Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oko.

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Oko.

  1. Pierwsze co przyszło mi do głowy to podrobiona książka a czy książka jest od niemca czy od polskiego handlarza ? moje autko ma blisko 250 tyś km na liczniku i na tyle wygląda ale myślę, że to tylko połowa
  2. Być może się na tych oponach sparzyłeś a raczej przejechałeś ale nie wrzucaj wszystkich opon do jednego worka. Uważam że dobry wielosezon nie miałby problemu podjechać pod górkę, mam znajomego, który ma założone opony całoroczne i narzeka na nie a to że nie może podjechać pod górkę .. ale gdy jechał moim samochodem zmienił nastawienie do opon tego typu na pozytywne
  3. Witam użytkuję opony goodyear vector 4seasons w moim autku od jesieni. Muszę przyznać że prowadzi się bardzo dobrze na te warunki a żeby było mało ojciec również ma założone opony całoroczne firmy goodyear vector 5+ w audi a3 oraz w VW od kilku latek. Myślę, że szybko nie zrezygnujemy z tych oponek
  4. Wierze wierze miałem identyczny problem do -4 odpalał dobrze ale gdy temp była niższa musiał pokręcić. Wymieniałem świece ( wszystkie 4 ) i teraz gra gitara
  5. Dziś w Sierpcu godzina ok 13-14 Pozdr
  6. Chętnie popykam z kimś nick w grze OkoRoko
  7. Głos oddany
  8. Oko. odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
  9. Oko. odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
    Witam prowadzi mnie piękna audi a4 po okolicach Rypina/Sierpca
  10. Oko. odpowiedział(a) na Yasieck temat w Audi A4 B5
    Może felga nie dokręcona ?
  11. Witam wszystkich mam na imię Michał, jestem posiadaczem A4 B5 1.9 TDI 110 km z 99r wersja poliftowa Zawsze gdy wsiadam do mojej Audi wzdycham ahh

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.