Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiesz.. płace za knechta a co Ty tam wkładasz to już nie wiem... Może sam w garażu dziergasz po nocach te filtry... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 12:38_________________________________________________sprawdzać Cie przecież nie będe... Mam nadzieje że mam jakiekolwiek filtry :polew: [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 12:38_________________________________________________Chociaż jak ostatnio sciągnąlem obudowe filtra powietrza to miałem włożoną podziurkowaną wyborczą :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pewnie do Inter-Welmu :polew: :polew: :polew: Przecież u siebie nie będzie robił... Za dużo rzeczy się naoglądał... :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:)
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
3.0 już tak nie klekocze. Ładnie brzmi... Znam wiele osób które po usłyszeniu 3.0 tdi będą pewne że to benzyna...[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 12:14_________________________________________________Choć u Mironka to klekocze, ale tak to jest w autach prawie 6 letnich... Tat tak. 2010-2004= 6 :polew: :polew: [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 12:15_________________________________________________Zresztą Mironek ma w misce olejowej Kujawski... Jak to się mówi w Knurowie: "Olej toż olej" :polew: :polew:
-
[ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
Kocham ludzi który sieją zamęt na forum... Nie wiedzą a piszą...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Po co ta fotka? Kupiliście nowe monitory z Asusa w pracy? :> :> :>
-
[ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
Przecież S4 B6 miało taki sam zacisk jak S4 B7... Jednotłoczkowy. Tarcza 345mm... W S4 B5 były wielotłoczkowe 321mm...[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 12:04_________________________________________________klocki do s4 B6 i B7 są takie same jak do B7 3.0 tdi... czyli pod tarcze 321mm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no nie wiem czy jutro bede bo mnie cos grypa bierze. Ale jak będe to coś się postawi.
-
[ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
nie no pewnie, przecież ja nie mam przetensji. Cena wyaje mi się bardzo atrakcyjna, tylko jeśli ktoś by kupował to doradzałbym jednak żeby spróbować stargować cene i kupić same zaciski. :)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 11:31_________________________________________________http://moto.onet.pl/133317,5614616,2,zdjecie.html?node=27#id5614616
-
[ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
ja mam za tyle (do negocjacji do sprzedania zaciski z klockami (tak 1/2 zurzytymi). W stanie idealnym. Ale używanych tarcz bym nigdy nie kupił...
-
[ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
No ale powiedzcie mi skąd ta kiera bierze powietrze jak u nas by była praktycznie cała zasłonięta przez IC i zbirniczek od płynu do sprwyskiwaczy...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Stara parówa- Pingwin bardzo dziękuje :> :> :>
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
A Tobie yatkha wspólczuje. Proponuje napisać jakąś książke o tym. Napewno będzie to bestseller i kupisz sobie 10 takich b7 :> :> :>
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
powiedzieli że poduszka nie wykazuje wad fabrycznych, nie jest uszkodzona tylko porostu guma zmiękła co jest następstwem "sportowej" jazdy... :polew: Może szybciutko opisze jak to było. Poduszke wymieniłem rok temu w ASO Seata (do Inter-Welmu w BB- ASO Audi nikt mądry nie jezdzi). Zadzwoniłem do Seata, powiedzieli że muszą na to popatrzeć i żebym przyjechał za tydzień. Za tydzień stawiłem się u nich. Po godzinie powiedzieli mi że poduszka jest rzeczywiście do wymiany i że ponieważ oni jąkupili w Inter-Welmie to muszą sie dogadać i że zadzwonią mi co i jak. Na następny dzień zadzwonili z Seata że jest problem bo Inter-Welm też chce zobaczyć to auto i żebym ja nie musiał z tym jezdzić to żebym im przywióźł auto a oni z nim pojadą do Audi. Zapytałem ile to będie trwało- powiedzieli że serwis Inter-Welmu powiedział że trzeba zostawić autko na dzień, dwa... Trudno mówie, jak mus to mus. To kiedy moge Wam przywieźć auto? On musi zadzwonić do Inter-Welmu i się umowić i dlatego pyta jaki termin mi mniej więcej odpowiada... Mówie jak najszybciej- chce mieć to z głowy. No to on oddzwoni. Po 10 minutach telefon. Środa za tydzień... (no uper czyli sprawa już się przeciąga na 2,5 tygodnia). No ale spoko zostawie im to auto i będzie spokój przynajmniej. Pan z Seata zapewnił mnie jeszcze że Audi mu obiecało że w jeden dzień się z tym uporają. Minął tydzień zawiozłem auto do Seata i czekam na telefon. Popołudniu dzwonią że jest problem ponieważ Audi odrzuciło gwarancje ponieważ uważają że przy normalnej jezdzie nie jest odczuwalne uderzanie skrzyni biegów o podłoge, a gwarancja nie obejmuje "sportowej" jazdy. No śmiechu warte. W Seacie chcieli nawet powołać rzeczoznawce, ponieważ poduszka jest ewidentnie uszkodzona, ale po konsultacjach z paroma "eksperatmi" doszli do wniosku że gra jest nie warta świeczki, ponieważ kolejnym argumentem Inter-Welmu do odrzucenia gwarancji mogłoby być to że w aucie jest podniesiona moc i mogło to mieć wpływ na "wyrobienie" się poduchy. Kierownik serwisu Seata w luźnej rozmowie przyznał żebym najlepiej kupił sobie jakiś tani zamiennik bo czy kupie ori poduche czy zamiennik to i tak za rok będzie to samo i będe go musiał wymienić. Więc po co przepłacać...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No no, podbijał coś do kuchni i mówił o LEDach. Ale kobita powiedziała że na lodzika to za wcześnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
średnio
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Jestem za golonkiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
[ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
dokładnie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Już wiem czemu Miron się chce się przeprowadzić w góry... Tutaj filmik od niego z pracy: http://www.sadistic.pl/maly-wypadek-w-magazynie-vt24952.htm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kobiecina na 18 piętrze wieżowca trzepie dywan, nagle wiatr zawiał i wyleciała. Leci sobie i tak myśli jaka to głupia była i że szkoda przez taką głupotę umierać. Nagle wpadła w ręce facetowi z 14 piętra: - Ssiesz? - pyta facet - Nie! - odparła oburzona. Facet puścił ją wolno. Leci i znowu myśli o swojej głupocie. Zatrzymała się w ramionach gościa z 12 pietra: - pier**lisz się? - pyta gościu. - Nie! - wrzeszczy oburzona. I znowu facet puścił ją wolno. Lecąc zaczęła się głośno modlić i prosić o kolejną szansę. I bum! Wylądowała w rękach faceta z 8 piętra. Nauczona wcześniejszymi przypadkami wrzasnęła: - pier**lę się i będę ssać! - Dziwka! - wrzasnął facet i puścił ją wolno.
-
[ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
o SID Ty jesteś na forum? Nawet nie wiedziałem...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja ci kurwamac dam porownywac moje cacko do tego zlomu ... przeciez to sie w glowie nie miesci jak mogles tak pomyslec :rant: :ranting1: spokojnie...wiem,że Siemiana nikt nie przebije Ale wy mi zazdrościcie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 12:22_________________________________________________ale do_jebałeś... :polew: :polew: