Treść opublikowana przez petrosdbz20
-
Po rozładowaniu akumulatora nie reaguje na pilot
Super, dzięki. A jeżeli działa mi tylko zamek od pasażera?
-
Po rozładowaniu akumulatora nie reaguje na pilot
Hej ostatnio mi się rozładował akumulator (nie wiem jak długo tak stał). Po naładowaniu okazało się, że samochód nie reaguje na pilot. Dioda w pilocie się świeci, ale centralny nie reaguje (działa tylko przez kluczyk w drzwiach) i nawet kierunkowskazy nie sygnalizują, że cokolwiek poszło. Macie jakieś pomysły, co może być nie tak?
-
Czy w Tiptronic wymienia sie olej?
Bo zostanie od groma opiłków i syfu.
-
Czy w Tiptronic wymienia sie olej?
Mi mówili, że to będzie prawie tak samo, jakby się w ogóle nie wymieniało
-
[B6 AVF] Czarny Avant na lustrach :) [Aktualizacja 13.09.16]
Polecam photobucket.com
-
[B6 AVF] Czarny Avant na lustrach :) [Aktualizacja 13.09.16]
Coś foty nie działają ;p
-
Nie otwiera się szyba po stronie pasażera w Audi A4 B7
Jeżeli działa sterowanie od kierowcy, to chyba średnio mechanizm ;p
-
Nie otwiera się szyba po stronie pasażera w Audi A4 B7
Chyba najprościej zdjąć bok i sprawdzić wiązkę
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Masz może sprawdzonego dostawcę lub namiar na cały zestaw?
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Hej. Mam pierwszy skórzany samochód i zastanawiam się, jak dbać o ciemną skórę. Poczytałem trochę Waszych postów, ale nie mogę wybrać niczego konkretnego. Zastanawiałem się nad tym zestawem: http://showcarshine.pl/skora/626-gliptone-full-zestaw-do-zaniedbanej-skory-.html Tylko, że skóra w moim aucie nie wydaje się być zaniedbana. Brać?
-
Montaż uchwytu na trójkąt - sedan
Ok, uchwyt ma nr 8e5860285a. A jak się ma sprawa elementów oznaczonych jako 2,4 i 5? Mogę mieć pewność, że jak natnę tapicerkę klapy w odpowiednim miejscu, to pod spodem będzie gotowe miejsce do przymocowania? Wolałbym się obejść bez demontażu tapicerki. Skąd pochodzi ten zrzut ekranu?
-
Montaż uchwytu na trójkąt - sedan
Hej. Mam sedana z USA z klapą bagażnika na kwadratową tablicę rejestracyjną. W samochodzie jest trójkąt ostrzegawczy przedstawiony poniżej: W tapicerce klapy mam wnękę podobną do tej w mojej starej B5: Chciałbym zamontować mocowanie trójkąta w klapie. Podpowiecie mi jak to zrobić? Czy ta klapa fabrycznie jest na to gotowa? Zakładam, że wystarczy naciąć tapicerkę w odpowiednim miejscu i znajdę tam miejsce na mocowanie uchwyty, ale może się mylę. Znajdę gdzieś nr ori mocowania i pasującego trójkąta? Z góry dzięki za każdą radę.
-
Składanie lusterek z pilota
Ja chcę Jak mogę to osiągnąć? ;p
-
Przekroczenie prędkości o 51km/h - odmowa przyjęcia mandatu.
Chyba się jeszcze nie obudziłem. Poszedł Ci na rękę i potem zmienił zdanie?
-
Nie dzialajacy wyświetlacz rns e
Fakt
-
Symphony 2+ instrukcja
Szukam, szukam i znaleźć nigdzie nie mogę (a jakoś nie wierzę, żeby nie było). Ma ktoś z Was może namiary na instrukcję (polski/angielski, od biedy niemiecki) do radia Symphony 2+ (przez niektórych określane Symphony 3)? Jedyne, co znajduję, to instrukcje do starszych generacji :/
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Zrobiłem kodowanie szyb i jest ok. Tylko szyberdach się nie zakodował. Może źle z nim coś robię? Macie jakieś sugestie? Cze za każdym razem muszę kodować wszystkie szyby od nowa? Opuściłem wszystkie po kolei. Podniosłem szyberdach. Potem w tej samej kolejności zamknąłem szyby i dach z przytrzymaniem przycisku jeszcze 5s. No i na koniec zamknięcie kluczykiem z przytrzymaniem. Szyby zakodowało, dach nie. W drugiej próbie otworzyłem tylko dach chowając go i potem zamknąłem (potem kluczyk), ale też nic nie dało.
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Udało mu się odblokować licznik. Jak? Zostawił na godzinę samochód na zapłonie i "samo poszło". Klucz oczywiście nie dorobił, bo nie zdołał wyciągnąć ostatniego bajta kodu. Na start dostałem zresetowany zegarek i pamięci 1 oraz 2, więc ch*j strzelił moje sprawdzanie, ile bierze oleju. Z czasem wyjdzie, co jeszcze zostało "zresetowane". Póki co, zauważyłem, że nie działa otwieranie i domykanie szyb z pilota.
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Byłem dzisiaj w punkcie dorabiania kluczy. Facetowi nie udało się odczytać całego kodu i mam przyjechać w czwartek, bo "trzeba z tym się dłużej pobawić". Chyba przestałem myśleć, bo nawet nie zapytałem, co dokładniej ma na myśli. Jak myślicie? Demontaż licznika? Ale się załatwiłem. Pojechałem dorobić kluczyk w punkcie tym się zajmującym. Po 2h zabawy dostałem info, że "licznik się zablokował w momencie dodawania kluczyka i nie idzie się zresetować". Jak spojrzałem na licznik, to zobaczyłem tylko, że data się zresetowała, a w miejscu licznika przebiegu pojawia się coś w stylu "LO 01-10" czy jakoś tak. Oczywiście z ori kluczykiem już nie chce palić. Musiałem zostawić samochód i muszę liczyć, że ktoś tam to ogarnie. Boję się, że skończy się lawetą i aso.
-
Ciężko wchodzi 3 bieg przy szybkiej zmianie
Raczej tak, ale mogę się mylić. Jak tak miałem w swojej b5, jak na zimnym silniku chciałem szybko wbić dwójkę, ale ostatecznie nie zajmowałem się usunięciem tego. Po rozgrzaniu silnika/skrzyni nie jest lepiej?
-
Ciężko wchodzi 3 bieg przy szybkiej zmianie
Jest zgrzytanie? Może synchronizator?
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Czyli zostaje jechać ponad 30km/h i znaleźć jakiś ciemny zakręt. Ciekawe, czy w wersji US nie ma jakichś innych warunków
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Czyli manewrując po podwórku nie zobaczę efektu?
-
Tykanie w kokpicie pod deską rozdzielczą, przypominające odgłos starego zegra [FILMIK]
Po czym stwierdzasz, że to silniczek za schowkiem a nie po drugiej stronie?
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Czytałem, że nie działa przy światłach na AUTO i musi być jakaś minimalna prędkość i włączony kierunkowskaz. To prawda?