Treść opublikowana przez Goofy
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Instalacje można wzrokowo stwierdzić, jeśli obsadzony pin 5 i 7 to jest instalacja do lampki.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja odpadam, teraz już nie będzie tyle czasu co wcześniej na spoty.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
i tyle w temacie Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wg mnie woła ile uważa, tak jak napisałem ze: towar wycenia sprzedający a takim co piszą takie komentarze jak ty, powinni bana dać na rok, w dział - sprzedam. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
I od razu spamujesz fomurowiczom ogłoszenia!
-
Kodowanie navi bns
Ja potrzebuję z conceta 2 na bns 5.0
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Dzięki wielkie, pozdrawiam
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
ok nie pali się, dzięki z góry, może być na pw.
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Podpowiesz coś więcej? ewentualnie jakiś schemacik?
-
Brak radia na FIS kodowanie podłączenie Opis wtyczek CONCERT
Koledzy mam problem, mianowicie zmieniłem z concert 2 na bns, i nie mogę włączyć w zegarach wyświetlania manewrów, ma ktoś pomysł jak to naprawić, na fis mam wyświetlane informacje z radia ale vcds nie chce się połączyć z licznikiem w żaden sposób,
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Mam wiązkę pod przycisk jak na foto, i pytanie da się jakoś piny przełożyć lub przelutować kable aby wiązka była pod otwieranie bagażnika?
-
Kodowanie navi bns
Witam, przeszedłem z concert 2 na bns 5.0, połączyłem wszystko, anteny i antenę gps, wrzucam płytę z navi i chciałem uruchomić w liczniku wyświetlenie manewrów ale vcds nie łączy się, dlaczego? Radio i wszystko działa, oprócz wyświetlania manewrów w zegarach, czy ta przelotka do bns nie ma czegoś co pozwala połączyć radia z licznikiem?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ten DRL to 20 min zabawy i zrobione, podpiąć 5 kabli na szybko złączki to chyba nie są jakieś wyżyny elektroniki,
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Czy jak wymienię wiązkę boczka drzwi kierowcy na taką z tym przyciskiem to będzie działać czy trzeba coś dokładać, myślę o montażu zestawu otwierającego klapę z tymi sprezynkami, a jak by ten przycisk działał był bym mega zadowolony,auto b6 avant.
-
Wymiana radia 2 din na navigation plus
To jak zamontujesz wszystko to będzie działać bez kodowania, zmieniałem kilka dni temu koledze z concerta 1 din na rns e, przejściówki do wiązki i anteny i antena do GPS po wrzuceniu płyty z nawi wszystko hula,
-
Wymiana radia 2 din na navigation plus
Twoja wola, a programować trzeba, jeszcze byś napisał jakie to radio bo ciężko się domyślić, ale stawiam że bns Przymierzales już, rzuć foto ciekawi mnie jaka jest różnica ramki
-
Zamiennik RNS-E
Do RNS--E masz mapy z 2016 więc nie masz co narzekać, nawet piraty działają, lecz odpowiednia procedura podczas nagrywania musi być zachowana
-
Wymiana radia 2 din na navigation plus
Tylko że to rzeźba i nie zawsze może ładnie wygladac
-
Wymiana radia 2 din na navigation plus
Raczej na pewno kształt ramki jest inny!
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja będę, Seba, z tego co kojarze to kształt ramki inny więc wydaje mi się że nie zamieni się tak łatwo, wiec przeróbka elektryczna to nie taki problem jak kształt radia
-
Popielniczki i ramka skrzyni biegów w kolorze WW4
Dokładnie tylko listwy w tym kolorze,
-
B6/B7 montaż popielniczki 2 DIN w tunel 1 DIN
Jeśli masz zwykła klime bez grzanych foteli to mam sama ramkę - przekłada się bez problemów, oddam za 0,5 plus kw i
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A był by!
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Za bezpiecznikami jest moduł centralnej elektryki tam masz przewody do każdych świateł, na obydwie strony
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Przyznawać się czyje? to! Wlepy klubowe na bocznych szybach