Treść opublikowana przez antonio
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4-klub.pl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4-klub.pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no dzięki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dokładnie tak[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 18:48_________________________________________________ja powoli zbieram się, będę gdzieś już o 19.40
-
[B5 ADR] Obsluguje ktos VAG'a z Gdyni ?
dzisiaj na matarni jest!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ludzieeeeeee, ludzieeeeeee...!!!!!!! Kto dzisiaj będzie?????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum A4-klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum a4-klup
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i oczywiście doradzimy/pomożemy
-
Kolizja
jak spisałeś jego numer polisy i podpisał Ci oświadczenie to nie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4-klub.pl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
Fajne nuty DiscoPolo
na wiejskim weselu może usłyszysz... http://www.youtube.com/watch?v=92khXdYknVs
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
daj mu czasu wczoraj wieczorem dopiero kupił furkę
-
[B5 AKN] Dwa błędy - podobno pompa wtryskowa
01318 - Moduł sterowania dla pompy wtryskowej (J399) 01318 - Moduł sterowania dla pompy wtryskowej (J399): Nie Communications Możliwe objawy ON Wskaźnik awarii Light (MIL) NA Możliwe przyczyny Okablowanie i / lub Connector (s) z / do pompy wtryskowej (J399) wadliwe Pompa wtryskowa (J399) wadliwe Możliwe rozwiązania Sprawdź Okablowanie i / lub Connector (s) z / do pompy wtryskowej (J399) Sprawdź komunikat do pompy wtryskowej (J399) Zobacz wycenie wartości Block (MVB) 018 Sprawdź / Zamień pompy wtryskowej (J399) Uwagi specjalne Kod ten może być przechowywany w połączeniu z testu kompresji nawet jeśli komunikat jest OK. Under these W tych okolicznościach ten kod błędu powinna zostać wyczyszczona. takie coś znalazłem na stronie ross-tech'u trochę dziwnie to przetłumaczone na polski ale tak zrobił to tłumacz Google
-
Fajne nuty DiscoPolo
zajebi*ci są, hehe zimne łokcie
-
Fajne nuty DiscoPolo
Jorrgus już się trochę dorobił :> bo Beemka i teraz chce mieć żonę
-
Strefa Śmiechu
- Fajne nuty DiscoPolo
a tutaj non-stop BMW- Fajne nuty DiscoPolo
... no rozłóż nóżki, no rozłóż swoje nóżki...- Nowicjusz - wątek powitalny
- Fajne nuty DiscoPolo