Treść opublikowana przez antonio
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
A ten drugi wentylator przy chłodnicy kręci się?? U mnie przy zerwanym sprzęgle ani sprężarka ani wentylator nie chodził. Jeżeli chodzi o łożyska to zapytaj ile wymiana, może lepiej wymienic tylko łożyska niż kupować uzywkę- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
kolego Ty masz PD i musisz mieć olej spełniający normy 505.01- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- [ALL B5] Nagaro Blue S4 320PS
więcej fotek i więcej opisu- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy, zapraszamy na spoty trójmiejskie- Strefa Śmiechu
ale polew :polew: :polew: - Nowicjusz - wątek powitalny