Treść opublikowana przez Whiti
-
[B6 AVF] Czarny avant Quattro/ABT/Eibach <Balbina>
Odgrzewam baaardzo starego kotleta Od czasu kiedy założyłem temat na tym forum Audi trochę przeszło lecz nic nie może trwać wiecznie i aktualnie idzie na sprzedaż ? Pora przesiąść się na coś nowszego i szybszego... Link do ogłoszenia, oczywiście drobna negocjacja wchodzi w grę ale autko warte zainteresowania: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-9-tdi-avf-quattro-6-biegow-krajowy-bezwypadkowy-1-wlasciciel-ID6AfiKk.html
-
Spoty wrocławskie
Czy któryś z kolegów da rade zamontować mi tempomat w tym tygodniu ?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Wycieraczka od Q5 pasuje P&P i zbiera idealnie Byłbym bardzo wdzięczny jeśli podesłałby ktoś odpowiednią wycieraczkę na allegro. Nie jestem leniwy tylko chcę kupić odpowiednią. Ja kupiłem zamiennik z tego linku http://allegro.pl/audi-q5-08-12-ramie-wycieraczki-tyl-pioro-i5130511010.html Pasuje bez problemu na trzpień od b6, zbiera ładnie i przy okazji lepiej wygląda niż ori od b6
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Wycieraczka od Q5 pasuje P&P i zbiera idealnie
-
[B6 AVF] Czarny avant Quattro/ABT/Eibach <Balbina>
Nowe felgi już czekają na sezon letni Lotka jest oryginalna lecz z b7, pasuje bez problemu ale po lekkim docięciu pod światło stop. Dzięki, lampy oklejone są zwykłą przyciemniającą folią do lamp. Można jeszcze użyć sprayu ale przy folii jest taki plus, że w każdej chwili można zerwać i cieszyć się oryginalną lampą
-
Spoty wrocławskie
Może jutro coś zorganizujemy późnym wieczorkiem? Są jacyś chętni ?
-
Spoty wrocławskie
Chętny ktoś dzisiaj gdzieś się spotkać w fajnym miejscu i poćwiczyć poślizgi
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Prosiłbym o pomoc w zakupie przejściówki na AUX. Mam Concerta II i czy ta przejściówka z aukcji zadziała mi jak wepnę zamiast zmieniarki ? http://allegro.pl/adapter-aux-jack-mfd-skoda-vw-audi-seat-ford-i5732299997.html
-
[B6 AVF] Czarny avant Quattro/ABT/Eibach <Balbina>
Strasznie ciężko utrzymać końcówki w czystości no ale co zrobić, diesel musi dymić Czarny sufit musi poczekać Lotka zamontowana, nie obyło się bez problemów ze spasowaniem bo jest z B7 ale wyszło w miare estetycznie Autko nawoskowane czeka na pierwsze śniegi i zabawę Quattro
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Popatrz sobie jeszcze na listwy z pianki PUR, materiał jest dużo lepszy niż laminat. Sam u siebie takie zamontowałem i na razie nie narzekam, nic nie odstaje, nie pęka i pasuje pod oryginalne otwory. Producent zapewniał że nie będzie się nic z tym działo po dłuższym czasie i podobno daje 2 lata gwarancji ale jak z tym jest to juz nie wiem
-
Sprężyny z Quattro do ośki
Witam, mój znajomy potrzebuje komplet sprężyn do swojej b6 1.9tdi avant. Zaoferowałem mu, że mam takie na zbyciu ale ja mam z Quattro a on ma ośkę. I teraz moje pytanie, czy podejdą te moje sprężyny do jego auta, ew. jakie mogą być skutki takiego wyboru?
