Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Goofy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Goofy

  1. na spocie ci "szprajem" pomalujemy
  2. koledzy mam taki mały problem, a mianowicie: dołożyłem jakiś czas temu DRL i ostatnio zauważyłem ze lekko "jarzy" mi się napis DRL i ASR, czy ma to coś wspólnego ze sobą? ze tak się zrobiło, jak jest ciemno to widać ze lekko się podświetla. nawet jak zamknę auto to świeci, czy długo czy cały czas jeszcze nie sprawdziłem ze względu ze dopiero zauważyłem tą anomalie.
  3. Cesji car w krępcu z Lublina na Piaski
  4. Mam kabel polskiego vaga jak byś chciał spróbować to odzywaj się na pw
  5. Ja do swojego 1.8 zakładałem na Nałęczowskiej. Zapłaciłem 1920 zł z wlewem w klapce i butlą 55l w zapasie. Osobiście przez rok problemów żadnych nie mam, do zakładu dotarłem z polecenia Tomka stąd, jednak z tego co pamiętam to on w swoim 2.0 jakieś problemy ciągle ma... Pewnie mnie poprawi i udzieli się jak to odczyta ps. Miałem dotrzeć na tarasy, niestety z powodów niezależnych ode mnie nie udało się.. Dokładnie nie polecam obecnie, mi nie mają pojęcia jak poprawić a i ostatnio słyszy się że coraz więcej mają takich przypadków, wygląda że coś sp***doli... I nie umieją tego naprawić teraz.
  6. Jak szukałem to od 150 za szt, ja biorę regenerowane od chłopaka z forum, czekam na przesyłkę bo już zamówione.90 zł z wymianą ale można mu swoje, zrobi i odeślę
  7. Lubie to Nikt nie odbierał - przypuszczam ze 16:50 to za pozno Dzwon po 9 jutro, nawet wygrywał menu do licznika do ciągnika John derre to myślę że z tym da radę bo kompy też naprawia w autach
  8. Elektronik na południowej za aresztem . Pan Przemek to niezły magik popytaj u niego Tu masz nr 509 529 650
  9. Ja robiłem w Cesji Car w Krępcu i bylem mega zadowolony ale na koszt sprawcy wiec ceny nie znam za element.
  10. Goofy opublikował(a) temat w Zachodniopomorskie
    Do zamknięcia
  11. Ja również montowałem, spokojnie 30 min z odkręceniem foteli. Same schowki cieszą a to że dałem za nie 50 zeta na szrocie ( tylko musiałem sam wymontować) cieszy podwójnie!
  12. To ma działać, jeśli ok to co za różnica które, mam od Pawła bo były od reki tak pewnie też na allegro bym kupil
  13. Masz kontrolę spalonej żarówki? Chodzi aby błąd na FIS nie wisiał
  14. U mnie świeci tak - od Pawła ledy
  15. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/328812-Podswietlanie-led-popielniczki-przedniej Mój mod może komuś się spodoba
  16. Nie byłem gorszy - tez zagłosowałem!
  17. Tak to zestaw od tego kolegi co mówisz ale tam jest jak dobrze pamiętam 2 wejścia i jedno szerokie. Mam tunel z uchwytem ale dokładany. Czy dużo zachodu z dolozeniem ori instalacji pod uchwyt bo adapter mam ( uchwyt stykowy nie kablowy)
  18. Mam dołożony zestaw nokii z bluetooth i jest też kabel do podłączenia nokii n73, i ten kabel chciał bym zastąpić właśnie takim telefonem
  19. Witam posiadam moduł bluetooth nokii w aucie i ma możliwość podpięcia kabla do telefonu. Niżej dodałem foto i prośba aby ktoś co posiada taki tel zmierzył mi szerokość i wysokość wtyczki i ilość pinow. Zdjęcie poglądowe, interesuje się gdyż myślę nad założeniem takiego telefonu
  20. Polecam Radis na ul. Dojazdowej.
  21. mam pytanie dotyczące 2 lusterka, czy ono oprócz fotochromu posiada czujnik zmierzchu?
  22. Ja również się wybieram ;-) Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.