Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hammer co się nie chwalisz że masz CD1 mapy 2010... A masz CD2 z Polską?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja słyszałem bardzo różne opinie o Sopie i osobiście bym tam nie pojechał...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witojcie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:decayed: :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Maciek na codzień: :polew: :polew:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
wątpie żeby ktoś miał te felgi na a4 b7 bo seryjnie nie były one montowane w A4. Jeśli jednak taka felga o ET42 wchodzi na zacisk pod tarcze 320mm to ta z et 35 powinna tym bardziej. Ale wiadomo jak to jest. Zawsze jest niepewność
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mnie się nie chce auta odśnieżać... Jak wszystko dobrze pójdzie to jutro kumpel mi pokaże jak Fabia lata bokami
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
k**wa godzic czekałem aż coś napiszesz...[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 23:48_________________________________________________Ty tak wyglądałeś przed operacją więc patrz na siebie (ten po lewej) Gdzie chodzisz do dentysty? [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 23:51_________________________________________________widze że Twoja siostra też się załapała na sesyjke:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/dobry-kawal-w-lesie-vt28542.htm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie podoba mi się to auto. Jakoś tak z boku beemką zalatuje... :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Moje A4 ;]
fajna ta parująca lampa
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
SDS fajna sprawa. Zrobiłem to ostatnio przy montażu Bluetootha i jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie kolego. Pić to trzeba umieć :naughty: hehe... Nio tak trzeba umieć. Ostatnio wiozłeś chyba moich znajomych, bo mówili że jechali jakąś a4 z klubowymi znaczkami.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co gazet nie czytasz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na kawe... taaaa... a świstak siedzi i zawija w sreberka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
aaaa właśnie dawno Cię nie było Spoko, w tym tygodniu napewno Cie odwiedze [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 11:33_________________________________________________http://www.sadistic.pl/jak-zestresowac-skaczacego-na-bungee-vt28476.htm :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtuś... Ty sobie uważaj Bo nie będe do Ciebie przyjezdzał i umrzesz z tęsknoty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tutaj wszyscy są dobrze zakonserwowani dlatego wiek dzielimy przez dwa. :> Powitał tak w ogóle. Ja mam dzis kaca giganta... Tak, tak, wiem trzeba było nie pić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przeceż Ty pierdoło odpoczywałeś, bo jesteś wiecznie zmęczony Zresztą chłopaki zrobili pewnie granice mocy 140koni w góre bo to wstyd mieć mniej więc i tak byś nie mógł jechać Ja mam dzisiaj kaca giganta i nic mi sie nie chce
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja na baku robie (70l) 500-550
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciebie nagrali jak ostatnio tankowałeś z kolegami... Ach te wasze zabawy... A tu po ostatniej wizycie Marioliniego i tankowaniu "do pełna"... To już wiem czemu rok temu stacja w ustroniu płoneła...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wow... ykk zielonym aż wali po oczach. Gratuluje :) Teraz wypuści chyba serie zielonych lizaków ze szczęscia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale z czy bez odpowietrznika? a co to kur_wa za różnica jak zawsze tankuje tak samo...[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 15:20_________________________________________________a po drugie u mnie po odpowietrznimu moge upchać max. 3-4 litry... więc u Ciebie te pozostałe 5 to chyba leci po butach i spodniach Nie wiem, może nikt Ci nie powiedział że ten olej napędowy na błotniku, zderzaku, butach, spodniach, się nie liczy i nie ulega spaleniu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wow... To freedom1989 nawet mnie zawstydził... Chociaż zależy na jakiej trasie. Po mieście zdarzało mi się mieć średnie spalanie 19 na odcinku ok. 10km. Ale bardzo zadko. A jeśli chodzi o trase to jak narazie największe spalanie miałem chyba jak jechałem za Cuberem do Brzeska na spota. Wtedy było coś koło 16. Przy jezdzie autostradowej z butem w podłodze miewam średnie 14-15 litrów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przecież tam nie ma żadnych ustawień