Treść opublikowana przez petrosdbz20
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
No niby mam bixenon skrętny
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
No właśnie gdzieś ktoś mówił, że się da, kto inny mówił, że nie. Tak czy siak, kabel nie tylko do radia się przyda A tak z innej beczki. Kiedy działa doświetlanie zakrętów? Jakoś nie rzuciło mi się w oczy, żeby coś doświetlało
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Dzięki za namiary. Już się do kolegi odezwałem
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Hej. Chciałbym kupić sobie jakiś kabel diagnostyczny do odczytu błędów czy innych informacji oraz zmiany ustawień (np. przestawienia symphony 3 na łapanie parzystych częstotliwości). Polecicie coś?
-
Tykanie w kokpicie pod deską rozdzielczą, przypominające odgłos starego zegra [FILMIK]
Kurde, mam to samo. Dużo problemów z ewentualną wymianą?
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
A co wlewasz? I jak często wymieniasz?
-
Czerwona perełka :)
Czekamy na więcej fotek
-
Pompa oleju 1.8 ADR
U mnie była pompa. Ten sam silnik
-
Ktora siatka do bagaznika pasuje z innych AUDI ?
Na niektórych aukcjach są siatki bez tych klipsów, ale na zaczepach mają ok nr. Podróbki?
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Zrobię na razie parę tysięcy na aktualnym oleju. Chyba, że będzie niesamowicie brać. Dolałem dzisiaj do pełna i zobaczę za jakiś czas, co będzie. Poprzedni właściciel jeździł na Castrolu i mówił, że uzupełniał tylko raz pomiędzy wymianami. Może wkręcał, może nie. Wyjdzie w praniu. Jestem dobrej myśli
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Taki jest plan
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Z tego, co widzę, to spełnia on tylko VW 502 00 i VW 505 00
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Wiedziałem, że będzie brać, ale chyba liczyłem na trochę mniej Wymieniałem olej tydzień po zakupie i popełniłem głupi błąd nie sprawdzając stanu w momencie zakupu, bo wiedziałem, że zaraz i tak wymienię. Sprawdziłem tylko przed wymianą i było na minimum. Skoczę jutro na stację kupić dolewkę i zobaczę, jak to będzie dalej szło. Tylko czy teraz do następnej wymiany dolewać Castrola czy jakikolwiek 5W30?
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
No trudno Zrobiłem dzisiaj 100km i muszę przyznać, że po wyważaniu/geometrii jest różnica Teraz zastanawia mnie inna sprawa. We wtorek odebrałem samochód po wymianach olejów. W domu zobaczyłem, że olej jest na minimum na bagnecie. Zrobiłem jakieś 300km i wyświetliła mi się kontrolka, że olej jest na minimum. No i jest lekko pod kreską na bagnecie. Zastanawiam się, czy jest to normalne zużycie oleju. Wlany był Castrol Edge 5W30. Jutro muszę szukać czegoś na dolewkę. Przy okazji mam pytanie, ile mniej więcej objętości obejmuje miarka na bagnecie? Pół litra? Litr?
-
1.8t 163km co to za zawor ?
Za wiele to nie widać
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
No właśnie byłem dzisiaj w punkcie, gdzie się w to bawią i dadzą znać, czy znajdzie się coś gdzieś. Bo amerykański różni się tylko końcówką R w nr? Ok, dzisiaj byłem na wyważaniu i geometrii. Przy okazji mam pytanie odnośnie pamięci komputera. Przytrzymując RESET zeruje się wybrane wskazanie. Da się jednocześnie wyzerować wszystkie wartości pamięci 1 lub 2 poziomu? Czy trzeba każdą oddzielnie?
-
A4 B7 2.0TDI srebrny avant
Trochę małe zdjęcia, ale autko zacne
-
Kontrolka oleju lubi się czasem zapalić
Znajomy znajomego i do tego więcej mu dałem do roboty Koleś nieźle ogarnia, ale z B7 już do niego nie pojadę raczej
-
Problem z Tylnymi Głosnikami w A4 b5 Sedan
To chyba trzeba sprawdzić kable najpierw
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Fajnie by było. Czasem zerkam na alledrogo, ale nie ma kluczy amerykańskich (bo opcja PANIC jest chyba tylko w USA). W tej chwili zależy mi głównie, żeby mieć klucz zapasowy, jakby oryginalny się zgubił. Jak go stracę, to wtedy będę się bardziej starać o nowy ori
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Opony mam średnio nowe W dwóch warsztatach nie stwierdzili problemów z zawieszeniem, więc powinno być ok. Pojadę, zrobię, okaże się, jak jest Tak przy okazji, bo odwlekam to i odwlekam. Muszę dorobić sobie kluczyk. Muszę w ASO, czy może jest szansa, że jakiś "przydomowy spec" to ogarnie?
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Te opony i tak do wyrzucenia, no ale jednak pojade ogarnąć to na dniach
-
Problem z Tylnymi Głosnikami w A4 b5 Sedan
Ja kupowałem taki adapter: http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-i5652091565.html Niefabryczne radio potrzebowało u mnie przejściówki na tylne głośniki. W oryginalnym też nie działają tylne?
-
Wymiana radia 2 din na navigation plus
Komuś na forum chyba się udało wpasować radio z A3
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
W sumie to się zacząłem zastanawiać, czy jechać teraz na wyważanie, geometrię i ewentualne prostowanie felg, bo na zimę i tak kupuję nowe opony i pewnie wtedy przydałoby się to zrobić :/ Co radzicie? Rozchodzi się o to, że samochód ściąga lekko w lewo