Treść opublikowana przez petrosdbz20
-
Wymiana radia 2 din na navigation plus
Bodajże trzeba domontować bluetooth/mikrofon i podpiąć (o ile nie ma go fabrycznie) pod radio, ale sam jeszcze w to jakoś bardziej nie wnikałem. Pogoogluj o montażu, to będziesz mógł sprawdzić czy i czego Ci brakuje http://a4-klub.pl/index.php?/topic/116690-all-b6b7-przejscie-z-bns-50-rns-e-podlaczenie-lini-k/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/6986-nawigacja-rns-e-od-a-do-z-audi-navigation-plus/ http://a4-klub.pl/portal/a4-b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth/
-
Wymiana radia 2 din na navigation plus
Z tego, co kojarzę, to zestaw głośnomówiący trzeba oddzielnie
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Odwlekałem to z sentymentu do B5, ale jednak zmiana jest nieunikniona
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Ok. Więc w poniedziałek wymieniam wszystkie filtry i oleje, a następnie jadę do polecanego mechanika, żeby upewnić się, czy łańcuch do wymiany. W międzyczasie wyważanie kół i geometria Uda mi się na alledrogo kupić ori siatkę do bagażnika? Ma ona jakiś nr? Dzisiaj odebrałem samochód od mechanika. Na wymianie były wszystkie filtry oraz oleje w silniku, skrzyni i quattro Jak mi go brakowało przez te 2 dni
-
Ktora siatka do bagaznika pasuje z innych AUDI ?
Czyli to będzie to: http://allegro.pl/siatka-bagaznika-audi-8e5861869-i6335044378.html ?
-
Ktora siatka do bagaznika pasuje z innych AUDI ?
Nie znam się, ale wygląda spoko. Przy okazji podczepię się do tematu. Oryginalna siatka do a4 b7 ma nr 8E5861869? Czy to będzie coś takiego: http://allegro.pl/audi-a4-a5-a6-siatka-bagaznika-bagazowa-8e5861869-i5618738596.html ? Zakładam, że siatki z 4 mocowaniami są podróbami i ori siatka ma na jednej połowie podwójną siatkę?
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
A jakbym wymieniał ten łańcuch, to pasek rozrządu też trzeba przy tym wymienić?
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Ja nie słyszę, żeby łańcuch hałasował. Jeden mechanik powiedział, że coś słyszy, ale jeszcze sprawdzę u innego. O olej przy rozrządzie pytam temu, ze i tak muszę go wymienić, więc szkoda by było drugi raz wymieniać razem z rozrządem. No ale chyba jednak sobie zostawię ten rozrząd, wiec ten dylemat rozwiązany. Wymienię za rok.
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
No niby za silnikiem jeszcze jakiś łańcuch jest xD
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Szybkie pytanko. Poprzedni właściciel wymieniał pasek rozrządu 40k km temu. Wymieniać? Zakładam, że od razu by poszła pompa wody. I chyba z automatu się wymienia przy okazji olej tak? I jak to wygląda z łancuchem rozrządu? Wymiana idzie jakoś w parze?
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Nie chce mi się wklejać zdjęcia naklejki, ale sprawdziłem jeszcze raz i nie ma Może mam chińczyka Udało mi się trafić dwa miejsca obok siebie, więc... Nowy vs Stary W tej chwili mam przednią tablicę przykręconą na 4 śruby w narożnikach. Idzie ją jakoś inaczej zamontować bez śrub? Czy muszę dokupić/wymienić ramkę?
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/138047-all-b7-zderzak-s-line-w-wersji-usa/ Może źle zrozumiałem Nie ma Też nie ma Kody związane ze światłami, jakie widzę to 8EH i 8Q5. Na fotach ze stanów widać, że był xenon
-
Dekielki felg audi a4 b5 15'
4B0601165J Mi też kiedyś zniknęła jedna, to kupiłem komplet używanych (drobne ryski) za 140zł
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Wow Pozazdrościć
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Na alledrogo ceny są trochę rozjechane. Czy kupię coś dobrego (bez uszkodzeń, do malowania) do 500zł (nie musi być sline)? Jeżeli nie, to jaka mniej więcej cena da mi trochę pewności, że produkt jest ok? Bo wiadomo, że zdjęcia wszystkiego nie pokażą i na zdjęciu zderzak za 100zł może wyglądać spoko. No i wyczytałem gdzieś, że do samochodu z USA nie podsadzę zderzaka sline europejskiego. Prawda to? Aktualnie mam zwykły chyba europejski (bez odblasków po bokach), więc wydaje mi się, że nie będę mieć problemu z sline.