-
[B6 AVF] Czarny avant Quattro/ABT/Eibach <Balbina>
Sufit jest w planach, na razie chce skończyć wszystko z zewnątrz tzn. tylny zderzak z Ulterami i lotka Witam, Nareszcie udało się skompletować wszystkie rzeczy potrzebne na modyfikacje tyłeczka Wpadł zderzak od 1.8 oraz dwie końcóweczki Ulter 90mm Dodatkowo już do mnie idzie lotka więc na dniach będzie montaż
-
[B6 AVF] Czarny avant Quattro/ABT/Eibach <Balbina>
Na żywo wygląda o niebo lepiej, to jest aluminiowe i idealnie wpasowuje się w delikatne zagłębienie nawiewu
-
[B6 AVF] Czarny avant Quattro/ABT/Eibach <Balbina>
Dzięki, odpukać nic poważnego sie nie dzieje i niech tak pozostanie na wieki wieków
-
Spoty wrocławskie
Ja też podjadę na chwilkę
-
[B6 AVF] Czarny avant Quattro/ABT/Eibach <Balbina>
Już od jakiegoś czasu po troszku coś tam modziłem inspirując się klubowymi autami a dopiero teraz znalazłem czas na założenie tematu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
W Łojkach jest spoko lakiernik, malowałem u niego listwy drzwiowe od s4 i za komplet wziął 150zł a robota zrobiona jak należy
-
Spoty wrocławskie
Też bym w niedziele zawitał (pierwszy raz)
-
[B6 AVF] Czarny avant Quattro/ABT/Eibach <Balbina>
Witam wszystkich Pragnę przedstawić Wam moje oczko w głowie Autko z 2003 roku z przebiegiem ok. 233 tys Silnik: 1.9TDI (AVF) po delikatnym chipie z ABT (ok.170KM) Quattro Lakier: LZ9W - EBONY SCHWARZ PEARL Wyposażenie nie należy do najbogatszych ale przecież trzeba mieć co dokładać z nowych rzeczy - 6 x Airbag - ESP, ABS - 4 szyby w prądzie - klimatyzacja automatyczna, dwustrefowa - sportowa, 3-ramienna kierownica - sportowe fotele - radio Ori Concert II - wspomaganie kierownicy - lampy ksenonowe - chromy wokół szyb Z zewnątrz zrobione zostało już: - doły zderzaków w kolorze nadwozia - przyciemnione szyby - listwy drzwiowe od S4 w czarnym macie - koło 17" - dokładka przedniego zderzaka - czarny grill i znaczek OOOO - wycieraczka od Q5 - kompletnie nowe zawieszenie ( wahacze, drążki) - sprężyny obniżające Eibach Pro Kit wraz ze sportowymi amortyzatorami - przyciemnione tylne lampy i kierunki - profesjonalna korekta lakieru Wewnątrz niewiele zmian: - lusterko wsteczne od s-line - oświetlenie drzwi po otwarciu - dekory led - diody w podsufitce oświetlające wnętrze Co do planów to mam jak każdy inny, zobaczymy tylko na co budżet pozwoli - większe koło - Już czeka w garażu na wiosnę - lotka na klapę - DONE - zderzaki od s-line - tylni zderzak pod 2 rury i końcówki Ultera 90mm - DONE - czarna podsufitka od s-line - montaż podświetlenia przestrzeni nóg - DONE - Adapter AUX do radia - DONE Na koniec przedstawiam kilka zdjęć do oglądania i komentowania
-
Problem z zawieszeniem
Cześć wszystkim, Tydzień temu zamontowałem komplet sprężyn Eibacha Pro Kit, z przodu sportowe amortyzatory natomiast tylne amory zostawiłem bo były w bardzo dobrej kondycji. Niestety efekt nie zadowala mnie w pełni ponieważ tył usiadł znacznie bardziej i rzuca sie to w oczy Nie wiem czy to wina amortyzatorów czy po prostu sprężyny muszą sie uleżeć, na razie pokonałem 200km i poprawy nie widać. Ktoś miał podobny problem ? http://fs1.directupload.net/images/150907/noztclf8.jpg
-
na jaki kolor zaciski
Ja mam żółte i wg mnie idealnie się komponują z czarną budą
-
Tylne Lampy Black
Kupiłem dzisiaj taką folię i zaraz będę działał. Oklejałem już lampy w innym aucie i efekt fajny, folia jest od roku i nic się z nią nie dzieje
-
Zmiana koloru autka
No niestety z czarnym autem jest troche zabawy, trzeba lubić myć co 5 dni autko żeby to jakoś wyglądało W razie czego to mów to podjadę do nich i się też chętnie dowiem co i jak
-
Zmiana koloru autka
http://reklamaczestochowa.pl/oklejanie-samochodow.html Wiem, że tam robią solidnie i nie kasują jakoś dużo. Jest jakieś zdjęcie a4 oklejonej więc trzeba przedzwonić i się dokładniej dowiedzieć. Tak, jak kolega wspomniał, malowanie to kupa roboty a i potem przy ew. sprzedaży autka mogą być niedogodności A co do plasti-dipa to nie jestem zwolennikiem tego produktu, mam go na przednim grilu i nie jest zbyt wytrzymały. Koszt położenia na auto jest wysoki a trwałość kiepska. Pomyśl jeszcze bo może nie ma sensu się pakować w koszta i zmieniać kolor, może wystarczy profesjonalna korekta lakieru i autko będzie jak z salonu
-
Zmiana koloru autka
A nie myślałeś nad oklejeniem folią, firmy dają średnio 5 lat gwarancji a kosztuje połowę co malowanie