Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co Pablo chory jesteś?? Zejdz do auta i pobaw się swoimi zaje...fajnymi Ledami w rejestracji które sam u Ciebie zakładałem :> :> :>.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: :polew: dobre dobre....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co to Kerczi przymierzasz sie do nowej furki?? Kolor taki jak lubisz... czorny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hahaha bardzo śmieszne. Idz sobie lepiej podgrzej fotel w aucie bo zimno jest... Albo ustaw sobie lędźwie :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to chyba by mnie ktoś o tym poinformował...[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 12:13_________________________________________________zresztą ja nie potrzebuje żadnych przedłużeń...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber co z moim ostrzeżeniem... :gwizdanie: miało być na 10 dni a już jest 18... Czyżby moderatorzy byli nie słowni... :kwasny: [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 12:06_________________________________________________rozumiem że urlopik masz ale już mnie wkurza ta kropeczka. Ja wcale nie chciałem przygarnąć kropka...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w Bielsku jestem to do pracy trzeba iść :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrze ze sie tylko tak pomyliles :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:48_________________________________________________no i pogasiliście światlo i nie moge znalezc teraz wyjscia...[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:49_________________________________________________no to powitał w ten piękny środowy dzionek :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może być widać na odległość bo ten radar na grillu namierza podobno z bardzo duzych odleglosci i to w dwie strony.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzieliście to cudeńko... ...ja mam nadzieje że nigdy nie będe miał okazji zobaczyć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no bo jak to Doda powiedziała wszystko jest gównem oprócz moczu... :polew: Jak można być tak głupim..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany Pany do Spamu marsz :)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszyscy śpią... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a dziękuje jeszcze zderzaczek by się teraz przydał z s4...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ładne. dzieki Jarko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ale Kerczi to ty byś musiał już wyjeżdżać...my jakbyśmy wyruszyli za 2 godziny to myślę że byśmy Cię gdzieś tak w połowie drogi dogonili [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 14:59_________________________________________________ :
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a masz już częsci?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi wystaw kiere na allegro :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
... Nie chciałbyś wiedzieć :evil: Kerczi jak bedziesz cos wiedzial o podswietlanym kubku i szufladce to daj znać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niewerbalna wymiana informacji pomiędzy użytkownikami :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podeślesz mi jarko foteczki?
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
ale musisz go zaprogramować. Tzn dać mu znać że już macie kierownice muftifunkcyjną :> :> :>
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
przyciski trzeba napewno zVagować.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bardzo ku*** śmieszne :>
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
czyli widocznie ESP się sam adaptuje podczas jazdy