Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. a może jakieś zawody narciarskie a4-klubu :naughty: [br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 17:00_________________________________________________Cuber by zasponsorował... Kerczi może też... Przemian by się dorzucił... Za pierwsze miejsce sraczyk albo umywalka. Drugie skrzynka marwitu lub blacha ciasta. Trzecie miejsce to za***ista suknia ślubna (coś dla Pabla bo słyszałem że on lubi się przebierać w damskie ciuszki )
  2. słabe prawie tak samo jak ty słaby to Ty jesteś grubasie :naughty: słabe prawie tak samo jak ty najlepsze,że myślał nad tym cały tydzień jak cały tydzień?? Potrek przeceniasz mnie... Ja od urodzenia to wymyślałem tylko czekałem aż pojawi się odpowiednia osoba
  3. Wymyśliłem dowcip o godzicu co robi godzic w kominku? - a czy to ważne... i tak na pewno wszystkich wk***ia
  4. ten przezywa jak mrówka okres...
  5. ja widze... Może patrzysz ze złej strony monitora... :polew:
  6. a ja a ja a ja..!!??
  7. Siemian przyznaj sie ze zrobisz z tego jeszcze większe hamulce taaaa.. napis już jest przetapiany. Nie ma to jak stara dobra stal.
  8. nio tragedia... co się na tym świecie dzieje... ...dobrze że przynajmniej można się z godzica pośmiać...
  9. ku***a w wapienicy jest -12 stopni... ale zimno...[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 08:28_________________________________________________http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7378649,Zniknela_tablica__Arbeit_macht_frei_.html [br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 08:37_________________________________________________http://www.sadistic.pl/heavy-drinking-vt27260.htm[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 08:53_________________________________________________Godzic widze że fotografia to u Was tradycja od pokoleń... tylko nie zostawiaj tak roweru jak idziesz pocykać fotki...
  10. http://www.sadistic.pl/heavy-drinking-vt27260.htm
  11. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7378649,Zniknela_tablica__Arbeit_macht_frei_.html
  12. jaka u Was temperatura Pany? W Bielsku jest -12...
  13. rękaw... k**wa... to się tunel nazywa...
  14. kurcze i jak je zobaczylem to znowu mnie popieprzyło na ich punkcie. Hammer trza będzie pogadać i zrobić deal...
  15. Godzico uspokój się... kropkę mu!!!! myślisz,że zasłużył myśle ze tak nawet na 10 dni albo go uciszyć jak godzicaniech wie jak to smakuje a może Ty byś posmakował? ja bym się ucieszył..[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 19:53_________________________________________________ widziłem już jakis czas wisi cenka zaporowa teee... kaskader... pochwal się
  16. nie będę sie z tym jeb.. jak dają gotowy to trza brać ale dogadałem się z nimi, że mi przedłużą kabeki pod mikrofon bo oryginalnie w nim jest za krótki rozumiem że w obydwóch kablach przedłużą...
  17. H na 99% nie zczytuje ksiązki z symbiana... :gwizdanie: My z Maćkiem kupujemy te gotowe kable bez lutowania. Maćkwi się pewnie nie chce lutować i dlatego gada że lepiej kupić gotowy :gwizdanie: .....albo nie umie
  18. Słąwek za ile kupiłeś ten moduł z końcówka H i od kogo? Ja miałem brać od Czakiego ale po rozmowie z nim jednak doszedłem do wniosku że wole poczekać na moduł Q bo H nie działa z Symbianem. Więc mamy zamówione u Czakiego takie moduły z Maćkiem i jak wszystko dobrze pójdzie to do końca roku powinny być... No nie gadaj że ten mikrofon jest taki drogi... Ja nie wiem czy w krk nie mam gdzieś jednego w tych częściach co leżą u kercziego w garazu... Ja na szczęscie mam mirofonik w podsufitce. Co więcej mam nawet 2 mikrofony, bo ten do Bose też miałem w podsufitce, tylko pożyczyłem mendzie Maćkowi... :>
  19. czyżby zupa była za słona...?? :polew: :polew: :gwizdanie:
  20. a co dorabiasz jako kurier basenowy? a tak w ogóle to :hi: [br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 08:38_________________________________________________W pociągu jedzie Niemiec, Rusek i Polak. Kłócą sie, który z państw najlepiej kradnie. Niemiec wstał i mówi do Ruska: - Tyyy Rusek wstań, zgaś światło i szybko je zapal. Rusek: - no dobra. Zgasił i szybko zapalił światło. Patrzy i nie ma sznurówek. Rusek mówi do Niemca: - aaa tam wy nie umiecie kraść. Rusek mówi do Polaka: - Tyyyy Polak, zgaś i zapal szybko światło. Polak na to: - no dobra. Zgasił i szybko zapalił. Patrzy i nie ma krawatu. Polak na to: - aaa tam wy nie umiecie kraść. Polak mówi do Niemca: - zgaś i zapal szybko światło. Niemiec zgasił i zapalił światło. Patrzy wszystko ma na sobie. I zaczynają się śmiać z Polaka, że w Polsce nie potrafią kraść. Zaraz wpada konduktor i mówi: - Panowie Panowie Ewakuacja, ktoś nam tory podpierdolił
  21. W pociągu jedzie Niemiec, Rusek i Polak. Kłócą sie, który z państw najlepiej kradnie. Niemiec wstał i mówi do Ruska: - Tyyy Rusek wstań, zgaś światło i szybko je zapal. Rusek: - no dobra. Zgasił i szybko zapalił światło. Patrzy i nie ma sznurówek. Rusek mówi do Niemca: - aaa tam wy nie umiecie kraść. Rusek mówi do Polaka: - Tyyyy Polak, zgaś i zapal szybko światło. Polak na to: - no dobra. Zgasił i szybko zapalił. Patrzy i nie ma krawatu. Polak na to: - aaa tam wy nie umiecie kraść. Polak mówi do Niemca: - zgaś i zapal szybko światło. Niemiec zgasił i zapalił światło. Patrzy wszystko ma na sobie. I zaczynają się śmiać z Polaka, że w Polsce nie potrafią kraść. Zaraz wpada konduktor i mówi: - Panowie Panowie Ewakuacja, ktoś nam tory podpierdolił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.