Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. antonio odpowiedział(a) na dziuniek 79 temat w 1.9TDI
    jaki przebieg auta?? temat nastawników był przerabiany już na forum
  2. witam na forum A4-klub.pl Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/
  3. witam na forum A4-klub.pl Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/
  4. łepski twoje napisy na klapie to nic w porównaniu do tego... :gwizdanie: (gdańsk) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9206589
  5. witam na forum A4-klub.pl Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/
  6. witam na forum A4-klub.pl
  7. witam na forum A4-klub.pl Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/
  8. powtórka, wrzuciłem chyba na drugiej stronie
  9. witam na forum A4-klub.pl Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/
  10. witam na forum A4-klub.pl Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/
  11. witam na forum A4-klub.pl Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/
  12. witam na forum A4-klub.pl Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/
  13. witam na forum A4-klub.pl Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/
  14. witam na forum A4-klub.pl Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/
  15. witam na forum A4-klub.pl Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/
  16. witam na forum A4-klub.pl Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/
  17. witam na forum A4-klub.pl Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/
  18. witam na forum A4-klub.pl Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/
  19. antonio odpowiedział(a) na soldier2007 temat w 1.9TDI
    to nie do soldier2007 powinno być ja to do niego napisałem
  20. antonio odpowiedział(a) na soldier2007 temat w 1.9TDI
    i wrzuć na forum BTW auto kopci?? soldier2007 popraw dane w profilu
  21. ma to jakiś numer??
  22. gapiów się najdzie po ośrodek
  23. witam na forum A4-klub.pl Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/
  24. witam na forum A4-klub.pl Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/
  25. witam na forum A4-klub.pl Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.