Treść opublikowana przez antonio
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[B6 AWX] Panowie oceńcie logi dynamiczne
w tym momencie 204.800 km a czego pytasz??
-
[B6 AWX] Panowie oceńcie logi dynamiczne
Witam, tak jak w tytule proszę o ocenę logów Alu 18', 2 osoby na pokładzie, klima, radio i światła włączone grupa 000 grupa 003 grupa 007 grupa 008 grupa 010 grupa 011 dzięki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kacza jak zdrówko??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[A6 AFB] Proszę o analizę logów dynamicznych
Panowie proszę o analize logów dynamicznych Audi A6 AFB Moje wrażenie jest takie, że Audi nie ma takiej dynamiki jaką powinno mieć Błędów w silniku brak, alu na jakich jeździ autko to 19" grupa 000 grupa 001 grupa 003 grupa 004 grupa 007 grupa 008 grupa 010 grupa 011 dzięki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty Kościerzyna
myślę, że conajmniej ze 20 ma dzis za sobą- Nowicjusz - wątek powitalny
siemano- Spoty Kościerzyna
nie wierzę, że nie było FAZY'ego :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
witajjjjjjjjj- [B5 AFN] Brak mocy po wymianie uszczelki pod głowicą co może być, błędów brak
kolego zrób logi i wrzuć na forum, może rzeczywiście jest pomylony jakis wężyk od podciśnienia- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- [ALL B6] Wymiana sprężyn na sline, co jeszcze trzeba wymienić??
nie orientowałem się czy są jakieś zamienniki ale wydaje mi się że napewno coś da się dopasować- Nowicjusz - wątek powitalny
witam - Spoty Kościerzyna