Treść opublikowana przez Goofy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Paweł jak mogłeś dać się wyprzedzić, nie spodziewałem się tego po Tobie
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Czy taki moduł da rade wpiąć w to co już mamy po dołożeniu drl? http://www.allegro.p...item=5737718205
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Można rozłączyć przewód z włącznika DRL gdzie podawany jest + po włączeniu pozycji/ mijania i podpiąć go pod + po zapłonie tak tez myślałem. dzięki za infoCzy taki moduł da rade wpiąć w to co już mamy po dołożeniu drl? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5737718205
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Aha taki mi dali w sklepie. Dzięki za info kupie taki jak trzeba. A jeszcze pytanko jak podpiąć aby napis Drl podświetlane także na pozycji 0 włącznika świateł a nie tylko po pozycji
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Dokładnie ten
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Właśnie nie rozumiem że bez przekaźnika jak mam przekaźnik.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Z pinami nie miał nic wspólnego, sam to robiłem i sprawdzalem - podpięte dobrze. Musi być coś nie tak z tym wyłącznikiem. Temat ogarnięty kabelek do kostki włącznika Drl był przerwany w środku Udało mi się uporać z włącznikiem ale mam problem bo zamiast zapalać się na 1jest odwrotnie jaka jest tego przyczyna, wszystko zrobione według schematu Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To nie ja Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Przełącznik elektronik sprawdzał u mówi ze jest ok a jednak nie działa Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Koledzy powiedzcie w jaki sposób liczyć kolejność panów w kostce wyłącznika drl, 1. Opcja: 2 rzędy od prawej do lewej, 2 opcja: od góry do dołu 4 pezdy ( pionowe? ) Zamontowane wg 1 opcji i nic nie działa ani podświetlane ani wł/wył. Reszta schematu jest ok sprawdzane kilka razy Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja również odpadam jestem poza Lbn Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
wskaźnik paliwa-ubytek PB jadąc na LPG
Miałem dokładnie taka sama sytuacje po montażu gazu, spadło do zera. Okazało się że padł wskaźnik. Sprawdź wagi em jaki masz stan wg komputera i porównaj ze wskaźnikiem. Wymiana wskaźnika pomogła całe 20 zeta na szrocie i 20 min pracy Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
lucjan mam pytanie czy w Zamość mam insignie ? Aktualizacja: Zamość 2 insignie - oznakowana i cywilna (nie mowie o tej co jest już ok 2 lat)Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To jest z Tomaszowa ale mogli cie zatrzymać w Zamościu, mogą odwiedzać ościenne powiatyWysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
lucjan mam pytanie czy w Zamość mam insignie ? Tak ale z tamtego roku teraz nic nowego z tego co wiemWysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Spoko, teraz bedziesz mógł peta zgasić gdzie trzeba ;-) Niema tak dobrze, to schowek na np spinki do włosów mojej córci, Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W aso kosztuje 42 zł Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka I dołożył em zestaw głośnomówiący nokia - śmiga aż miło Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Przyszedł czas na tylną popielnice efekt- sami ocencie: Jedyny minus brak szybki w wkladzie- jak by ktoś miał na zbyciu to proszę o info ( myślę że wtedy nie odbija by się tak swiatlo) Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Orientuje się ktoś gdzie w Lbn ściągnę sim locka z iPhone 4 i za ile? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
2 osobowki staly i rajdowóz
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja również dziekuje. Na slynnym przejsciu co dzis rozmawialismy dzwon jak wracałem
-
oprawa żarówki
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W twoim stanie wybaczymy, rozumiemy że mpk akurak w tych godzinach z twoich stron tam nie dociera- oprawa żarówki
Aso 94 zeta mi powiedzial. Dzial ogloszen - kupie ja za 20 zl z przesylka kupilem od kolegi z forum- Oprawka postojówki lampy xenon
Pociesze cie kolego w aso 94 zeta mi krzykneli wrzuc na forum w kupie mi lolega za 20 zeta z wysylka sprzedal - Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT