Treść opublikowana przez daemon
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Siemka Marcin nie nie narazie sie nie wybieram a nie bylo mnie bo niestety trzeba pracowac
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Czlowieka nie ma 1 dzien i tu tyle do czytania Slawku a co do profesjonalnej sesji zdjeciowej w twoim wykonaniu to mozna by sie bylo zalapac, spelniam warunek moja audika obuta w 16"
-
[B5 AHL] Auto odpala w kratkę
Sprubuj przeczyscic styki w kostce od immo pod kierownica
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Czesc ja zmieniam kapcie cos kolo poniedzialku, wtorku bo z zapowiedzi pogodowych ma byc juz wiosna :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slawku zdjecia sa w deche :notworthy: no i oczywiscie poklony dla Angeli za zrobienie tych famtastycznych fotek
-
[B5 ADP] Przełącza z LPG na benzynę
Witam Mialem identyczne objawy i do wymiany byl reduktor i regeneracja listwy wtryskowej
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
bardzo miłe wrażenia .... poznałem wspaniałych ludzi a dla mnie to ważniejsze niż samochody dokladnie bo to ludzie tworza klimat i to co sie dzieje w klubie
-
Zlot - Bukowina - Podziękowania
To byl moj pierwszy i naprawde MEGA IMPRA :th: :oklaski: Dzieki wszystkim naprawde milo bylo Was poznac
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Adas jak tam wrazenia po bukowinie :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wiatajcie Panowie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam panowie Jak tam Slawku i Marcinku samopoczucie po mega zlocie, juz zregenerowani do rzeczywistosci :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czesc no to GM zostales bez felgi ktos musi nie miec zeby ktos mial wiec sie nie przejmuj :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Slawqu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
terror i strach nad rzeszowem zapanowal
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witajcie Panowie Opowiadac co tam ciekawego dzisiaj na spocie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam klubowiczow O kurcze to szykuje sie duzy spoooooooooot zebysmy tylko zmiescili sie na podpromiu
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
Super furka i super felunek :oklaski: co bysmy zrobili bez tego slawqa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
O to bedzie fajny spot same brudne audiki tego jeszcze nie grali :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Niesamowite ale cos mi sie wydaje ze slaweq i tak umyje fure na spota
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobry termin i dobry pomysl wszyscy juz dojda do siebie po sylwestrze :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No i jeszcze jedna z pierwszych atrakcji byla bryczka tylko troche konie sie slizgaly http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b4bb653e04bec30.html[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 12:24_________________________________________________A co do ilosci aut to bylo cztery b5 i jedna a6 co zostalo udokumentowane :> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a92abaa7ef286a0a.html
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Frekwencja byla slaba ale bylo smiesznie :>
-
problem z dyskami TOSHIBA
Witam ! A kiedy go kupil teraz gdzies czy moze dawno temu. Bo jesli teraz to w tym kompie jest windows vista i nie da sie zainstalowac xp chyba ze ma tam viste bisnes to da sie po trudach zainstalowac xp.
-
[ADR 1,8 B5] czy ktoś z forum ma złożoną instalację OMVL
Witam !! Ja mam zalozona taka instalacje OMVL i Program do obslugi Dream XXI. I tez mialem problemy z ta instalacja i to duze problemy dluga historia. Z tego co wiem to mozna zalozyc inna listwe jest tam troche roboty bo tzreba chyba jakies wtyczki przerabiac. A pytanie Czy regularnie wymieniasz 2 filtry gazu ???
-
[B5 AAH] 2.8 V6 Katalizator-dziwne drgania.
Witam Takie drzenie w tlumiku oznacza wyrabany katalizator a dzwiek jest taki jak by ktos nasypal kamykow do tlumika i drzy. Mialem nie dawno taki sam problem. Mechanior wywalil wszystko z katalizatora i wspawal kawalek zwyklej rury w katalizator i wszystko ladnie uszczelnil wata taka jak w tlumikach i teraz jest ok.