Treść opublikowana przez petrosdbz20
-
Polecane opony zimowe
Aktualnie 235 wygląda u mnie tak: Mam jakieś takie wrażenie, ze 215 będzie za wąska Może mam za słabą wyobraźnię
-
Polecane opony zimowe
Zapodałbyś foto, jak wygląda 215 na tej feldze?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Wiem, ale się jakoś odwleka i odwleka ;p
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Zazdroszcze kiery i listew sline Może kiedyś się doczekam
-
Polecane opony zimowe
A czy weższa opona nie zwiększa ryzyka uszkodzenia felgi?
-
Polecane opony zimowe
Czyli wlepka kłamie?
-
Polecane opony zimowe
Ponawiam pytanie
-
Polecane opony zimowe
Hej. Na wlepce mam tylko jeden sugerowany rozmiar opon: 235/45 R17 94H. Z tego, co czytam to na zimę polecacie 225/(50?55?). No i nie wiem, czy brać węższe czy szersze :/ Myślałem nad Nokianami (wg waszych opinii) WR A4 lub D4
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Za tydzień jadę na podnośnik zmieniać opony, to podejrzę od dołu. Nie jestem specem. Jeśli cieknie, to na bank będzie widać bez zdejmowania czegokolwiek?
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Niech ma i 500k, byleby jeździł poprawnie Zaświeciła kontrolka, potwierdziłem na bagnecie, że minimum. Zalałem na oko pół litra, za jakiś czas resztę, a następnie wziąłem stan licznika przy kolejnymi minimum. A wcześniej ktoś mi mówił, że litr.
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
No właśnie boję się, że olej nic nie da, bo niby rekomendowany Castrol, który lany jest od poprzedniego właściciela, a dopiero 150k przebiegu. Poprzedni właściciel upierał się, że robił jedną dolewkę pomiędzy wymianami, ale jakoś wątpię, żeby coś się schrzaniło przy ostatniej wymianie, że nagle zaczął więcej brać.
-
Dywaniki gumowe ORI
Hej. Czas zaopatrzyć się w gumowe dywaniki na zimę. Celowałem w oryginał, ale nie mam rozeznania. Czy te: http://allegro.pl/oryginal-dywaniki-guma-przod-tyl-audi-a4-b6-b7-kpl-i6359201791.html są ori? Czy warto w ogóle brać ori?
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Jakaś konkretna jest polecana?
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Z tego, co widzę, to on jest 5W-40. Dotychczas lałem 5W-30. Nie będzie problem? Zrobić jakąś płukankę?
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Wydawało mi się, ze też się otwierał xD Może chcecie mi pomóc w pierwszym modem? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/370006-montaz-uchwytu-na-trojkat-sedan/ Dzisiaj zamontowałem podgrzewane spryskiwacze mgłowe, ale chyba nie ma co zdjęć wrzucać Muszę przyznać, że z prawej strony kabel od podgrzewania ledwo sięgnął. Zrobiłem pierwszy pomiar oleju i wyparował 1 litr na niecałe 1500km :/ Nie podoba mi się to. Chyba za następny tysiąc zrobię przedterminową wymianę oleju i dam jakiegoś Motula lub Liqui Moly
-
Polecane opony zimowe
Hej. Samochód kupiłem na takich oponach wielosezonowych i takich felgach: http://www.original-felgen.com/8e0601025as8z8.html Jakie opony zimowe (rozmiar, marka) warto dobrać?
-
Wymiana gałki tiptronica
Wzorowałem się też tą książką. W pozycji D też próbowałem. Żeby móc chociaż trochę ściągnąć tulejkę (foto z 1ego posta) muszę ją obrócić w prawo, a nie w lewo (tak samo w kupionej gałce) :/ Przycisk wyciągnąłem na tyle, żeby móc go zablokować trytytką (jak opisane to zostało w wyżej wspomnianej książce).
-
Wymiana gałki tiptronica
Hej. Kupiłem gałkę sline do tiptronica. Niestety mam problem z demontażem starej gałki. Ustawiłem dźwignię w pozycji N. Przekręciłem dolną część w prawo i zsunąłem ile się dało. A dało się tyle: Wyciągnąłem przycisk na tyle: Ciągnę gałkę do góry i nic. Używałem już takiej siły, aż się bałem, że zaraz cały wybierak szlag trafi. Macie jakieś rady? Co mogę robić źle?
-
Jak pozbyć się tych odprysków na masce?
Ok, dzięki. W wolnej chwili skoczę do ASO. Jest szansa, że będą mieli na miejscu?
-
Jak pozbyć się tych odprysków na masce?
A przyda się do tego jakiś bezbarwny?
-
Jak pozbyć się tych odprysków na masce?
Ten lakier korekcyjny to coś innego niż jakbym poszedł do mieszalni po bazę na podstawie kodu lakieru?
-
Jak pozbyć się tych odprysków na masce?
Hej. Moja maska od strony zderzaka aktualnie wygląda tak: Dziesiątki odprysków. Jak mogę się ich najlepiej pozbyć? Myślałem nad zakupem bazy w odpowiednim kolorze i "łataniu" np. wykałaczką. Może są jakieś inne lepsze metody? Jakiś marker?
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Hej. Dotarła dzisiaj do mnie gałka sline do tiptronica. Niestety za nic nie mogę wyciągnąć przycisku. Macie może na to jakiś patent? Dobra, przycisk wyciągnąłem. Wystarczyło obkleić go taśmą i pociągnąć. Większy problem jest z demontażem starej gałki. Ustawiłem dźwignię w pozycji N. Przekręciłem dolną część w prawo i zsunąłem ile się dało. A dało się tyle: Wyciągnąłem przycisk na tyle: Ciągnę gałkę do góry i nic. Używałem już takiej siły, aż się bałem, że zaraz cały wybierak szlag trafi. Macie jakieś rady? Co mogę robić źle?
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Nie. Nie ma kabli ani "modułu" podgrzewania
-
Po rozładowaniu akumulatora nie reaguje na pilot
Zamek od strony pasażera działa. Tylko pogooglowałem trochę i dopiero się dowiedziałem, że powinienem mieć pilot w scyzoryku, a mam pilot oddzielny niemal identyczny, jak tutaj: http://obrazki.elektroda.net/48_1289056508.jpg To jakaś nieoryginalna dokładka? Ok, znalazłem. To pilot marki Votex. Koduje się go następująco: - wciskasz na pilocie dwa przyciski (naraz) i trzymasz ok 15sekun aż dioda przestanie migać, puszczasz wtedy dioda zapala się i świeci cały czas - jak dioda świeci zamykasz samochód kluczykiem (ja zamykałem drzwi kierowcy) - jak zamkniesz kluczykiem wciszkasz przycisk na pilocie (ten do otwierania)