Treść opublikowana przez InterSharp
-
Żółta Kontrolka Oleju (Konewka) i napis "Sensor"
Też mam ten sam problem i co ciekawe że raz świeci a raz nie. Nawet jak jest w plusie i silnik ma 90 stopni to też świeci. Losowo się włącza i działa na nerwy. Ktoś już sobie z tym poradził? S7
-
Czy warto zainwestować w auto z 2000r.?
Chyba zrobię całe zawieszenie i dalej będę odkładać a ile uda mi się odłożyć zależy od tego ile czasu będzie mi służyć b5. A coś czuję że jeszcze spoooro czasu S6
-
Czy warto zainwestować w auto z 2000r.?
Witam. Posiadam A4 b5 Avant z roku 2000r. Z którego jestem bardzo zadowolony. Od jakiegoś czasu odkładam pieniądze na może coś nowszego, ale ostatnio naszła mnie myśl czy zamiast kupować coś nowszego nie zainwestować w to co mam. Chodzi mi po głowie czy nie wpompować z 8-10 tyś. I wyremontować kompletne zawieszenie, odnowić felgi i zrobić poprawki lakiernicze których jest mało. Odnowić reflektory, niektóre przewody elektryczne itd. Samochód jest sprowadzony z Holandii. Ma przejechane 270 tyś km i tego też jestem pewien. Wiem, że nigdy nie był wypadkowy i nigdy nie miałem z nim najmniejszego problemu prócz przedniego zawieszenia, które na zamiennikach udało się podratować. Teraz bym wymienił na oryginał całość. Nie zależy mi tak bardzo na niczym nowszym bo w tym mi nic nie brakuje, dobrze się jeździ, a i mało pali, oraz ładnie się prezentuje. Auto nie rdzewieje czyli spokojnie karoseria wytrzyma wiele lat... No ale właśnie... Czy warto się z tym bawić? Jak myślicie? Czekam na wasze sugestie i rady. S6
-
Żarówki ledowe mrugają -podświetlenie tablicy.
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5213417545. Takie żarówki rozwiązują problem.
-
[ALL B5] Jakie żarówki LED na oświetlenie tablicy rejestracyjnej... ?
Kupiłem sobie takie http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5213417545 efekt jest super i nic nie mruga i nie pokazuje spalonej żarówki. Zdjęcie na szybko dodaję
-
Żarówki ledowe mrugają -podświetlenie tablicy.
Już wiem. To muszą być ledy z opornikiem tak zwane CanBus
-
Bluetooth Parrot
Witam. Czy jest możliwość słuchania muzyki z telefonu poprzez zestaw głośnomówiący firmy Parrot? Posiadam androida i łącze się w celu wykonywania rozmów, ale zastanawiam się czy nie ma zastosowania do słuchania muzyki?
-
Ksenony, czarna plama w środku
Już 3 razy miałem kontrolę i nie czepiali się, a przegląd też przyszedł. :)a jak mnie złapią? To zmienię na miejscu i po sprawie
-
Ksenony, czarna plama w środku
Nie mam.
-
Ksenony, czarna plama w środku
4300 dla mnie za żółte. 6000k jest ok kwestia gustu.
-
Sony cdx-gt420u o mocy 52Wx4
Witam. Jestem posiadaczem takiego radia I od jakiegoś czasu nachodzi mnie by kupić oryginalne radio Concert albo Symphony. Głośniki są fabryczne chyba z Nokii w przednich drzwiach i w tylnich. Czy jest sens zmieniać? Jakość dźwięku w fabrycznych będzie lepsza? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
O i to jest podejście Jak mnie poznasz to się przekonasz, że dystans nie odgrywa żadnej roli. Miłego dnia Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
Arturoo jesteś jedynym powodem dla którego mam chęć się wybrać i pojechać ci na live'a przy kolegach, bo cwaniactwa nie lubię. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Ksenony, czarna plama w środku
Z tego co czytam rozumiem ze stosowanie zwykłych hid ów uszkadza soczewki? Przepala? Jestem zaciekawiony, gdyż używam takich 6000k kupiłem w sklepie motoryzacyjnym za 230. Vertex Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
1. Nie ma się czym pochwalić 2. Musiałbym się wybrać sam 3. Mieszkam 2km od Czech i daleko od Bukowiny 4. Nikogo nie znam 5. Jaki jest cel zlotu? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
Gdyby nie kompleksy też bym ruszył Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Zabezpieczenie drzwi przed dziećmi
Tak jak koledzy piszą zaraz obok zamka jest symbol dziecka, oraz przełącznik Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Jakie żarówki LED na oświetlenie tablicy rejestracyjnej... ?
Mam problem z podświetleniem tablicy rejestracyjnej w Audi A4 B5 2000r. Wymieniłem zwykłe żarówki na ledowe, ale jedna z nich zaczyna mrugać po jakimś czasie. Może ktoś z was miał już taki problem i zna przyczyne,oraz sposób na ten problem?
-
Żarówki ledowe mrugają -podświetlenie tablicy.
Odpada bo zmieniałem je miejscami i zawsze mruga ta z lewej, a jak dam leda z lewej strony i zwykłą żarówkę z prawej to nic nie mruga. Ale kijowo wygląda białe światło z żółtym. myślę że to jest chyba nadwyżka napięcia jak szakal222 pisał. Tylko jak kupić ledy z wbudowanym opornikiem. Nie pisze nic na nich
-
Żarówki ledowe mrugają -podświetlenie tablicy.
Nie mają i to jest dziwne.
-
Żarówki ledowe mrugają -podświetlenie tablicy.
Mam problem z podświetleniem tablicy rejestracyjnej w Audi A4 B5 2000r. Wymieniłem zwykłe żarówki na ledowe, ale jedna z nich zaczyna mrugać po jakimś czasie. Może ktoś z was miał już taki problem i zna przyczyne,oraz sposób na ten problem?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich na forum
-
oświetlenie wnętrza ba9s nie działa
U mnie z kolei ledy na tablicy rejestracyjnej mrugają