Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boosman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Boosman

  1. i jest bardzo głosno ?? możesz nagrac dźwiek ? bardzo bym prosił
  2. zwykłe lej
  3. HALOO - chcemy kontynuacje
  4. Boosman odpowiedział(a) na ProrokxDD temat w Śląskie
    dziekujemy
  5. Witaj dbaj o audi
  6. pokaż wiecej - bo to jest megaaaa
  7. Fele fajne , ale na start wywal te naklejki , podnieś troszke bo wyrwiesz nadkola i heble wieksze bo jest dramat !!!
  8. Tak pomyłeczke zrobiłem , miało być 5w40 , tylko niektórzy polecaja 5w50 i nie wiem
  9. Bede sie brał za rozrząd i olej i nasuwa sie pytanie ! Po odkreceniu korka oleju widać na ściankach czarny nagar , nie wiem na jakim oleju niemcy jeździły , ale widziałem nalepke castrol'a. I myśle że zrobie tak filtr + 1.Płukanka - LIQUI MOLY ENGINE FLUSH 2.Olej - 5 w40 LM TOP TEC 4100 3. Ceratec - LIQUI MOLY CERATEC CERA TEC Co o tym sądzicie ?
  10. Podpowiedział byś kolego jak to sprawdzić ? Jak dojść dlaczego tak sie dzieje
  11. Wymienilem przekaznik dalej zgrzyta ;((
  12. Skąd to kolego uwidziałeś ?? własnie mówił mi to znajomy , ale za bardzo mu nie wierzyłem , ale na oko jak popatrzysz pod spód to sie grube wydaje Kat bedzie wywalony i dane DP - brak przecwiskazań ??? : ) DOSZŁO a'la USA na przód ;D potem fotki Zaczeło jeszcze coś pod nogami zgrzytać , tak jak by coś nie zwierało , szukam szukam i szukam i nic , aż w końcu dotknąłem przekaźnik nr 370 , i czuje jak zgrzyta , wywaliłem go i cisza , wiem ze jest on 50A od wentylatora , od jakiego dokładnie ? klima ?? Zamowiłem juz w IC z hella taki sam
  13. Podpinałem i nic nie pokazywało
  14. Jacca90 co dokladnie ?
  15. Jezdzilem na 18 dzieki wielkie ))
  16. Model : A4 B5 Rok : 2000 Silnik : 1.8t AJL (180km) Napęd : QUATTRO Skrzynia : Manualna WERSJA PROLINESPORT WYPOSAŻENIE STANDARD AUDI plus : AIR BAG 10x QUATTRO BOSE Fotele kubełkowe elektryczne RECARO Białe zegary Kierownica 'eS' Tłumiki 60mm Wzmocnione Przeguby Skórzana Kierownica Sportowe Zawieszenie Składane oparcia foteli z tyłu ZROBIONE : Rozrząd Oleje + Filtry ( VALVOLINE 5w40) Chłodnica Wody Kruciec Wody Nowy płyn chłodniczy Kpl. sprzęgło z kołem dwumasowym Olej w Skrzyni Osłony przegubów Klima nabita + nowy wiatrak Do zrobienia : ABS Fis - naprawić Koło ''18' + opony 225/40r18 - JEST Regeneracja Zacisków + malowanie Szyby przyciemnić HID 6000k zamontować Lusterka srebrne Downpipe Ramki klubowe - JEST Obszyć Kierownice - JEST Zmieniarka USB - JEST AKTUALIZACJA :
  17. Ładnaaa : ) Kierunki a'la USA masz oklejone z zewnatrz ?
  18. Witam panowie ... Mam a4 b5 1.8t AJL Quattro ! Chce pomodzic z wydechem bo bede podnosił moc. Co polecicie zrobił zeby dźwięk był rasowy , i miły dla ucha a nie dudniący , i słyszalny z 5km! Chodzi mi po głowie : DP --> Środkowy seria -Koniec przelot wytłumiony z kwasówki Opinie i komentarze ! ZAPRASZAM
  19. Witam.Mam a4 b5 . Posiadam oryginalny xenon ( spryski , poziomowanie) i spalil mi sie jeden żarnik i mam pytanie czy moge kupic jakieś żarniki 8000k ? Chce zeby świeciły tak bardziej na niebiesko
  20. Boosman opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam.Potrzebuje jakieś fotki obniżenia -40mm i opinie na temat zestawu MTS http://allegro.pl/zawieszenie-sportowe-mts-technik-audi-a4-b5-sedan-i5779624291.html
  21. czyli moge brać 18 8J et 40

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.