Treść opublikowana przez antonio
-
[INNE] Co zrobić żeby skasować błąd Crash Data w AIRBAG (VW Passat B5) ?
mówisz o tym??
-
[ALL B5] Rozmiar opon a prędkościomierz/FIS
profil opony masz odpowiedni tylko szerokość przesadzona
-
[B5 AFN] Autentyczność przebiegu
mojego wuja Passat B5FL wrzesień 2004 ma 276kkm
-
[B5 AFN] Autentyczność przebiegu
patrzyłem dzisiaj na allegro za Audi B4 Avant dla kuzyna i 1993 rok niejeden miał poniżej 200k
-
[B5 AFN] Autentyczność przebiegu
skorzystaj z ASO - sprawdź po VINie, może jest historia Twojego autka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum zapraszamy na spoty trójmiejskie w CH Matarnia w Gdańsku w każdą środę o 20:00
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Spoty Kościerzyna
z opowiadań FAZEGO było pozytywnie, A4 rozwijało prędkości jakby miało startować w powietrze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czyli przez to, że troche na Ciebie naskoczyli nie zjawisz się na spocie?? Trzeba było przyjechać VAG by był :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 13:25_________________________________________________Piero widzę, że zerkasz na wątek kiedy Ty się zjawisz??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=pZzmP9q2OQk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum a4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a czemu nie? miałem już dwa razy zalany tym Castrolem i nie widzę żadnych przeciw wskazań żeby zalac kolejny raz jest jeszcze takie coś, proszę o wasze opinie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie zbliża mi się zmiana oleju i zastanawiam sie nad kupnem z allegro czy ta cena jest OKI czy jakaś podejrzana?? http://www.allegro.pl/item645395109_castrol_edge_turbo_diesel_5w40_4l_bmw_vw_ford_f_ra.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum :good