Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

oovazaj

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez oovazaj

  1. Siema, jaki dać olej do skrzyni DHW? Widzę, że Ravenola polecacie, ale który konkretnie - TSG, VSG? A może jakiś inny?
  2. oovazaj odpowiedział(a) na oovazaj temat w 1.8T
    nikt, nic?
  3. oovazaj opublikował(a) temat w 1.8T
    Siema, czy zmieniając ECU w AEB na sterownik od APU (ME7.5) powinienem wymienić również wtryski na te od APU lub inne? Druga sprawa, czy np takie wtryski od ARG nadają się do AEB?
  4. oovazaj odpowiedział(a) na oovazaj temat w Audi A4 B5
    ktoś, coś jeszcze a propo immo? Wszystkie informacje na wagę złota
  5. oovazaj odpowiedział(a) na oovazaj temat w Audi A4 B5
    Mam elsawin z 2011 roku i tolerancedata. Tu i tu brak schematów (ogólnie dane auta i różne ciekawostki są), chyba, że będą w jakiś bardzo starych wersjach.
  6. oovazaj odpowiedział(a) na oovazaj temat w Audi A4 B5
    moduł immo, stacyjke itp z AEB mam, nawet PIN. W sumie to prawie całe auto. Próbowałem tego co jest na Ross-Tech, żeby zaadaptować ECU w liczniku, ale to chyba tylko dla całkiem nowych ECU. Dlatego pytam czy ktoś wie jak to może inaczej zrobić a tak na marginesie - posiadasz jakieś konkret schematy pod te silniki?
  7. oovazaj opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, czy wie ktoś, albo dysponuje instrukcją jak zaadaptować immo po SWAP'ie? Ogólnie sytuacja wygląda tak: w B5 99r. (modelowo 2000), gdzie był silnik ARG, teraz jest AEB z B5 96r. (modelowo 97r.). Było trochę zabawy z podłączeniem do kabiny - w AEB 4 wtyczki o innym kształcie, w ARG 5, ale ma to już ręce i nogi, połączenie z kompem od AEB poprzez OBD prawidłowe Z tego co widziałem na obu autach / wiem, w AEB jest Immo I i był też osobny moduł (w tunelu od strony kierowcy), a w ARG jest Immo II i siedzi w liczniku. Licznik i stacyjka zostały z ARG. Silnik, komp, wiązka jest z AEB. I teraz jak zaadaptować / zgrać Immo, żeby auto odpaliło? Aktualnie mruga kontrolka na liczniku i tylko kręci rozrusznikiem. ?
  8. Hej, czy masz może schematy dla AEB i ARG? Przekładam AEB w miejsce ARG i podłączenie do kabiny jest kompletnie inne.
  9. Podbijam. Też potrzebował bym schematów, z tym, że w moim przypadku swap z 1.8 ARG 99r. na 1.8T AEB 96r.
  10. Witam, jakie polecacie amortyzatory do sprężyn MTS MTSXAU173 -40/40mm do A4 B5 1.8 ARG. Naciski na osie z tabliczki 970/955, naciski sprężyn 1030/970. Myślałem nad Bilstein B4 (np na przód nr. 19-045771), ale nie wiem czy aby na pewno jest to sensowne. Zależy mi na tym, żeby auto równo stało i aby nie straciło zbytnio na komforcie jazdy. Proszę o opinie i propozycje
  11. a co będzie dokładnie potrzebne do A4 B5 99r polift, z pełnym FIS'em, radio Concert I?
  12. odgrzebię kotleta. udało się coś konkretnego komuś ustalić? Ja u siebie wymieniałem jak dotąd przepływkę, świece, kable, sondę lambda; przepustnica czyszczona i adaptowana. objawy cały czas pozostają.
  13. Ja ze swojej strony mogę polecić również STAG, a dokładnie sterownik Qbox Plus, listwa AC W02, reduktor Tomasetto Artic. Mam taką instalację właśnie przy ARG.
  14. ja tak jak mówiłem, Yatoura schowałem w radiu, zwykły pendrive lekko wystaje tylko, muszę natomiast pomyśleć jeszcze nad lepszym usztywnieniem zmieniarki w środku, ale na to przyjdzie czas jak zrobi się cieplej
  15. również mam silnik 1.8 ARG i mam podobne objawy. Na PB przy podłączonej przepływce nie da się praktycznie wgl jechać dopóki silnik się nie rozgrzeje albo nie przełączy na gaz, po rozgrzaniu przy 3tyś. muli, 4-5tyś ma dziurę i zwalnia mimo, że gaz w podłodze. Na LPG jest dobrze. VAG wykazuje błąd na przepływce - więc do wymiany. Zastanawiam się czy do tego silnika pasuje tylko i wyłącznie taka o nr 06B133471 czy jeszcze jakaś inna podejdzie. ETKA wykazuje jeszcze o numerze kończącym się na 471 X, tylko nie wiem co ten X oznacza. Na allegro są o nr 471A, 471AX. Przepływka ma złącze 5-pinowe, ale we wtyczce są podłączone 4 kabelki. Tak ma być? Jakieś sugestie? Wymieniłem ostatnio też odmę bo była popękana cała, ale problem dalej jest.
  16. oovazaj odpowiedział(a) na oovazaj temat w Audi A4 B5
    dzięki a co oznacza ten X z pozycji pod zaznaczoną (471 X)? Dodam jeszcze, że przepływka ma złącze 5-pinowe, a na wtyczce są 4 kabelki. Tak ma być?
  17. apropo tej przeróbki Audi Gold i innych rozwiązań tego gościa, nie podchodzi to do Concerta plus i bodajże do Concertów produkowanych przez Panasonica. sam kupiłem ostatnio tą zmieniarkę Yatour, ale jeszcze jej nie podłączyłem (pierw muszę radio odkodować). Fabrycznej zmieniary nie miałem, więc w kostce mam puste piny tam gdzie złącza zmieniarki. Samego Yatour'a mam zamiar schować tam gdzie mechanizm kasetowy - zrobię jakieś fotostory jak się uda
  18. Siema wszystkim Jestem Kornel, moje Audi to A4 B5 1999r.
  19. oovazaj opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, muszę wymienić u siebie przepływomierz (silnik 1.8 ARG), aktualnie zamontowany jest BOSCH o takich numerach: 0 280 218 013, OE 06B 133 471. Moje pytanie - czy tylko i wyłącznie taki będzie pasował do tego silnika, czy jeszcze jakiś? Na allegro można spotkać takie których numer kończy się na 471A, 471AX i nie wiem za bardzo czym się różnią. Na zimnym silniku strasznie muli gdy przepływka jest podłączona - praktycznie wgl nie da się jechać. Na gazie chodzi bardzo dobrze. Wczoraj wymieniłem też odmę bo już się na śmietnik tylko nadawała. Z góry dzięki za odpowiedź

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.