Treść opublikowana przez siemian
-
[ALL B7] NAVIPOL / poszukuję: tempomat, Bluetooth, Skandynawskie światła
elnino ma już info na PW
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron w b7 z tego co wiem nie było tempomatu z distronicem... http://allegro.pl/item658832429_tempomat_audi_a4_b7_z_funkcja_distronic.html popraw opis. Z distronicem był chyba w a6
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to Ci sie Pingui udalo A tak w ogóle to :hi: wszystkim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
musisz poprostu patrzeć jaka jest wtyczka. Ma być 12 pinowa- [Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
Myśle że fajny topic a u nas jakoś go nie ma. Kto kogo i kiedy? No to ja zaczne: Dzisiaj Piter pod skarbówką ok 13.[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 14:29_________________________________________________na rondzie na cieszynskiej przy BP i Shelu czorny avant b6 ze ścieną szyb i naklejką z tyłu. Rejestracja KOS... ok. 12:00- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
panowie zalozylem temacik. Jak ktoś kogoś gdzieś to pisać... http://www.a4-klub.pl/smf/bielskobiala_i_okolice_widziany_widziana-t83765.0.html- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
panowie czas rozruszać ten ku*widołek. Piszcie coś więcej :>- [Małopolska] Widziany, widziana
no to gratulacje- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu ja pracuje od 8. I to na właśne życzenie...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie opłaca się bo to 17. Śmiało szukaj 18. Co do tej drogi ze zdjęcia to drogowcy spieprzyli coś sprawe, bo była przebudowywana i jest otwarta dopiero od dwóch tygodni. Odpływów widocznie nie zrobili albo zrobili za małe, bo tam jest dołek gdzie od zawsze robił się basen przy dużych ulewach...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wczorajsze fotki z bielska...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiem wiem. :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja sie jeszcze nie zwlekłem z łóżka a łeb mnie napier... Powalczylem troche wczoraj... Jak ja nie lubie kaca... chyba trzeba go będzie zapić..- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gaście Pany...[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 03:30_________________________________________________no to ja gasze...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał. Własnie wróciłem z Bielskiego spocika. Ale mam jakoś dobry humor- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
thx za spocika. teraz ide :drunk:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
łoł widzieliście to... http://otomoto.pl/audi-a4-model2005-rok-pr-1997-C8913620.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To tak jak zwykle... :gwizdanie: ... może dla Ciebie to "tak jak zwykle" Wyobraź sobie że u nas nie jest tak na codzień... choć jeśli masz takie doświadczenia w temacie to wątpie żebyś mógł sobie wyobraźić jak to jest mieć cały czas prąd... No ale to w sumie wyjaśnia dlaczego masz tylko 41 punktowanych wiadomości na forum... Nie możesz siedzieć za długo na bo musi ktoś w piecu napalić i wyprodukować troche energii. Moj drogi, u mnie prad to nie sluzy tylko do zasilania kompa, czasem sie telewizor pooglada, czasem sie w playa pogra, czasami w mikrofali cos upichci... Ja nie korzystam z kazdej wolnej chwili zeby sobie posta napisac poki jest prad... ... pisze posty jesli mam cos do powiedzenia... mowa jest srebrem a milczenie zlotem A co do liczby postow to lepiej napisac malo i tresciwie niz nastukac badz ile postow z czego wiekszosc jest przeklejona ze stronek z dowcipami No i jeszcze jedno... ciesz sie internetem bo w Twoim przypadku tylko z tamtad mozesz jakas zlota mysl zaczerpnac, bo z wymysleniem jej samodzielnie to tak jak ze zwierzetami przemawiajacymi ludzkim glosem w wigilie Te lezace po burzy drzewa maja wyzsze IQ od Ciebie :gwizdanie: Piszesz posty kiedy masz coś do powiedzenia... no tak. Dobrze że nie napisałeś "coś konstruktywnego do powiedzenia", bo wtedy przy twoim avatarku powinna stać liczba 0. Widzę że zauważyłeś że w wątku krakowskim kopiuje czasem jakieś dowcipy itepe, aby inni mogli sobie poczytać. Może jeszcze nie zauważyłeś że wątek krakowski ma dośc luźną forme i więcej osób kopiuje fajne rzeczy. Ty w sumie nie musisz, wystarczy Twój podpis... Coś o ilości postów: Może do Twojej świadomości nie dotarło jeszcze że posty w wątkach, nazwijmy to "luźnych" nie są zliczane. Ale w sumie rozumiem dlaczego nie wypowadasz się w wątkach technicznych skoro u Ciebie technika zatrzymała się pewnie na rowerku składaku i to do tego z przebitą oponą. A ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi świadczy tylko o Tobie i nie będe go komentował... Sam się najlepiej podsumowałeś...[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 16:47_________________________________________________ Bruno troszke hamujemy bajerke :gwizdanie: Właśnie Bruno hamujemy bajere... nie jesteś na wiejskiej potańcówce...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To tak jak zwykle... :gwizdanie: ... może dla Ciebie to "tak jak zwykle" Wyobraź sobie że u nas nie jest tak na codzień... choć jeśli masz takie doświadczenia w temacie to wątpie żebyś mógł sobie wyobraźić jak to jest mieć cały czas prąd... No ale to w sumie wyjaśnia dlaczego masz tylko 41 punktowanych wiadomości na forum... Nie możesz siedzieć za długo na bo musi ktoś w piecu napalić i wyprodukować troche energii.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a u nas to było 2 godziny temu. Od tego czasu nie ma prądu i drzewa leżą na drogach... :confused4:- [B6 AVF] Moja A4 z 2003r Avant. - niezawodna.
ja bym Boseron jeszcze przypasował dywaniki od Pabla i będzie bomba. "Metalowce" będą super wspólgrały z srebrnymi listwami- [ALL B7] RNS-E - trzeszczy radio
no wiem jarko, tak chyba zrobie tylko najpier musze rozebrać cały bagażnik i poprowadzić kabel...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja raczej wpadne na chwilke. Będe miał niestety tylko 3 ramki pod rejestracje. Reszta będzie za tydzień jak pojade do Krk po nową dostawe- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: - Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT