Treść opublikowana przez paulo77
-
Spociki w Skierniewicach
Ja grila robie jednak za tydzień, czyli 6 czerwca, więc 13 miałbym teoretycznie wolny. Z tym, że to jest ostatni weekend przed wylotem na wakacje i nie moge powiedziec czy coś mi się nie zmieni (czyt. żona coś nie wymyśli) No i od 17 czerwca do 1 lipca mnie nie ma ... Dlatego myślę, że można pomysleć (jak pisał Tomek) o spociku w piątek lub niedziele
-
Spociki w Skierniewicach
Tobi napisał trochę a nie całkiem :gwizdanie:, zresztą nie od razu Rzym ..... spalili
-
Spociki w Skierniewicach
Ja ostatnio zalatany i nie mam za bardzo czasu na neta Z ciekawostek powiem że mam już materiał do rezania grilla na S4 ale nie wiem czy znajdę czas żeby wyrzeźbić go przed wakacjami. Jedno co jest pewne to na spocik lipcowy powinienem mieć albo wyrezanego grilla na S4 albo grilla do wyrzucenia
-
Spociki w Skierniewicach
jest jeszcze troche czasu więc cos się ustali blizej terminu spociku kiełbaskowego
-
Spociki w Skierniewicach
kurna, w sumie to nie wiem czy ja też dam radę bo to ostatni weekend przed moim wylotem na wakacje a muszę jeszcze zrobić grilla dla znajomych chyba, że zrobię go w piąteki wtedy w sobote grill/ognicho i poprawiny z ekipą A4 Skierniewice i okolice
-
Spociki w Skierniewicach
Pamiętajcie, jeżeli macie wybrać spotkanie z kobietą/rodziną lub z kolegami to wybierzcie kolegów
-
Spociki w Skierniewicach
Ja niestety tym razem nie mam chociaż aparacik miałem, aczkolwiek pogoda nie zachęcała do robienia zdjęć Jak się wypogodziło to musiałem uciekać
-
Spociki w Skierniewicach
Panowie, jako że najbliższy spocik ma być bardziej kiełbaskowy niż samochodowy to jeżeli jest Was dwóch z Łowicza to załatwcie jednego drivera i przylećcie razem jednym autem. To samo w można pomysleć w przypadku Lipiec R. Gorzej jak ktoś jest sam z dalszej miejscowości - jak np. kolega mily, ale myślę że on da rade coś wymyśleć
-
Spociki w Skierniewicach
ewentualnie może być kiełbaska i Kubuś dla "niemogących"
-
Spociki w Skierniewicach
No właściwie to chyba nie Bardziej skupiliśmy rozmowy nad spotkaniem ogniskowo/grillowym z kiełbaska i jakims browarkiem Z tego co pamiętam to chyba takie spotkanie zaplanowaliśmy na sobotę 13 czerwca bo termin 6 czerwca kilku osobom nie pasował. Tak więc panowie rezerwować sobie 13 czerwca na kiełbache i piwko - z tym, że to wiąże się z przyjazdem z osobą towarzyszącą jako kierowca w powrotną stronę A typowy spocik samochodowy można zrobić 20 czerwca lub 27 ale to może ustali się na spocie kiełbasowym
-
Spociki w Skierniewicach
Siemanko. Ja dopiero dziś dorwałem się do neta. Na spociku było spoko, tylko pogoda troche do doopy więc poszliśmy pod Żubra. Tam było trochę śmiechów dzięki "przemiłej" obsłudze Na koniec jak się zrobiła pogada, to niestety musiałem już uciekać ale zdążyliśmy jeszcze zrobilić z Tomkiem rundke porównawaczą twardości zawiasów .
-
Montaż LED zamiast postojówek
HiRide, a jakie masz gniazdo, T10 czy ba9s ? Ja mam u siebie T10 i nie wiem czy kupować z Kimmoto czy lepiej ukąsić te z aukcji do której link dał simon__75 może poczekam pare dni i zobaczymy jak będzie z trwałością jednych i drugich
-
Spociki w Skierniewicach
Patrzyłem na prognozę pogody i koło 17.00 powinno być bez słońca ale i bez deszczu
-
[ALL B6] Rezanie ori grilla na S4/RS4
Pewnie pare ładnych setek Euro :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
No to będzie nas już pięciu :> Do jutra Pany
-
Montaż LED zamiast postojówek
No właśnie też byłem w sklepie i powiedziano mi, że przy W5W T10 (wtykane) moga być błędy Jeżeli ktoś już ma założone u siebie diody tego typu prosiłbym o info czy nie wywala błędów.
-
[ALL B6] Rezanie ori grilla na S4/RS4
życzę sukcesów bo ja chyba jednak skupię się na wyrezaniu S'ki[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 22:33_________________________________________________Jest i gotowiec RS look do B6
-
Montaż LED zamiast postojówek
Efekt Po robocie chyba podjadę do sklepu i ukąsze te ledziki w sumie tydzień temu kupiłem W5W Cool Blue i mimo, że jest dużo lepiej niż zwykłe żarówki to jednak będzie wymianka na LED Ringi
-
[B6 AVF] Moje 1.9 Hybrid B6+B7 ; ]
Maluj, maluj bo autko wygląda duuużo lepiej Ja mam na razie pomalowaną tylko dokładkę przedniego zderzaka ale niedługo będę robił całą resztę.
-
Spociki w Skierniewicach
Dla mnie bez różnicy, może być i odrębny bo jutro będzie nas raptem czterech. Może niech ludziska się wypowiedzą odnośnie grilla/kiełbasek kiedy zrobić czy 30 maja czy może 6 czerwca i zrobimy wtedy jak będzie większa frekwencja.
-
[B6 AVF] Moje 1.9 Hybrid B6+B7 ; ]
Szacuneczek za robotę Ja się głowię jak zrobić grilla RSa w B6 a tu proszę kolega wyrezał przód od B7. Wygląda to ładnie pod kątem spasowania elementów ale całość jednak troche mi się gryzie Powinno być dużo lepiej jak pomalujesz dokładki, dasz glebe i wrzucisz fajne fele 18"
-
[ALL B5] Czy seryjny grill można jakoś przerobić na "s-line" ?
jak będę miał ponad 2000 postów tak jak Ty, to na pewno będę wiedział sporo a te ori w kolorze nie były przypadkiem tylko w avancie
-
Spociki w Skierniewicach
no to działajcie panowie :gwizdanie: aha, mozna szykować kiełbaski bo będziemy mogli legalnie zrobić ognisko w sobotę koło Parkingu
-
[ALL B5] Czy seryjny grill można jakoś przerobić na "s-line" ?
ori powiadasz ..... jak się nie mylę w B6 nie ma np. dokładek w kolorze czy ori tylnych lamp LED a wiele osób ma dokładki w kolorze i "NIE ORI LEDY" i każdy to zachwala :gwizdanie: (mi też się bardzo podoba :>) poza tym ja nie chcę tego zrobić ch... tylko bardzo porządnie czyli tak, żeby nie było różnicy w stosunku do ori
-
[ALL B6] Rezanie ori grilla na S4/RS4
podeslij mi na priva swojego patenta, a ja zrobie i bedzie wiadomo czy warto robić jak będzie lipa to nie zmarnujesz sobie w przyszłości grilla ja mam drugiego więc moge zaryzykować