Treść opublikowana przez petrosdbz20
-
Zrywanie plastidipu?
Super. Poszukam. Dzięki Coś takiego: http://www.ceneo.pl/31240330 ?
-
Zrywanie plastidipu?
Hej. Poprzedni właściciel pomalował felgi (chyba) plastidipem. Z początku wyglądało to spoko, ale zaczęło się strzępić i czas się tego pozbyć. Z tego, co widziałem, to zrywanie nie powinno sprawiać problemów i powinno schodzić jak guma, ale chyba już dawno temu było malowane, bo ten badziew nie jest ani trochę elastyczny. Mogę go tylko zdrapywać a i tak nie chce schodzić za łatwo. Są może jakieś preparaty, które to ułatwią lub może polecicie jakiś sposób, który nie porysuje felgi? A może to nie jest w ogóle plastidip? xD
-
Jakie obowiązkowe Oc dla młodego kierowcy??
Przecież dostałeś już odpowiedź - idź do agenta i niech szuka. To, że komuś wyszło najtaniej u ubezpieczyciela A, to nie znaczy, że komuś innemu też wyjdzie. Jak nie pójdziesz do agencji, to nic nie znajdziesz i niczego się nie dowiesz.
-
Fakturowanie
Gorzej, jak ktoś by chciał zapisać sobie pdfa
-
Jakie obowiązkowe Oc dla młodego kierowcy??
Na bank pewna. Siostra na moją starą b5 dostała ponad 2k
-
Jakie macie przebiegi w swoich tfsi?
Nie zauważyłem Przez to, że mam automat, mam jakieś takie dziwne przeświadczenie, że wszystkie b7 są w automacie xD
-
Kiedy zmieniacie opony na letnie ??
Jeżeli się nie jeździ po nocach, to w zasadzie jest w okolicach tych 7
-
Kiedy zmieniacie opony na letnie ??
A to przypadkiem nie miała być średnia dobowa, a nie non stop?
-
Kiedy zmieniacie opony na letnie ??
Trochę odkopię temat. Zmieniliście już opony? Zastanawiam się, czy nie zrobić tego w ten weekend
-
Jakie macie przebiegi w swoich tfsi?
U mnie ciężko zejść poniżej 13 ostatnio. Może czas na chipa
-
Jakie obowiązkowe Oc dla młodego kierowcy??
To działa też w drugą stronę i można uwalić zniżki rodziców, tak jak to zrobił mój znajomy
-
Fakturowanie
Koledzy po fachu Mogę zapytać, czego używasz do generowania faktur? Jakiś html2pdf?
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
No ja mówiłem serio
-
Jakie macie przebiegi w swoich tfsi?
Ile pali? Było kiedykolwiek coś robione w temacie ubywania oleju?
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
Fakt. Nie mógłbym jeździć z myślą, że mam coś takiego
-
Jakie macie przebiegi w swoich tfsi?
152k Mam go od 5k i póki co to tylko wszystkie oleje z filtrami. Gdybym jeszcze tylko ograniczył ubywanie oleju, to byłbym szczęśliwy
-
Polecane opony letnie
Hej. Zastanawiam się nad Continental ContiSportContact 5 235/45 R17 http://www.oponeo.pl/dane-opony/continental-contisportcontact-5-235-45-r17-97-y-xl-fr#131771572 Co o nich myślicie?
-
2.0 fsi
Przyczyn to chyba może być od groma i bez komputera niczego się nie dowiesz
-
Pomylone lewe drzwi z prawymi na FISie
To z kolei nasuwa pytanie, czemu było źle i nie zostało poprawione
-
Pomylone lewe drzwi z prawymi na FISie
Tak z ciekawości - a anglikach lewa to prawa i vice versa?
-
Jakie macie przebiegi w swoich tfsi?
Dużo dałeś za wymianę łańcuszka i czyszczenie zaworów?
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Liqui Moly 5W40 mam w planach sprawdzić przy następnej wymianie
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
To co teraz lejesz?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Jakaś paranoja. Spadło troszeczkę śniegu i po mieście nie da się jeździć. Ludzie lewym pasem 30 na godziną zasuwają, a zanim zielone zgaśnie na światłach, może 3 zdąży ruszyć
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Zaczynam ostatnio się bać o silnik. Po wymianie na Motula, przy odpalaniu po dłuższym postoju słychać przez ułamek sekundy takie metaliczne brzęczenie, może chrobotanie. Nie miałem tego przed wymianą oleju, ale w sumie wymiana zbiegła się ze spadkiem temperatur. Olej jest za gęsty? Ktoś coś może domyślać się? Jutro postaram się nagrać ten dźwięk (o ile wystąpi), ale mogę mieć za słaby mikrofon w telefonie.