Treść opublikowana przez Whiti
-
podswietlenie z przodu
Ledowa też podejdzie (W5W)
-
Spoty wrocławskie
Koledzy, planujecie jutro spocik ? Mam chwilke czasu, nigdy nie byłem i chętnie bym wpadł
-
Audi A8L D4 2012 4.2 TDI quattro 351 PS
Na dopełnienie brakuje wisienki na torcie czyli nagłośnienia Bang&Olufsen Ale autko piękne, gratki. Silniczek 4.2 wymiata, w porównaniu do 3.0 różnica ogromna
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Czyli niczym nie podklejałeś dodatkowo ? Nie odstają od drzwi jeśli się trzymają na samych śrubach ?
-
Emblematy
Ja u siebie jak odklejałem a znaczki były od nowości to został delikatny cień ale 5 min polerowania i nie ma śladu. Podgrzewałem zwykłą suszarką do włosów, grzać dopóki klej nie zrobi się miękki i podda sie żyłce
-
Grill/Atrapa - Co sądzicie o zamiennikach?
Wyjmowałem kilka razy do malowania i nic się nie połamało
-
Grill/Atrapa - Co sądzicie o zamiennikach?
Trzeba po prostu mocno pociągnąć kratkę do siebie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Plastidip - zabawa z grillami i felgami
U mnie podobnie gładko wyszło, natomiast nie przekonuje mnie trwałość powłoki. Delikatnie się drapnie np. paznokciem i odłazi Myślę, że ładniej będzie jak się pomaluje normalnym sprayem, podkład, baza i klar
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Miałem okazję trochę pośmigać nowym Q7 i jestem pod dużym wrażeniem. Niby tylko 3 litry pojemności ale spokojnie daje rade Zaczarował mnie wirtualny kokpit
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich. Posiadam a4 b6 1.9tdi z czipem od ABT i mam nadzieje, że mogę liczyć na Waszą pomoc w razie potrzeby