Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adrian-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adrian-A4

  1. ktoś mi mówił że nie zawsze to pasuje idealnie, jak jest u Cb?
  2. Szkoda siana na to:D ja swoje maluje na srebrny mat za 50 zeta, ale dzieki za informacje
  3. Ja może wsadzę 18 od bmw ale nie znam nikogo kto by mi ogarnął vt na tych felach
  4. Jak widzę te wszystkie części w pokoju to już mnie szlak trafia, ale nie opłaca mi sie zakładać jak nie ogarne grilla w zderzak...
  5. Ja bym się nie zastanawiał ;D tu masz foto jak wygląda w zwykłym zderzaku
  6. ok dawaj znać ;D
  7. jeszcze musze poczekać, bo kratke s4 w zderzak mam złamaną na pół ;/
  8. Adrian-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki robi ktoś z forum vt? potrzebuje obczaić jak by fele brata wyglądały u mnie na b6
  9. Nie, to nie jest ori Ostatnio Wujek mi dał takie dwa ori emblematy i właśnie pilot ze złamanym kluczem ale nie znam się na tym i nie wiem czy podejdzie. To jest od B7? Bo Q7 chyba też taki ma. Ktoś coś wie?:>
  10. W związku z tym, że powoli szykuje się przód s-line ( z czasem reszta s-line ) wpadł emblemat po małym rezaniu na grill s4 Dziś wpadły nowe przyciski pilota, niby pierdoła ale strasznie odmłodziła kluczyk + jakiś brelok, bo sam scyzoryk dziwnie mi się nosiło w kieszeni
  11. Ja bym pomyślał nad Ori na pewno są pewniejsze
  12. no, właśnie chromu nie chce bo wsią zaleci ;D
  13. Ma ktoś z klubu malowane? Chciałbym zobaczyć jak to wygląda
  14. http://jbzd.pl/obr/252578/nawet-dopasowal-kolor
  15. no, jedyna przeszkoda żeby kupic s4 to hajs, wiadomo chyba że by pomalować swoje na srebrno ;D
  16. http://allegro.pl/chrom-obudowy-nakladki-lusterka-audi-a4-b6-a3-a6-i4977477905.html Ma ktoś? jak to wygląda? macie zdjecia tego na aucie? bo jak za mocny chrom to troche wsią zaleci
  17. Adrian-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    s line dla wsi ;D
  18. Brak jakichkolwiek pytań ...
  19. to gdzie w końcu bo VAGa nie mam
  20. Większe grono ludzi mówi że s line z tyłu na ciemnej budzie nie wygląda, a mi się to podoba i dodaje to do swoich planów. Przepiękny ten twój małysz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.