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Na razie pojeżdżę na tym, co mam. Potem się zastanowię nad rozwiązaniem, ale pewnie zmieniałbym cały FIS. Na chwilę obecną priorytetem jest dla mnie montaż sprysków świateł, żeby nie mieć problemów na przeglądach. W tym celu muszę kupić nowy zderzak. I tu się zastanawiam, czy szukać zderzaka z takim samym lakierem, czy brać w dowolnym kolorze i malować? Druga opcja wymusi na mnie pewnie malowanie błotników i maski, żeby nie było widać przejścia :/
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Dzięki Ale przy zmianie całego licznika chyba nie będzie znaczenia, jak skalowana jest tarcza?
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Wlałem 98 i chyba na tym zostanę Niesamowitą frajdę daje ta bryka. Z moją B5 na światłach udawało mi się brać mniej więcej połowę "konkurencji". Teraz nawet "niesforne" beemki się chowają Zakupiłem sobie instrukcję i się zapoznaję z obsługą
-
Rezonans podczas skręcania.
Link nie działa
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Oj widziałem widziałem Nawet nie będę próbować dogonić
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Brałem to pod uwagę, ale przyznam, że całkiem nieźle wygląda chromowany. Zobaczy się jeszcze Tak samo bardzo chciałem uniknąć chromu wokół szyb, ale jednak nie wygląda to tragicznie
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Witam. Przedwczoraj (25.07.2016) kupiłem swoją długo oczekiwaną B7 Ale póki co... Moja pierwsza Audica A4 B5: Aktualnie jeszcze ją trzymam i na razie nie wiem, co z nią zrobię A teraz czas na gwóźdź programu... A4 B7 2.0 TFSI Quattro Rok produkcji: 2007 Kod silnika: BWT Skrzynia biegów: Tiptronic 6 biegowy Przebieg: 150 000 km Poprzedni właściciel sprowadził auto w 2012 r. z USA Ciekawsze wyposażenie: ABS ASR ESP 4x elektryczne szyby Elektrochromatyczne wszystkie lusterka Kompas w lusterku wstecznym Elektrycznie ustawiane fotele Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa Podgrzewane przednie siedzenia Szyberdach Bi-xenony skrętne z systemem doświetlania zakrętów Wielofunkcyjna kierownica Elektrycznie ustawiane, składane, podgrzewane lusterka Czujnik deszczu Czujnik zmierzchu Światła do jazdy dziennej Tapicerka skórzana 5x alufelgi 17" Tempomat Servotronic Radio Symphony III Wbudowany pilot do bram garażowych Coming/Leaving Home Zdjęcia (robione na szybko, dodam więcej, jak pojadę na gospodarstwo i odwiedzę myjnię): Planowany mody: Siatka bagażnika 25.08.2016 Spryskiwacze mgłowe 24.09.2016 FIS kolorowy europejski Listwy progowe i drzwiowe sline Klapa bagażnika europejska sline Kierownica 3-ramienna RNS-E Przedni zderzak sline PDC tył Spryskiwacze reflektorów Wrażenia po dwóch dniach nie do opisania. Po przesiadce z B5 widać i przede wszystkim czuć różnicę. Przyśpieszenie niesamowite. Ilość udogodnień i elektroniki robi wrażenie. Nagłośnienie - wypas. Alufelgi 17" są obłędne. Zmianę FIS i klapy bagażnika na EU jeszcze rozważę, bo w sumie jakoś mi to nie przeszkadza. Generalnie podchodzę do modów ostrożnie i skupiam się na tych tańszych, ale jeśli zasobność portfela pozwoli, to chętnie zaszaleję. Mile widziane wszelkie sugestie na modyfikacje Na koniec mam parę pytań nowicjusza: 1. Na dachu mam antenę "płetwę rekina". Podobno ma już wbudowaną antenę GPS, więc będzie łatwiej podłączyć RNS-E. Prawda to? 2. Po kodach wyposażenia wyczytałem, że mam "5SG - Lusterko zewnetrzne wypukle str. lewa" i rzeczywiście - w lewym lusterku jest jakoś inaczej. To jest standard, że lewe się różni od prawego? 3. Na kierownicy jest przycisk od komend głosowych (chyba). Jest on do czegoś przydatny, kiedy nie mam RNS-E? 4. Warto lać benzynę 98? 5. Zagłówki przednich foteli mogę podnosić i opuszczać po wciśnięciu przycisku. Da się regulować ich nachylenie? Nie byłem w stanie ich ruszyć w żaden sposób. Na dniach wymieniam wszystkie płyny i inne pierdółki, a potem... Jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć
-
Symphony 3 random
Da się w radiu Symphony 3 ustawić losowe odtwarzanie utworów MP3 z płytki? A może jest gdzieś jakaś instrukcja do tego radia? Ok, zgaduję, że to przycisk MIX Ale pytanie o instrukcję wciąż aktualne
-
Kontrolka oleju lubi się czasem zapalić
Wiem, że późno, ale nie pamiętam
-
Zmiana FIS USA na europejski
2.0 TFSI. Czy potrzebny jest kod silnika?