Treść opublikowana przez Boosman
-
A4 B5 Granat by Tatar
kolega Mesiah sprzedaje fajne używki z german juz niedługo bedą fotki a duzo roboty jest z przeróbka na 2 din nie wiesz ?
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
pakuj
-
A4 B5 Silver by Boosman
Mesiah mnie co chwile karci przecież te ładnie wyglądają a przednich nie tykam , moze tylko srodki na czarno
-
A4 B5 Silver by Boosman
Kusza mnie te
-
A4 B5 Silver by Boosman
Bede sie bawil a na tyl co polecacie lampy ledowe czy zwykle z białym paskiem
-
A4 B5 Silver by Boosman
zostaje ślad jak to A4 wywale ?? a moze znaczek audi tez wywalic ?
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
No i gitarka od razu ladniej niz na tych czarnych brzydkich butach;) przyciemnij szybki , pobaw sie z zawieszeniem na dol i auto bardzo ladne
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
zostaj przy 17 lepiej polecam tylko jakis zacnych
-
Srebrny sedan by SMS
dawaj foty
-
A4 B5 Silver by Boosman
Mała sesja , żebyście o mnie nie zapomnieli Przyczajona PS; myślę ze środki lamp na czarno by tu siadły W związku z tym ze wlepy klubowe nie za bardzo mi tu siadły z tym czerwonym , postanowiłem z edytować je sobie sam , i poszły do druku : ) to ustrojstwo muszę zniwelować i lampy na tył - clear z białym paskiem w planach
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
no miałem nisko , tak ze wygladało super , kolega tak samo ma obnizone ale ma AP to juz wyższa półka , a mts tak jak pisze kolega Mesiah jest polansować sie po miescie a jak jedziesz szybko , bujnie autem i szuru szuru o nadkola : ) Ja pakuje opony 215/45r17 i gwinta h&r juz niebawem , narazie poleciały inne wydatki , ale naprawde , dozbierajcie trochę i kupcie coś markowego : )
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
mhm pakuj gwinciora
-
A4 B5 Granat by Tatar
Ja sie czaje na H&R
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Ładne , ale felgi ''17'' srebrne rzuc
-
Srebrny sedan by SMS
wywal te czarne fele , pomniejszają koło i wygladają okropnie Dach na czarno dawaj
-
A4 B5 Granat by Tatar
ładna , jaki zawias ?
-
B5 Avant zybiego
odrazu ładniej szybki przyciemnic alu konkretne i miód malina:D
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
zawieszenie jakie ?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
MTS odradzam . naprawde , miałem fajną glebe i co ? musiałem podnosić bo gdy jechałem we dwójke obcierało przy skrecaniu , poprostu za miekki a ma półtora roku , naprawde warto dołożyc i kupić coś z konkretnej firmy np. używke h&r , sam sie przymierzam już niedługo na H&R wiec jak co to półtoraroczny MTS na sprzedaż : ))
-
Niewielkie stuki pomocy
teraz na 99% obstawiam poduchy amortyzatora ,a podosiłem auto bo krecilem gwintem i chwyciłem za koło ruszam do góry , i ma luz , poduszka to bedzie ? czy luz na amorze możliwe to ? zbadane - stukały Poduszka amortyzatora + maglownica - CLOSE : )
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
a jakie to masz dokładnie fura ładnie wyglada , dach na czarno : )
-
A4 B5 Silver by Boosman
obkleja mi firma -kolor czarny połysk Folia 3m koszt -300zł
-
A4 B5 Silver by Boosman
Człowiekowi zawsze malo;) ale dzieki za wasze opinie Narazie jestem umówiony na dach czarny polysk
-
A4 B5 Silver by Boosman
a kolor grafit felg by nie siadł odpisz na pw : )
-
zilver audi boskiego
co masz ze masz taką glebe ? o taką mi chodzi ?nic nie obciera? jakie opony?