżać jak z jajkiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 19:13_________________________________________________Piter zabawka dla Ciebie http://www.smog.pl/wideo/33420/najlepszy_symulator_gier_wow/ fajnie ale... (moim zdaniem) to jest za wysoko żeby było super :kox: a za nisko żeby nie odśnieżać w zimie i nie przychaczać o krawęzniki. Więc rybka. Ja się pewnie zdecyduje na spręzynki eibacha
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
:polew:
-
[B7 BRD] Wlałem 505.01 Castrol a mam DPF zmienić na 507 czy nie (przejechałem 10 tys.)??
też tak myśle ale lepiej dmuchać na zimne...
-
[B6 AWX] Zapach spalin na postoju po wywaleniu kata...
to że jest charakterystyczny zapach to tak. Ale nie powinno być go w środku. Ewidentnie musi być gdzieś nieszczelność wydechu i dmuchawa łapie spaliny.
-
[B7 BRD] Wlałem 505.01 Castrol a mam DPF zmienić na 507 czy nie (przejechałem 10 tys.)??
wymień, wymień. Oleje 507.... mają związki zmniejszające powstawanie zanieczyszczeń mogących zapychać DPF... Przynajmniej w teorii...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to racja że beta w dobrym wypasie jest tańsza od b7 w dobrym wypasie. No ale jakbyś sobie kupił b7 w full opcji w jasnej skórze to i tak będziesz się czuł jak w innym aucie [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 12:36_________________________________________________i po 330 szału jakiegoś w osiągach się nie spodziewaj... chyba że wgrasz wirusika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gratki Cuber
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jezdziłem takim i takim. Mnie bardziej stylistycznie podchodzi a4 b7. Jedyny plus bejcy to tył napęd. Pamiętaj żeby porównując auta, porównywać je w podobnym wypasie. Bo jak do takiej bety przyrównasz golasa b7 to bedzie kicha. Ale jak weźniesz b7 np. z pełnym s-line i skórą to będzie już inna rozmowa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
daj spokój... nie opuszczaj wielkiej rodziny audi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a na co zmieniasz?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty sobie nie dasz rady? Informatyk zawsze znajdze rozwiązanie... Kamera za okno, plazma 50' na ściane i już masz piękne dupne okienko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe, dzisiaj niczego nie potrzebuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Katowice i okolice
spadam spać Panowie. :hi: