Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Goofy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Goofy

  1. no nie wypadl, ale i tak czemu nie dziala? czy to ze mam zle kodowanie cos zmienia? mam zakodowane 01011, kolega dodal xenon jako swiatla glowne, moze to byc przyczyna nie dzialania czujnika?
  2. Okazało się że pękł pin w mce nie było widać dopuki nie chciałem wyjąć, jak przykladalem miernik to go dociskalem i pokazywało ok,
  3. Udało się wszystko działa, błędy zginęły, ale jak poświecę na fotodiode to nic się nie dzieje, ile czasu trzeba świecić żeby zgasły? Drugie pytanie czy jak nie mam drl to światła nie zgasną? I dlaczego zapalają mi się xenony jak zamykam auto? Chyba kolega zle zakodował TrZeba będzie sprawdzić kodowanie
  4. Właśnie swieca na wszystkich pozycjach oprócz pozycyjnych, Podmienilem włącznik na taki bez auto i prądy są, może nie potrzebnie mostkowalem prY włączniki świateł, jak powinno być z włącznikiem, zamieniamy jakieś kable czy coś? Mam umiarkowany pin 7 z 16 i do m-ce podpięte, i pierwszy pin odcięty, trzeba coś jeszcze robić? Jak podpinam teraz włącznik auto to wyłącza się zasilanie lusterka podpięte pod 1 pin
  5. Pany jeszcze jest problem bo na 1 ponieważ włącznika świateł brak prądu? Czemu tak i gdIe szukać przyczyny, bezpieczniki obok wszystkie sprawdzone i wszystkie ok
  6. Sprawdze przewody a jakie ma być napięcie na przewodach 3 i 1 lusterka?, Kodowanie też sprawdze, kodowanie tylko w mce czy jeszcze gdzieś?
  7. Pin 6 lusterka mam podpięty pod pin 1 lampki , mam go podpiąć również pod pin 11 lampki? Dobrze rozumiem? Wtedy będą podpięte pod 19 pin mce.
  8. Da się to jakoś na krótko sprawdzić? Wyjmowalem ze sprawnego auta, ale akumulatora już nie było i nie było jak sprawdzic. Na pin 30 sygnał podaje z 3 pniu lusterka tak? Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka Wyskakuje błąd 02105 Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  9. Wszystkie kostki sprawdzane po kilka razy juz, nie mam vaga żeby podpiąć,
  10. Kostka ok, czujnik w mce uruchomiony, robił mi kolega więc jeśli jeszcze gdzieś trzeba kodować to raczej nie byl
  11. Połączyłem i nadal świeci błąd ( w pozycji auto) i czujnik zmierzchu nie działa
  12. Kolego objaśnij mi jakk możesz ptk 12, bo go nie rozumiem może tu błąd zrobiłem
  13. Mam cały kpl z b6, lusterko moduł F i włącznik, wyjęte z jednego auta, clh działa, tylko czujnik zmierzchu nie dziala Jak podpiąć lusterko, może tam jest błąd Aktualizacja: po jeździe błędy znikły, błąd wskakuje jak na auto wezmę, i podświetlenie przycisku w lusterku raz świeci a raz nie, dodam iż dioda Zielona świeci cały czas, proszę o rozpiske jak macie pint lusterka podpięte bo może w tym tkwi problem.
  14. Zakodowane a wł mam z b6 z literą B, podzuc ten co uważasz za dobry
  15. Panowie, potrzebuje schemat podłączenia lusterka fotochromatycznego z czujnikiem zmierzchu wersja b6, z przyciskiem, podlaczalem wg schematu z forum i nie działa, podzuci ktoś jakiś schemacik, może w tym jest jakiś błąd i dlatego wali mi błędem. Poniżej dodaje schemat wg jakiego połączyłem. i lusterka jakiego dotyczy watek Ten schemat rowniez nic nie daje, w ogóle nie reaguje na przekręcanie włącznika świateł, i jest błąd, a i brak teraz napięcia na 1 opinie włącznika świateł, wie ktoś może czemu może tak być? Bezpieczniki sprawdzilem
  16. Goofy odpowiedział(a) na Fenix90 temat w Audi A4 B6/B7
    Czy jest gdzieś mod opisujący montaż ori alarmu do b6 avant?
  17. Ma ktoś schemat podłączenia? Wyświetla mi się ale bardzo niewyraźny, Jeśli można to na maila [email protected] Temat ogarnięty.
  18. Soul87 zapytaj, montuje to może ogarnie, a swoją drogą wiedzę ma zajebistą
  19. Jeśli chodzi o tempomat to tak1. Moduł od 160 do 200 zależy czy z b6 czy b7, ja mam z b7 bo dolozylem kierownice z b7 i działa mi multifunkcjia, jeśli b7 jeszcze dojdzie taśma za 60 zl około. 2, manetka ok 60 -70 zł na forum 3. Obudowa kierownicy, ok 90, jeżeli masz czarna, inny kolor ciężko kupić Kodowanie ogarnął ci chłopaki klubu jak pogadasz,
  20. Koledzy przypomnijcie, 5 i 7 pin to kontrolka Airbag w kostce lampki? A jak jest tylko 5 co to oznacza?
  21. Witam, może już ktoś o tym pisał ale nie mogę znaleźć - padł komp a na tel nie idzie tak łatwo, a więc zamontowałem w b6 włącznik świateł z b7 ( bez auto) i działa wszystko oprócz przeciwmgłowych, znaczy kontrolki się zapalają ale same światła już nie, czy jest różnica w pinach? czy coś innego?. Jeśli temat był to poprosze o jakiś link, z góry dziękuję za wyrozumiałość i pomoc. Pozdrawiam
  22. Kolega w b7 ma drl w lampach, bo w bixie jak się nie mylę to mijania i drogowe są razem -w soczewce więc to nie są tzw długie jak określiłes tylko DRL, i dodam że ma bez włącznika auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.