Treść opublikowana przez Boosman
-
[a4 b5] 1.8T Wydech z głową
i jest bardzo głosno ?? możesz nagrac dźwiek ? bardzo bym prosił
-
Jakie lejecie paliwo?
zwykłe lej
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
HALOO - chcemy kontynuacje
- Polecam warsztat
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj dbaj o audi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejkaa
-
[ALL B5] szerokie s4
pokaż wiecej - bo to jest megaaaa
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
- a4 b5 audiola
Fele fajne , ale na start wywal te naklejki , podnieś troszke bo wyrwiesz nadkola i heble wieksze bo jest dramat !!!- A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Tak pomyłeczke zrobiłem , miało być 5w40 , tylko niektórzy polecaja 5w50 i nie wiem- A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Bede sie brał za rozrząd i olej i nasuwa sie pytanie ! Po odkreceniu korka oleju widać na ściankach czarny nagar , nie wiem na jakim oleju niemcy jeździły , ale widziałem nalepke castrol'a. I myśle że zrobie tak filtr + 1.Płukanka - LIQUI MOLY ENGINE FLUSH 2.Olej - 5 w40 LM TOP TEC 4100 3. Ceratec - LIQUI MOLY CERATEC CERA TEC Co o tym sądzicie ?- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Podpowiedział byś kolego jak to sprawdzić ? Jak dojść dlaczego tak sie dzieje- A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Wymienilem przekaznik dalej zgrzyta ;((- A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Skąd to kolego uwidziałeś ?? własnie mówił mi to znajomy , ale za bardzo mu nie wierzyłem , ale na oko jak popatrzysz pod spód to sie grube wydaje Kat bedzie wywalony i dane DP - brak przecwiskazań ??? : ) DOSZŁO a'la USA na przód ;D potem fotki Zaczeło jeszcze coś pod nogami zgrzytać , tak jak by coś nie zwierało , szukam szukam i szukam i nic , aż w końcu dotknąłem przekaźnik nr 370 , i czuje jak zgrzyta , wywaliłem go i cisza , wiem ze jest on 50A od wentylatora , od jakiego dokładnie ? klima ?? Zamowiłem juz w IC z hella taki sam- A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Podpinałem i nic nie pokazywało- A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Jacca90 co dokladnie ?- A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
16 ;)- A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Jezdzilem na 18 dzieki wielkie ))- A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Model : A4 B5 Rok : 2000 Silnik : 1.8t AJL (180km) Napęd : QUATTRO Skrzynia : Manualna WERSJA PROLINESPORT WYPOSAŻENIE STANDARD AUDI plus : AIR BAG 10x QUATTRO BOSE Fotele kubełkowe elektryczne RECARO Białe zegary Kierownica 'eS' Tłumiki 60mm Wzmocnione Przeguby Skórzana Kierownica Sportowe Zawieszenie Składane oparcia foteli z tyłu ZROBIONE : Rozrząd Oleje + Filtry ( VALVOLINE 5w40) Chłodnica Wody Kruciec Wody Nowy płyn chłodniczy Kpl. sprzęgło z kołem dwumasowym Olej w Skrzyni Osłony przegubów Klima nabita + nowy wiatrak Do zrobienia : ABS Fis - naprawić Koło ''18' + opony 225/40r18 - JEST Regeneracja Zacisków + malowanie Szyby przyciemnić HID 6000k zamontować Lusterka srebrne Downpipe Ramki klubowe - JEST Obszyć Kierownice - JEST Zmieniarka USB - JEST AKTUALIZACJA :- [A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Ładnaaa : ) Kierunki a'la USA masz oklejone z zewnatrz ?- [a4 b5] 1.8T Wydech z głową
Witam panowie ... Mam a4 b5 1.8t AJL Quattro ! Chce pomodzic z wydechem bo bede podnosił moc. Co polecicie zrobił zeby dźwięk był rasowy , i miły dla ucha a nie dudniący , i słyszalny z 5km! Chodzi mi po głowie : DP --> Środkowy seria -Koniec przelot wytłumiony z kwasówki Opinie i komentarze ! ZAPRASZAM- Palniki - Oryginalny Xenon
Witam.Mam a4 b5 . Posiadam oryginalny xenon ( spryski , poziomowanie) i spalil mi sie jeden żarnik i mam pytanie czy moge kupic jakieś żarniki 8000k ? Chce zeby świeciły tak bardziej na niebiesko- Zawieszenie MTS
Witam.Potrzebuje jakieś fotki obniżenia -40mm i opinie na temat zestawu MTS http://allegro.pl/zawieszenie-sportowe-mts-technik-audi-a4-b5-sedan-i5779624291.html- Pasuje ? 18 8J et?
czyli moge brać 18 8J et 40 - a4 b5 audiola