Treść opublikowana przez siemian
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Przemianowa Ania ok. 16 w Bielsku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie no jak mu wyciągnął 180 kucy a było 110 to wychodzi że ma teraz -70, czyli 70 na wstecznym... :naughty: Niezły wynik.. :decayed:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 17:04_________________________________________________ Tukan dobrze że Twojej nie pokazali w dziale "amfibia" :polew: Twoje bedzie niebawem w ,,Wady fabryczne sie ujawniaja,, albo ,,za ostro na zimnym,, dobre, dobre... Tukan musze przyznać...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tukan dobrze że Twojej nie pokazali w dziale "amfibia" :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oka, postaram sie wpaść
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://moto.onet.pl/5059427,32,4,filmy.html?node=32 :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.youtube.com/watch?v=3Gs6XhFhkIc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zieluch wygospodaruje troszke miejsca w kąciku pokoju akademickiego :> :> Przecież lodówka zawsze może dostać wylotke :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kamil pewnie 3 dzien prostujesz felge palnikiem i młoteczkiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
elo elo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też mykam w takim wypadku. dobrej nocy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dla Amerykanów. Rok 1960 Treść zadania: Producent sprzedaje ciężarówkę desek za 100 dolarów. Jego koszt produkcji stanowi 4/5 ceny. Pytanie: ile wynosi zysk? Rok 1980 Treść zadania: Producent sprzedaje deski za 100 dolarów, koszt produkcji wynosi 80 dolarów, a zysk 20 dolarów. Pytanie: ile wynosi zysk? (instrukcja do zadania: należy podkreślić liczbę 20) Rok 2000 Treść zadania: Wycinając piękne drzewa, przedsiębiorca zarobił 20 dolarów. Pytanie: jak oceniasz człowieka zarabiającego na życie w ten sposób? Jak czują się leśne zwierzątka: ptaki i wiewiórki, którym zniszczono domki? (uwaga! nie ma złych odpowiedzi na te pytania)[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 23:04_________________________________________________spartakus może nowa kierowniczka... http://allegro.pl/item646216980_kierownica_air_bag_do_audi_a4_s_line_tanio.html- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jakto co... żona powinna mieć dużo wspólnego z laską :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no włąsnie KR54321 chętnie bym się przyjrzał bliżej twojej furmance- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: Ja tydzien temu widziałem jakaś babke w nowym rs6 avant- granatowym. Rejestracja KR555... chyba (w kazdym razie 3 takie same cyfry ) Pozdrawiam- [Małopolska] Widziany, widziana
też tak pomyślałem...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w widziany widziana Sebo83 napisał... wie ktoś o kogo chodzi...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
popytam znajomych...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
AutoCADa 2000 gdzieś mam, ale średnio pamiętam już jak się go obsługuje. Jak chcesz to moge Ci go wypalić na płytke- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czyli zaliczyłes pewnie cos podobnego do mnie. Ja tez rozwalilem sobie jedna strone...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie, to nie jest Twoj kolega To dziwne bo właśnie kupił sobie taką samą R6kę i daje rady to 140KM Pablo to że kogoś widziałeś jak jechałeś swoją gablotą, albo że ktoś zrobił zakupy w MM, nie znaczy że jest automatycznie Twoim kolegą :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No Kur...wa wreszcie.... Wypoczywaj chłopie i jak najszybciej wbijaj do nas!!! Trochę się pozmieniało:nowe twarze,samochody Acha no i nie wiem czy wiesz,ale Proton ma laskę Nie chce wiedzieć Slodki skąd to wiesz... :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dokładnie. Chyba musisz do mnie przyjsc na kurs pt: "Jak jednym pieprznięciem roz**** 2 felgi". Ty to słaby zawodnik jestes... - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!